Jump to content

Путин поручио Американцима: Доста, оставите Србе на миру!

Оцени ову тему


Anti Palma Crew

Препоручена порука

     МОСКВА-Кривци за ратове, за протесте у арапском свету, за кризу евра, сада и за смак света… Американци су преко својих медија у последње време Србе оптуживали за све и свашта а кап која је прелила чашу јесте писање портала „Популар“ да су Срби криви и за најављени мајански смак света. Ипак, нашао се неко да и нас заштити од хистерије Амера и то ни мање ни више него руски председник Владимир Путин!

 

Putin-rusija-300x161.jpg

 

     Један од најмоћнијих људи и политичара света, Владимир Путин, на свом Твитер профилу предочио је годишњу анализу друштвено-политичке ситуације у Руској федерацији али и у свету са посебним освртом на оно што следи у наредној, 2013. години. Говорећи о односима великих сила према малима, Путин је посебно, на један дипломатски начин, апострофирао понашање САД према малим народима, посебно Србима.

-Увек ми је било нејасно због чега велики и снажнији имају потребу да ту снагу доказују на мањима и слабијима. У животињском свету то се никада неће десити и немогуће је да тигар кињи зеца само из забаве и садистичког порива. Онај који себе данас незванично и неоправдано назива господаром света морао би да зна да нити је заиста најјачи нити да му тренутна позиција даје за право да угњетава друге народе, државе и вере. Сведоци смо да је једном народу са Балкана територија распарчана од стране тих великих сила а да се тај народ и даље сматра џелатом а не жртвом, кривцем а не оштећеним. Томе се мора рећи доста и ако се малим народима не жели помоћи онда их немојте још додатно уништавати, написао је Путин.

Не знамо да ли је руски председник у међувремену видео и јучерашњи текст америчког портала да су Срби кривци и за смак света и да ли ће га то инспирисати за још један текст о заштити мањих од јачих али и ово је довољно да се каже: Хвала Владимире!

 

Извор: http://srbin.info/2012/12/putin-porucio-amerikancima-dosta-ostavite-srbe-na-miru/

.

..

...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е сад не сме нико да нас дира! 

 

Путлеру, ако си стварно ово рекао, знаш шта се**ндаш много. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Putler porucio Srbima: " Samo vi verujte svemu sto o meni pisu Pecat, Pravda, Kurir, NSPM, Ruska rec, srbin.info, vaseljenska, ja i Meda se ubismo od smeha citajuci komentare podrske.".



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако буде као са Сиријом угасили смо ...

 

Иначе вест је на Правди првобитно осванула , гледајте увек кад преносите вест тачно одакле је.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Стварно неозбиљно да стави на Твитер, ако је мислио озбиљно ставио би на Фејсбук. Можда уз једну своју "Тарзан" сличицу да буде још озбиљније.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Стварно неозбиљно да стави на Твитер, ако је мислио озбиљно ставио би на Фејсбук. Можда уз једну своју "Тарзан" сличицу да буде још озбиљније.

 

Jeс` на ово мислио?

 

Vladimir-Putin-peca-u-Sibir.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jeli ovaj sajt srbin.info na foru njuz neta,

 

i nikako da nadjem taj sajt "Popular" koji krivi srbe za smak sveta?

Jesus said to him, “Away from me, Satan! For it is written: ‘Worship the Lord your God, and serve him only.’'

Matthew 4:10

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

i nikako da nadjem taj sajt "Popular" koji krivi srbe za smak sveta?

 

Мислим да је баш јуче била тема о томе, заједно са линком где су то објавили.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

https://twitter.com/PutinRF

 

Нигде овако нешто на путиновом твитеру не пише, прегледајте сами ако сам пропустио молим копирајте овде слику тог текста .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Са званичног сајта президента росији :

http://kremlin.ru/search?query=%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B1&section=&order=&since=1.1.2008&till=19.12.2012&data_type=&rview=full

 

О Србима има оволико вести...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...