Jump to content

Све о другом кругу гласања за Председника Србије 2012

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Писмо Двери Светом архијерејском сабору Српске православне цркве

celo pismo je... 0110_hahaha

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сазнао сам...

м.Артемије и "артемити" су криви за све...

Успели су преко веза у Америчкој амбасада да убеде амбасадора да је бољи Тома...

а прмећени су неки артемити да са аутомобилом са ватиканским таблцама...иду за амбасаду немачке....

(иронија наравно)

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vratiće vam se Boris.. :)

Boris je srpski Putin, nema većeg šmekera za sad. Nikolić nije nudio nikakav program, samo hoće ovo, hoće ono.. Hoću i ja milione evriće, ali mi se ne daju. Za par godina biće Toma kriv za sve, kao što danas optužuju Borisa za sve.

Isto bilo sa Milosketom ....

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vratiće vam se Boris.. :)

Boris je srpski Putin, nema većeg šmekera za sad. Nikolić nije nudio nikakav program, samo hoće ovo, hoće ono.. Hoću i ja milione evriće, ali mi se ne daju. Za par godina biće Toma kriv za sve, kao što danas optužuju Borisa za sve.

Води га својој кући...

сада је без посла...

нађи му неку тезгу у Бечу...

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Води га својој кући...

сада је без посла...

нађи му неку тезгу у Бечу...

Ima tih baustela koliko hoces po Austriji ... a Bota je jak, dobro bi mi lezala lopata .... :)

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vratiće vam se Boris.. :)

Boris je srpski Putin, nema većeg šmekera za sad. Nikolić nije nudio nikakav program, samo hoće ovo, hoće ono.. Hoću i ja milione evriće, ali mi se ne daju. Za par godina biće Toma kriv za sve, kao što danas optužuju Borisa za sve.

Драги, ја тебе не контам кад се шалиш а кад си озбиљан :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Писмо Двери Светом архијерејском сабору Српске православне цркве

Молбено обраћање поводом ђурђевданских избора у Србији, послато на почетку редовног заседања Светог архијерејског сабора СПЦ

Koliko ovi ljudi ZELE da zloupotrebe crkvu da bi se dokopali vlasti to je nesto strashno. :))))

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...