Jump to content

Све о другом кругу гласања за Председника Србије 2012

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Је ли овај лицимур заборавио да нам је обећао расветлити крађу гласова ако га изаберемо :D

Ma nije ... to pitanje ce potegnuti uoci sledecih izbora ... i tako odrzati obecanje ... ;)

  • Волим 1

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како је само читање Нушића, Домановића, Стерије, .. било потпуно безуспешно у Србијанаца..

то је енигма ''број један''..!

Да ли да се изведе заљкључак да су србијанци ниског степена интелигенције, да не кажем приглупи, или да смо мислили да се ту ради о потпуно измишљеним стварима (што би опет подразумевало слбу интелигентност)... или једноставно нисмо читали ..(што би се опет негде свело на ..глупост..)

Или смо једноставно такви...

... да не кажем приглупи...

;)

Nismo glupi vec neposteni, pa nam prolazi i tudje nepostenje ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Слатка је власт сине...нема тог принципа којег би сте се ви држали, кад нешто кажете, углавном то и прекршите као и све друге политичке странке.

Ово ваше саопштење је само доказ да се не разликујете од осталих политичких партија, који су жељни само власти, а њихови идеали и пароле практички не постоје, ту само кад узтреба за пропаганду.

Видиш, Јустинијане, да је просто немогуће нападати Двери - Покрет за Живот Србије, а не послужити се полуистинама, неистинама, - лажима.

Каква те је, власт, спопала ?

Када те чита неко ко нема благе везе нити ишта зна о политичкој ситуацији у Србији помислио би да су Двери на власти и да зарад те власти газе " властите принципе ".

На неистину додајеш неистину - Двери нису политичка странка.

Па ти је све то мало - Покрет који је настао пре годину дана поистовећујеш са онима који јесу били на власти и у опозицији па се током година мењали, отимали, крали, узурпирали, и шта све нису и не раде зарад власти.

Стављаш знак једнакости између оних који све то јесу радили и раде, и оних који све и да су хтели нису могли - из просте чињенице да нису били ни на власти ни у опозицији.

Но, и нема ти друге него да се служиш неистинама зарад одбране политике којој си наклоњен, а којој политичкој опцији служиш - служи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Видиш, Јустинијане, да је просто немогуће нападати Двери - Покрет за Живот Србије, а не послужити се полуистинама, неистинама, - лажима.

Каква те је, власт, спопала ?

Када те чита неко ко нема благе везе нити ишта зна о политичкој ситуацији у Србији помислио би да су Двери на власти и да зарад те власти газе " властите принципе ".

На неистину додајеш неистину - Двери нису политичка странка.

Па ти је све то мало - Покрет који је настао пре годину дана поистовећујеш са онима који јесу били на власти и у опозицији па се током година мењали отимали, крали, узурпирали, и шта све нису и не раде зарад власти.

Стављаш знак једнакости између оних који све то јесу радили и раде, и оних који све и да су хтели нису могли - из просте чињенице да нису били ни на власти ни у опозицији.

Но, и нема ти друге него да се служиш неистинама зарад одбране политике којој си наклоњен, а којој политичкој опцији служиш - служи.

Ово потамњено треба да раскрсте сами са собом. Чим излазе на изборе онда су политичка странка.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово потамњено треба да раскрсте сами са собом. Чим излазе на изборе онда су политичка странка.

Када се буду организовали као политичка странка- тада ће и бити политичка странка.

До тада, јесу - група грађана, јер им је таква и унутрашња организација.

Постоји разлика између организација које се могу назвати - група грађана, и организација које се називају политичка странка илити партија.

Докле год не промене организацију унутар самог Покрета - колико год пута да изађу на изборе - јесу група грађана.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Постоји разлика између организација које се могу назвати - група грађана, и организација које се називају политичка странка илити партија.

Која је разлика?

Странка или партија има политички програм, политичке циљеве, учествује у политичком животу, тежи да уђе у парламент и бави се политичким деловањем, њени представници се баве политичким ангажманом и доносе политичке одлуке. Група грађана која ради све то исто сем по имену да ли се још по нечем разликује од странке?

  • Волим 1

А сатана војске подигао, од звјериња свога и људскога, све до самих Божјих противника и својих једномишљеника

којих би се марва застидјела и вепрови дивљи посрамили, пакленим их огњем наоруж'о, повео их на земљу Србију.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Која је разлика?

Странка или партија има политички програм, политичке циљеве, учествује у политичком животу, тежи да уђе у парламент и бави се политичким деловањем, њени представници се баве политичким ангажманом и доносе политичке одлуке. Група грађана која ради све то исто сем по имену да ли се још по нечем разликује од странке?

... po nazivu ... ;)

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vi da ispadnete neozbiljni? Nemoguce....

... obzirom da su skupstine opstina nadlezne za odlucivanje o izbornoj kradji na republickim izborima.

... i nema te principijelnosti zbog koje bismo ih se odrekli!

da je na lokalnom nivou bilo republicki organizovane kradje, Tadic bi prekrsio i zakone fizike a ne samo izborne zakone... i tad bismo bili u ozbiljnom problemu... ovako nema veze...

Da, da... glavni interes gradjana, zbog kojeg se i organizuju izbori i formira vlast, je da se zverjani upoznaju sa sistemom i bore protiv navodne izborne kradje.

Ako to ne promeni Srbiju, ne znam sta ce...

