Jump to content

Перановић: Нисам намерно убио, цело друштво саучесник


Препоручена порука

  • Одговори 825
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Надам се најискреније, .. да нисмо заборавили да је Перановић својевремено после првих снимака из ''Црне Реке'' (сећате се оца који хоће да му се врате 450 евра и да му се пусти син који је систематски пребијан, па је и сам Тата добио батине од Перановића лично ..).. пред целокупном јавношћу Србије, тврдио да нема батинања и да је то лаж ових незадовољних гатсарбајтера ,..

А када је касније батинање откривено..и посведочено од актера и документовано снимцима; Тврдио је да, и ако је било тога било је то по нека ћушка или шамар... и то само као васпитна метода...

Када се открио први снимак буквалног пребијања и малтертирања, ..он је тврдио да он није никад то чинио али да су помоћници били ангажовани на том пољу само за ''тешке прекршаје''

Онда се појавио снимак на коме Лично г.Перановић - деље од батина свом силином (невиђеном на осталим снимцима.. слободна инсинуација моја..) ..неког ''штићеника'' који урла..

Онда се десило убиство..

Глув, слеп, малоуман... , донели би испоравнији закључак од појединих људи који себе сматрају верницима СПЦ..

الحرية أو الموت

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Надам се најискреније, .. да нисмо заборавили да је Перановић својевремено после првих снимака из ''Црне Реке'' (сећате се оца који хоће да му се врате 450 евра и да му се пусти син који је систематски пребијан, па је и сам Тата добио батине од Перановића лично ..).. пред целокупном јавношћу Србије, тврдио да нема батинања и да је то лаж ових незадовољних гатсарбајтера ,..

А када је касније батинање откривено..и посведочено од актера и документовано снимцима; Тврдио је да, и ако је било тога било је то по нека ћушка или шамар... и то само као васпитна метода...

Када се открио први снимак буквалног пребијања и малтертирања, ..он је тврдио да он није никад то чинио али да су помоћници били ангажовани на том пољу само за ''тешке прекршаје''

Онда се појавио снимак на коме Лично г.Перановић - деље од батина свом силином (невиђеном на осталим снимцима.. слободна инсинуација моја..) ..неког ''штићеника'' који урла..

Онда се десило убиство..

Глув, слеп, малоуман... , донели би испоравнији закључак од појединих људи који себе сматрају верницима СПЦ..

الحرية أو الموت

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To je onaj sto se poliva vodom? Koga ne nauce roditelji pameti toga zivot uci.

Jeste, to je taj. S obzirom da mu je doktov rekao: "Vi saradjujete sa ustasama gospodine Barovicu... Cak su i na ocevoj sahrani bili ovde u Beogradu", postupio je maksimalno pristojno. Za one sa selektivnim pamćenjem:

Kako je došlo do polivanja vodom

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jeste, to je taj. S obzirom da mu je doktov rekao: "Vi saradjujete sa ustasama gospodine Barovicu... Cak su i na ocevoj sahrani bili ovde u Beogradu", postupio je maksimalno pristojno. Za one sa selektivnim pamćenjem:

Kako je došlo do polivanja vodom

Pa? Rekao mu da saradjuje sa ustasama, pa sta sa tim? To mu daje pravo da fizicki nasrce i poliva se vodom? E za to se okliznuo na koru od banane.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa? Rekao mu da saradjuje sa ustasama, pa sta sa tim? To mu daje pravo da fizicki nasrce i poliva se vodom? E za to se okliznuo na koru od banane.

Дај бре, Билбијо, користи смајлије ако се већ завитлаваш. У супротном ћу бити уверен да имаш морал амебе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дај бре, Билбијо, користи смајлије ако се већ завитлаваш. У супротном ћу бити уверен да имаш морал амебе.

Evo ....

.smeha. .smeha. .smeha. .smeha. .smeha.

Ali polivanje vodom jeste ugrozavanje fizickog integriteta, a ovaj advokat je to odlicno znao. A vredjanje medju politicarima je uobiocajeno i kod nas i sire ....

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

polivanje vodom ugrozavanje fizickog integriteta? mozda kad polivaju iz vatrogasnog smrka... da nisi jeo bunjike ili sta?! :lol:

i iskreno dosadan si vise sa tim idolom seseljem, aj da si neki klinac nacionalista srBin, al ovako je stvarno besmisleno

  • Волим 1

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добри Шамарићанин

"Свуда пођи, себи дођи." - Владимир М. Миливојевић  deka.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naravoučenije...poslušnost je osnov duhovnosti,slušajte sveti sinod jer se sve na kraju završi ubistvom,fizičkim ili duhovnim...svejedno

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени је феноменално како Перановић није рашчињен оног момента када се забио горе у планину изигравајући не знам шта. А после слика батињања и сведочанстава момака који су били жртве, епископ га је морао рашчинити. Па био то тада бивши епископ Артемије, или +Теодосије, или сада епископ Лаврентије. Не, +Лаврентије му још даје напрсни крст.

А вл. Иринеј говори о некој ето несрећној коинциденцији и колективном забораву.

Измењено од Дејан
Na ovom forumu episkope oslovljavamo sa njihovim titulama i ne dajemo im nadimke
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...