Jump to content

Мишљење (критике) чланова форума о члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Гости

Заправо, Невена не учествује на темама, не дружи се. Просто само напише статус.

 

Raznih je nacina da se ucestvuje u vezi foruma.

Verujem da ima dosta clanova koji uopste ne pisu, je li to problem? ali su svakodnevni posetioci ili su cesti.

 

Nemoj meriti samo prema sebi i sopstvenim kriterijumima.

 

 

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Гости
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Takođe vam kažem da izostavite Džesi. Stvarno sam iznenađena da neko može reći nešto na njen račun. Što je neko manje u stanju sam da se brani, više ga diraju, to se ovde stalno dešava.

 

 

Sta je problem sa Džesi. Zasto nije u stanju sama da se brani?

Ako ima nesto sto gubimo iz vida reci da je gledamo drugacijom>

Sumnjam da joj prija nacin na koji je branis.

 

 

Mora li neko da procita sve poruke o jednom clanu i dijaloge?

Ovo je forum!! (Cast inventaru).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sta je problem sa Džesi. Zasto nije u stanju sama da se brani? Ako ima nesto sto gubimo iz vida reci da je gledamo drugacijom> Sumnjam da joj prija nacin na koji je branis.
koji je pa sad tvoj problem....? sta tebi nije jasno...?

Naravno da sam u stanju da se sama branim, ali ne zelim da se trosim na nevazne stvari....

i mislis da je lep nacin na koji se izrazavas....(mislim da tvoj prethodni post)....krajnje nekulturno....

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa ne vjerujem šta čitam. Jel ljudi ovde treba da izvrću svoje utrobe i svoje intime e da ih dokoni i/ili agresivni ne bi kačili.

Džesi je 'glava bez jezika' koja uopšte ne koristi svoja mod. ovlašćenja, nikad ne pametuje, nikog ne kritikuje (a većina nas prisutnih ovde smo tome jako skloni), Ona ne zaslužuje da je iko od forumaša proziva. Od nje bismo mogli mnogo svi da naučimo šta je hrišćanski kodeks ponašanja i smirenje. U tom svom smirenju će podnijeti i to kako je ja 'branim'.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@D.M.W.,

 

Увреда обрисана. Пази на речник. 

 

Што се тиче статуса једне чланице који су изазвали оволико препирке, може у свој потпис да стави линк ка свом блогу и никакав проблем, али да јој једина сврха боравка на сајту буде рекламирање блога, који притом са православљем нема ни везе, није дозвољено.

 

И не контам шта је ових дана са бомбардовањем ових тема које служе за контакте са модераторима. Ил смо ми одједном постали много лоши (далеко гори него до пре десетак дана), или врућина узима данак у нервози.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чек, чек, само да доватим колу и кокице..... иначе нисам љубитељ сапуница али ово би могло да буде добро...... (посматрач трља руке).....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ti skini tu zastitu sa glave pa onda mozemo

da razgovaramo

Јес, па да ми пустиш неки ХААРП да ти не бих склањао онакве постове! Јок, једном ме тако наместили и никад више!

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Чек, чек, само да доватим колу и кокице..... иначе нисам љубитељ сапуница али ово би могло да буде добро...... (посматрач трља руке).....

Uz ovo dole:

1479.gif

i uz napomenu ... [napomenu izlisno da pisem - izbrisace i tako ovaj sa kapom]

odoh da stancujem postere to me opusta.

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па не могу да вјерујем (причање са устима пуним кокица) , опет када је најбоље пуштају рекламе (пијење коле) .... тачно хоће да се задавим овим распрнутим кукурузом...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...