Jump to content

Мишљење (критике) чланова форума о члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 1.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Него шта мислите о овоме Меди , тај је вазда ту некако присутан ко дух неки, и увек има неки коментар, имам утисак ко да се крије и све чита , па чим неко нешто напише а он искочи и хоп удари коментар.

0104_cheesy

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е а шта мислите о оним форумашима који кад год одеш на оно ко је онлајн гледају туђе профиле, мене то неодољиво подсећа на дб , и сл.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E od onog cteca Filipa ne mogu da dodjem do kompijutera nikako da se skine sa kompa moracu da primenim  :drugarstvo: jer ce uskoro biti  0442_feel  :smiley:

Бог је љубав што небо спушта к земљи и човек је љубав што земљу диже к небу!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Узе ми реч  0104_cheesy

Ја одем некад да погледам нечији профил чисто да видим да ли се ради о малђој или старијој особи и да то доведем у везу са оним што пише.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

???? ????, ??? ???? ?? ???? ?? ???? ?? ???????, ???? ?? ???????, ???? ??? ??????? ??? ???? ??????  kolo2 :drugarstvo: 0442_feel

E kad dodje taj trenutak ja se joooj

Бог је љубав што небо спушта к земљи и човек је љубав што земљу диже к небу!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

На овој теми можете критиковати и давати предлоге на рад модератора,давати предлоге у вези подфорума и давати критику или коментарисати рад подфорума.Зато,само напријед  319.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

На овој теми можете критиковати и давати предлоге на рад модератора,давати предлоге у вези подфорума и давати критику или коментарисати рад овог подфорума.Зато,само напријед  319.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

kritikujem moderatora Dejana jer nije hteo da se klapklap sa mnom pa sam morao bes da iskalim na nekom drugom, oca Ivana jer nije covek od reci.  Pita covek nesto, padne dogovor i posle covek ko da zaboravi na to sto je reko ili pitao.  A da nervira me i avatar i naravno nick od one Izide bas nepravoslavno deluje i zvuchi...  Nervira me i jos mnogo njih cek samo da se setim ko sve, mnogo vas je.  Nervira me i ova sadasnja vlast i politika u zemlji, sharene laze oko ukidanja viza. nema viza al nema ni para da se ode negde, to su zaboravili da spomenu al nema veze.  Nerviraju me i oni sto me ogovaraju iza ledja znas ono ulepo s tobom ovo ono a iza ledja ceo net ogovara i prica neku svoju pricu a ja i dalje ostajem mrtav 0110_hahaha iako bi to trebalo saseci sve iz korena al dzaba posle ce da placu pa ce mi biti zao.  Nervira me isto tako sto mi cesto puca guma na kolima moram i to da kritikujem sta cu, ko da neko pokusava sabotazu kola.  Moram da kritikujem i razne gluposti na ovim prav. forumima, svako prica svoju pricu svako ubedjuje nekoga da je on u pravu a zapravo se sve svede na to da je jedino administrator u pravu i grupa urednika.  eto to bi bilo to, ako se setim dopisacu mada mislim da ako nastavim da pisem ponestace vam mesta... 

uh kako se sad lakse osecam  dada

Link to comment
Подели на овим сајтовима

kritikujem moderatora Dejana jer nije hteo da se klapklap sa mnom pa sam morao bes da iskalim na nekom drugom, oca Ivana jer nije covek od reci.  Pita covek nesto, padne dogovor i posle covek ko da zaboravi na to sto je reko ili pitao.  A da nervira me i avatar i naravno nick od one Izide bas nepravoslavno deluje i zvuchi...   Nervira me i jos mnogo njih cek samo da se setim ko sve, mnogo vas je.  Nervira me i ova sadasnja vlast i politika u zemlji, sharene laze oko ukidanja viza. nema viza al nema ni para da se ode negde, to su zaboravili da spomenu al nema veze.  Nerviraju me i oni sto me ogovaraju iza ledja znas ono ulepo s tobom ovo ono a iza ledja ceo net ogovara i prica neku svoju pricu a ja i dalje ostajem mrtav 0110_hahaha iako bi to trebalo saseci sve iz korena al dzaba posle ce da placu pa ce mi biti zao.  Nervira me isto tako sto mi cesto puca guma na kolima moram i to da kritikujem sta cu, ko da neko pokusava sabotazu kola.  Moram da kritikujem i razne gluposti na ovim prav. forumima, svako prica svoju pricu svako ubedjuje nekoga da je on u pravu a zapravo se sve svede na to da je jedino administrator u pravu i grupa urednika.  eto to bi bilo to, ako se setim dopisacu mada mislim da ako nastavim da pisem ponestace vam mesta...   

uh kako se sad lakse osecam  dada

? ?? ???? ?? ??? ?? ???? ???????, ???? ????? ?? ? ????????? ??????????, ??? ??? ??? ? ??? ??????, ?? ???? ??? ?? ??? ????? ??? ?? ?? ??????.

???? ?? ?????? ?? ?? ??? ???? ??????? , ?????? ????? ????? ?? ?? ????? ???????????, ??? ?? ????? ?? ??? ??????? ? ??????????? ???????????????, ???? ???????? ????? ?? ???? ?? ???? ???????? ? ??????? ???? ??????- ?? ?????? ??? ????? ?? ?? ???????????.

? ??? ?? ??????? ???? , ??? ?? ????? ??????? ?? ??????? ?? ?? ????????? -"?????? ?????? ?? ????? ???!"

??? ????? ?? ????, ?????? ?? ?? ????? ?????? ????, ?????????.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...