Jump to content

Биљана-ЖРУ дневник


Препоручена порука

Ето и ја одлучих да направим свој дневник! Надам се да нећу смарати! slavabogu

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pogrešno vrijeme...

Neki loš tajming nam se desio... Nema tu krivice... suviše spoljnih faktora!.. Ja... ja onaj namćor koji u šumi ljudi, opet je sama...

Bar neki misle da sam namćor, takav sam utisak o sebi odavala...

Nisam dozvoljavala nikome da mi se približi... suviše loših stvari ubrojeno u iskustvo... A ti!!?... Ti si baš onaj koji je trebalo mnogo ranije da se pojavi... Onako jak, naučen da uzvrati ljubav, a ipak toliko puta od života prevaren!

Onaj, koji je pomjerio moj svijet... izmenio izgled zvjezdanog neba nadamnom... !

Sve zvijeezde su sijale ljepše...! Umiljato...! Tada mi je i pala na pamet jedna blesavost: da je moguće naći formulu za izračunavanje širine i dužine svemira...! Voljela bih da sam u tome uspjela...! Omanula sam...!

Suviše sam dugo za druge bila namćor...! Toliko dugo da je to postalo dio mene...!

I šta sada imam od toga što bez tebe ne mogu, kada ti bez mene možeš......

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pogrešno vrijeme...

Neki loš tajming nam se desio... Nema tu krivice... suviše spoljnih faktora!.. Ja... ja onaj namćor koji u šumi ljudi, opet je sama...

Bar neki misle da sam namćor, takav sam utisak o sebi odavala...

Nisam dozvoljavala nikome da mi se približi... suviše loših stvari ubrojeno u iskustvo... A ti!!?... Ti si baš onaj koji je trebalo mnogo ranije da se pojavi... Onako jak, naučen da uzvrati ljubav, a ipak toliko puta od života prevaren!

Onaj, koji je pomjerio moj svijet... izmenio izgled zvjezdanog neba nadamnom... !

Sve zvijeezde su sijale ljepše...! Umiljato...! Tada mi je i pala na pamet jedna blesavost: da je moguće naći formulu za izračunavanje širine i dužine svemira...! Voljela bih da sam u tome uspjela...! Omanula sam...!

Suviše sam dugo za druge bila namćor...! Toliko dugo da je to postalo dio mene...!

I šta sada imam od toga što bez tebe ne mogu, kada ti bez mene možeš......

Iluzije .... nebo je svake veceri iznova i neponovljivo lepo.

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Iluzije .... nebo je svake veceri iznova i neponovljivo lepo.

Истина, само треба времена да се то схвати! :)

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Daljina je čudna stvar!

Neko nam je daleko i onda kada je na samo metar udaljen, dok nam je neko blizu i na drugom kraju svijeta!

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Daljina je čudna stvar!

Neko nam je daleko i onda kada je na samo metar udaljen, dok nam je neko blizu i na drugom kraju svijeta!

Da.

Jesi i primetila veceras da je nebo drugacije ?! :)

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da.

Jesi i primetila veceras da je nebo drugacije ?! :)

Уистину јесте! :)

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Prolјeće je najstrahovitije godišnje doba", reče on i ode u kafanu. Jer čovјek mora znati šta hoće, zar ne? Vidite, i mene prolјeće čini nervoznim, i mene zbunjuje mila trivijalnost svih onih sјećanja i osјećanja koje budi; samo što me to ne može navesti da ga zbog toga grdim i da ga prezirem; jer stvar je u tome što se ja pred njim stidim, što se stidim pred njegovom čistom prirodnošću i pobјednom mladošću. I ne znam da li da prezirem Adalberta ili da ga omalovažavam, stoga što ništa o ovome ne zna..." odlomak iz novele "Tonio Kreger" pisca Tomasa Mana

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...