Jump to content

Мишљење (критике) чланова форума о члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 1.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Гости

Е па фала ти што ме ниси поменуо

ma ti si ok, covek na mestu.  Ovog Mozarta zaboravih da spomenem i on me bre nervira bas ima neki cudan smisao za humor i ponasanje. 

zasto je izbrisan moj post ???  i ovde radi cenzura

ma udri im opaku kritiku...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Grome,grome,grome.... baš si zagrmeo... u nedjelju kad mu vrijeme nije... 0110_hahaha.gif' class='bbc_emoticon' alt=':drugarstvo:' /> 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

sve što ti nije kako ti misliš je čudno...jel to pojenta ovog pismenog zadatka....

i svaka ti čast... procenio si moje ponašanje kroz forum

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Grome,grome,grome.... baš si zagrmeo... u nedjelju kad mu vrijeme nije... 0110_hahaha.gif' class='bbc_emoticon' alt='0110_hahaha' /> 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

sve što ti nije kako ti misliš je ?udno...jel to pojenta ovog pismenog zadatka....

i svaka ti ?ast... procenio si moje ponašanje kroz forum

Volfija nije lako shvatiti ali ga je lako voleti  :drugarstvo:

Sigurno te i i ja nerviram?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

??????? ????? ?????? ????? ?? ??????? ???????????, ?? ????? ??  0110_hahaha ?? ?????  :drugarstvo:

to govori o nekom a ne o muzici...znaš,ja ne slušam mocarta zato što ja mislim da je najbolji....ve? zato što znam da je najbolji... 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

e pa,drago mi je.....ako sam ti  0110_hahaha

ti si u manjini,samo da znaš https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/Plava_ptica.gif.gif' class='bbc_emoticon' alt='0110_hahaha' /> 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha :drugarstvo:

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Блажени сте када вас срамоте и прогоне и лажући говоре против вас свакојаке рђаве ријечи, због мене

Радујте се и веселите се, јер је велика плата ваша на небесима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii     :drugarstvo:

kad kažem tašti neće mi verovati... 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

volim i ja vas,to jest  0110_hahaha i ja vas

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...