Jump to content

Док нам земља гори, људи се исмејавају и ругају Епископу

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Хахаха... prstgore

Онда брате имаш разлога да се радујеш до краја живота. Ми хришћани смо сви до једног грешници и то велики. Црква није "удружење праведника", нити има претензија да то буде.

Pa nisam bas bio toliko ozbiljan bre :D

To da ste gresni je fakat... al ne valja sto nece priznate ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 306
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Ako te vec mrzi da zivot vodis u saglasju sa svojom religijom, poslusaj makar nekog "svog" brata s vremena na vreme:

"Предрасуде никада нису добре."- ZvonkoM

Da me ne shvatis pogresno, nista me vise ne raduje nego hriscanin ogrezao u grehu... ja ovo za radi diskusije samo primecujem ;)

Пре свега провери шта значи термин - предрасуда.

На другом месту ви својим наступима сведочите да сте исфрустрирани по питању вере и да је то највероватније последице одређене инфантилности.

Као треће, ништа нећете постићи, јер не чините афирмативно, већ негативно. Разумем да те то боли и да осећаш потребу да се испразниш, али биће ти све горе и горе...

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa nisam bas bio toliko ozbiljan bre :D

To da ste gresni je fakat... al ne valja sto nece priznate ;)

Јооој!!! Какви сте ви игноранти по питању вере. Па ти ни основе не познајеш, а хоћеш о озбиљним темама да разговараш!

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добро, немојте да претерамо... Ипак је ова наша екипа овде сјајна, укључујући и атеисте. Да ми је неко причао да ће наши људи овако лепо да се окупе негде (макар и виртуелно) и разговарају о свему и свачему мислио би да је попио мало више. Али ето, можемо и то. Мени лично мало смета необавештеност нашег народа (укључујући и "вернике") по питању Цркве и хришћанства, али опет - за то смо и ми одговорни. Зато разговарамо и објашњавамо.

Да смо живи и здрави!

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa nisam bas bio toliko ozbiljan bre :D

To da ste gresni je fakat... al ne valja sto nece priznate ;)

Ма ја сам мртав озбиљан. Чим постанеш хришћанин значи признао си да си највећи грешник. Што каже Писмо - "не треба здравима лекар, него болеснима". Ако одеш код лекара признао си да си болестан.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Овај видео је баш почео обећавајуће :) Замислите, камере дошле да снимају молебан, молитва је постала друштвени феномен... па ми се молимо за кишу и благо подебље редовно у Цркви.

О Господе Боже, ово може само код нас да буде. :krstix:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овај видео је баш почео обећавајуће :) Замислите, камере дошле да снимају молебан, молитва је постала друштвени феномен... па ми се молимо за кишу и благо подебље редовно у Цркви.

О Господе Боже, ово може само код нас да буде. :krstix:

Ja se i dalje pitam sto se bolje ne molite za ekonomoju i privredu... susa je dva meseca u godini a ovo prvo je konstantno vec decenijama

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

За економију и привреду би требало прво да променимо овај лоповски систем и радимо како треба, па онда и да се молимо Богу за "непредвидиво". Овако, док радимо све наопако можемо само да се молимо Богу да смањи страдање...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Систем не ваља, али то је друга тема, да не ширимо расправу.

Taj njihov "efikasni i nekorumpirani sistem sa pravim ljudima" je čisti mit.

Pogotovo u slučaju države, apsolutno jedino rešenje je da se država smanji i minimalizuje koliko god je to moguće.

Da kažem nešto a propo teme - episkopa i vernike ne treba da pogađa to što im se neko smeje, to je glupo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovom "hajkom" smo postigli da se nebo zacementira jos vise. Nije mi uopste jasno sledece: kad vladika dolazi zasto se skupljaju u hramu oni koji nisu verni; koji nemaju blage veze o Liturgiji a kamoli o molepstviju. A kad nastupi glad zbog suse onda ne treba da se zalimo uopste.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Закукаше Срби у невољи , ал се живог Бога не сјетише, нити Бога нити својих греха...!

дај бре жено докле с тим фатализмима, никад није било више људи у Црквама за последњих 50 година.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...