Sto je babi milo...

Шта би се, друго, и могло очекивати од неког ко брани и подржава сада већ, без шансе за грешком - још једног у низу диктатора који влада Србијом.

Неко ко је изгубио председничке изборе хоће пошто пото да постане премијер у, за неверовати, у истој тој држави у размаку од неколико дана од када су му исти ти грађани рекли - губи се !

У ствари, не би он да буде диктатор него други га моле, преклињу, као " најбољег међу нама " да не одступи и настави путем који води у пропаст.

За ових недељу дана показало се да нема, суштинске разлике, између Милошевићевог и Борисовог режима.

Читава војска оних који паразитирају на овоме покраденом, а верују они, јадни, и " приглупом " народу - се упрегла да од губитника направе победника .

Но, ко са ђаволом тикве сади - о главу му се лупају.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Видиш, Јустинијане, да је просто немогуће нападати Двери - Покрет за Живот Србије, а не послужити се полуистинама, неистинама, - лажима.

Каква те је, власт, спопала ?

Када те чита неко ко нема благе везе нити ишта зна о политичкој ситуацији у Србији помислио би да су Двери на власти и да зарад те власти газе " властите принципе ".

На неистину додајеш неистину - Двери нису политичка странка.

Па ти је све то мало - Покрет који је настао пре годину дана поистовећујеш са онима који јесу били на власти и у опозицији па се током година мењали, отимали, крали, узурпирали, и шта све нису и не раде зарад власти.

Стављаш знак једнакости између оних који све то јесу радили и раде, и оних који све и да су хтели нису могли - из просте чињенице да нису били ни на власти ни у опозицији.

Но, и нема ти друге него да се служиш неистинама зарад одбране политике којој си наклоњен, а којој политичкој опцији служиш - служи.

Стављам знак једнакости, иако је то било и раније свакој шаши јасно, а сада тек јесте, да сте по духу исти као и политичке партије. Ваши први кораци су били да сте ипак прихватили да будете дио локалне власти гдје сте прешли цензус, иако сте трубили свима да се уши пробију како су избори покрадени. Очигледно да кад вам одговара, тамо гдје ви добијете гласове, тамо нема крађе, тамо гдје други добију гласове има крађе. То бесомучно понављање да вид нисте партија, само је одраз ваше плиткости, јер радите све исто што и остале партије. Иста сте ви боранија са жутима и напредњацима дипломцима.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Која је разлика?

Странка или партија има политички програм, политичке циљеве, учествује у политичком животу, тежи да уђе у парламент и бави се политичким деловањем, њени представници се баве политичким ангажманом и доносе политичке одлуке. Група грађана која ради све то исто сем по имену да ли се још по нечем разликује од странке?

Поновићу - разликује се по унутрашњем уређењу. Да није тако било би, бесмислено, било коју организацију која учествује на изборима на било ком нивоу називати група грађана.

Ако не постоји разлика због чега , уопште, било коју организацију која излази на изборе - називати - група грађана ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Стављам знак једнакости, иако је то било и раније свакој шаши јасно, а сада тек јесте, да сте по духу исти као и политичке партије. Ваши први кораци су били да сте ипак прихватили да будете дио локалне власти гдје сте прешли цензус, иако сте трубили свима да се уши пробију како су избори покрадени. Очигледно да кад вам одговара, тамо гдје ви добијете гласове, тамо нема крађе, тамо гдје други добију гласове има крађе. То бесомучно понављање да вид нисте партија, само је одраз ваше плиткости, јер радите све исто што и остале партије. Иста сте ви боранија са жутима и напредњацима дипломцима.

Опет - полуистине и неистине.

Па добро, бре, докле - Јустинијане ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

АНКЕТА: Да ли ће Томислав Николић расветлити изборну крађу?

kontakt.png printer.png

Да ли верујете да ће Томислав Николић, пошто је постао председник "свих грађана" испунити обећање и расветлити изборну крађу?

Дојучерашњи лидер СНС-а, а ускоро председник Србије, како он каже, "председник свих грађана", обећао је пред други круг избора да ће расветлити изборну крађу уколико дође на власт!

Да ли му верујете да ће то заиста учинити?

Јер, уколико заиста жели да буде председник свих грађана, Николић ће морати да се бори за поштовање права свих нас чији гласови су покрадени.

ГЛАСАЈТЕ НА ДНУ НАСЛОВНЕ СТРАНЕ!

Да ли ће Томислав Николић расветлити изборну крађу?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опет - полуистине и неистине.

Па добро, бре, докле - Јустинијане ?

Докле и ви да понављате да нисте политичка партија, и да сте жртве изборне крађе, и да доносите свјетлост Србији, иако нисте изнјели ништа нормално у програму што би личило на наду да ће бити промјена? Докле?

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Докле и ви да понављате да нисте политичка партија, и да сте жртве изборне крађе, и да доносите свјетлост Србији, иако нисте изнјели ништа нормално у програму што би личило на наду да ће бити промјена? Докле?

Ma to je већ психолошки проблем који жестоко нагиње прогресији у психички..

А мора тако ..

Јер у супротном би ''јединка'' била здрава и не би се - заиста бавила политиком, а не само причала да није партија - странка - већ једини и истински спаситељ СрБББски ...

То су већ месијанске идеје.. познате из психијатријских уџбеника ..

;)

.. Нек пропадне није штета !..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...