Jump to content

Сјећање на жртве "Олује"


Препоручена порука

Да ли је Судија Мрачњак од пре?

 

Mracnjak je promenio nick u cloudking

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Срби су доказ да тај "тачно одређени начин" није ништа друго до демонска прелест.

Или што би рекао Патрија Павле ако ће Велика Србија да буде по цену једног невиног живота не треба нам.

 

Bar to nema nikakve veze sa demonima ni sa Sbijom "per se" Željko!To isključivo ima veze sa tim što je ovaj naš narod postao vrlo pomodan i vrlo ga je lako potkupiti,što naravno strancima nije promaklo i to debelo koriste i utiču na nejedistvoSrba i Srbije,u prvom redu Rusi i SAD.

 

Patrijah Pavle,Bog neka mu podari mir,je uman čovek bio,bio je čovek mira i njegove reči oslikavaju Crkveni i njegov lični stav,koji nema veze sa realnošću.Stvari u crkvi i svetovne stvari funkcionišu na drugačijoj razini,osim kad su pare u pitanju,na njih nije imuna ni crkva ni narod ni bilo ko,ali ok,to nije samo kod nas već je to slučaj na internacionalnom nivou.

 

 

Приче о реалности слушам са свих страна, сви мисле да они тачно знају шта је то реалност.

А ја ти кажем нема реалности без Бога. А тамо где је Бог реалност је надреална.

 

Budi dobar za svoju zemlju i za sebe,pa će i Bog biti uz tebe!

Doćiće Dan Kada Dan Neće Doći

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bar to nema nikakve veze sa demonima ni sa Sbijom "per se" Željko!To isključivo ima veze sa tim što je ovaj naš narod postao vrlo pomodan i vrlo ga je lako potkupiti,što naravno strancima nije promaklo i to debelo koriste i utiču na nejedistvoSrba i Srbije,u prvom redu Rusi i SAD.

 

Patrijah Pavle,Bog neka mu podari mir,je uman čovek bio,bio je čovek mira i njegove reči oslikavaju Crkveni i njegov lični stav,koji nema veze sa realnošću.Stvari u crkvi i svetovne stvari funkcionišu na drugačijoj razini,osim kad su pare u pitanju,na njih nije imuna ni crkva ni narod ni bilo ko,ali ok,to nije samo kod nas već je to slučaj na internacionalnom nivou.

 

 

Budi dobar za svoju zemlju i za sebe,pa će i Bog biti uz tebe!

 

 

Ма да, Црква је из неке друге димензије и сем пара не тиче је се овоземаљски живот.

 

Иди бре бегај, немој ме засмејавати.

 

 

То је класичан дуализам и манихејство.

 

На жалост ниси ти једини који овако размишља о цркви.

 

Ено читам нишизавин блог јуче и он је поодавно упао у тај дуализам.

 

Ти са своје стране гледаш цркву па народ па кажеш ово што попови говоре јесте лепо и добро али ми морамо да се боримо морамо да узвратимо морамо и да се осветимо ако треба, а треба иначе ће нас нестати, свако ће нас запишавати ко овуда прође и јадни смо ти онда ми.

 

А нишизава у катодној цеви која све трпи пише у последњем тексту "Путин посреди нас" он ни не види ништа друго у цркви сем политике и државе.

 

Све је то мерење Цркве својим аршинима. Ти си милитант, а нишизава је хипош то је моја пресуда судија.

И један и други сте по мени крајност.

 

И обојица кад бисте дошли на дворе Немањића били бисте крајње чудни.

На тебе би Немања гледао као на католика или сарацена коме закон лежи у топузу а на Нишизаву као на издајника или неког ко је сумашедши.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма да, Црква је из неке друге димензије и сем пара не тиче је се овоземаљски живот.

 

Иди бре бегај, немој ме засмејавати.

 

 

То је класичан дуализам и манихејство.

 

На жалост ниси ти једини који овако размишља о цркви.

 

Ено читам нишизавин блог јуче и он је поодавно упао у тај дуализам.

 

Ти са своје стране гледаш цркву па народ па кажеш ово што попови говоре јесте лепо и добро али ми морамо да се боримо морамо да узвратимо морамо и да се осветимо ако треба, а треба иначе ће нас нестати, свако ће нас запишавати ко овуда прође и јадни смо ти онда ми.

 

А нишизава у катодној цеви која све трпи пише у последњем тексту "Путин посреди нас" он ни не види ништа друго у цркви сем политике и државе.

 

Све је то мерење Цркве својим аршинима. Ти си милитант, а нишизава је хипош то је моја пресуда судија.

И један и други сте по мени крајност.

 

И обојица кад бисте дошли на дворе Немањића били бисте крајње чудни.

На тебе би Немања гледао као на католика или сарацена коме закон лежи у топузу а на Нишизаву као на издајника или неког ко је сумашедши.

 

Ja jesam militant i kao istoričar odličan poznavalac tokova stvari kroz istoriju i u modernom svetu, a ne neko ko svoj defetizam i kukavičluk maskira Svetim pismom i Pravoslavljem. :)

 

A sve ovo što si napričao lepo pošalji hrvatskom predsedniku,sram ga bilo...

Doćiće Dan Kada Dan Neće Doći

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Generali su odgovorni za sve što njihovi vojnici počine pa i u ovom slučaju su Gotovina i Markač odgovorni. 

 

A nasi generali za nase vojnike?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Канибали.
Ужасно.
Није ми јасна поента слављена тога датума. Стварно није. 
 

"Пред безумним не говори, јер неће марити за мудрост беседе твоје" Приче Соломунове 23:9

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Канибали.

Ужасно.

Није ми јасна поента слављена тога датума. Стварно није. 

 

 

Svesni su i oni da su pocinili zlocin. Slaveci zlocin pokusavaju da opravdaju sebe i negiraju pocinjeno delo. Da imaju gram savesti to ne bi radili ali mi ipak govorimo o hrvatima i njihovom odnosu prema Srbima.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

a ne neko ko svoj defetizam i kukavičluk maskira Svetim pismom i Pravoslavljem

 

Potpuno nepotrebna, i krajnje necovecna i uvredljiva rec. Vadi se brzo odatle, na klizavom si terenu...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Potpuno nepotrebna, i krajnje necovecna i uvredljiva rec. Vadi se brzo odatle, na klizavom si terenu...

Da li sam ja pomenuo nečije ime?Ne vidim da jesam!Ko se pronađe u mojoj rečenici pronašao se,to nije moj problem  :)

Doćiće Dan Kada Dan Neće Doći

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da li sam ja pomenuo nečije ime?Ne vidim da jesam!Ko se pronađe u mojoj rečenici pronašao se,to nije moj problem  :)

To je jedna od najgorih fora, stim sto je u vecini slucaja blef, i na nivou crva iz prasine.

Nista licno niti slicno, nego uopsteno.

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To je jedna od najgorih fora, stim sto je u vecini slucaja blef, i na nivou crva iz prasine.

Nista licno niti slicno, nego uopsteno.

Svojevremeno sam obavljao funkcije admina i supermoda na par foruma,od kojih je jedan brojao više od 20.000 članova,i iz mog iskustva mogu reći da je gorecitirani rečnik u 99% slučajeva karakterističan za forumske šlihtare koji se šlihtaju uređivačkom timu.

E sad,možda si ti Dina onaj 1% posta,ti sam znaš :)

Doćiće Dan Kada Dan Neće Doći

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...