Jump to content

Све о другом кругу гласања за Председника Србије 2012

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

I idemo. Haranje fasista se nastavlja.

http://nasisrbija.or...a-se-nastavlja/

Председнички избори су однели са српске политичке сцене после осам година владавине издајника и марионету запада Бориса Тадића. Свих протеклих година, националисти су се борили против њега и његове ненародне и недржавотворне политике, и сада када је отишао ако ме неко пита да ли сам срећан, мој одговор је не.

Нисам срећан јер издајник није заслужио тако да оде из политике, некажњено да се повуче и провуче, Тадић по свим законима ове земље, морао је бити кажњен за своју издајничку политику, на начин како диктатори обично завршавају, и оно што ме чини још несрећнијим је то ко је заузео његову позицију.

Прва изјава будућег председника Србије, Томислава Николића да је Немачка највећи савезник Србије, је толико лицимерна и безобразна, да све оставља без текста. Немачка можда јесте највећи савезник Томислава Николића јер га је довела на власт, односно појединци из ЕУ, који су Николићу честитали победу три сата пре завршетка председничких избора, што нам јасно говори ко стоји иза избора у Србији и ко нам формира владу и поставља председника.

Срби су поново намагарчени, на челу државе поново је човек под контролом запада, и истинских промена неће бити.

Е, тог фашисту и овог либерала :

РЕАКЦИЈА НА ПОРАЗ ЛДП-а: ЧЕДИН “ЈУРИШНИК” ЈАВНО ИЗЈАВИО ДА ЈЕ НАТО ТРЕБАО ДА ПОБИЈЕ ТРЕЋИНУ СРБА!?

1 Vote

Član LDP: Nato je trebalo da pobije trećinu Srba!

Politika, 06:00, 21.05.2012.

Autor: Ekipa Kurira

Član LDP Zlatko Crnogorac na Fejsbuku napisao da bi se narod opametio da je NATO pobio trećinu Srba za vreme bombardovanja

zlatko-crnogorac-1337587379-164814.jpgzoom

BEOGRAD – Žao mu što nas NATO nije više bombardovao!

Ovu skandaloznu poruku na svom Fejsbuk profilu napisao je Zlatko Crnogorac, izvršni producent „Parobroda“, ustanove kulture pri opštini Stari grad, i član LDP! Svoje mišljenje izložio je komentarišući rezultate majskih izbora u Srbiji, posebno onih u Beogradu, gde LDP nije prešao cenzus.

- Dakle ovako: realno, da nas je „Milosrdni anđeo“ više izbombardovao i pobio barem trećinu, možda bismo se opametili kao Japanci i Nemci, ovako smo tu gde jesmo. PS: S posebnim osvrtom, nabijem na k…. sve vas intelektualne budale koji ste beli listići. Ako su neki moji prijatelji glasali za Pantelu, Biljanu S. i Ivana Ivanovića, nek se slobodno sami unfrenduju – napisao je Crnogorac na svom profilu.

On je otišao korak dalje, pa je i na Tviteru nastavio da s neistomišljenicima polemiše i brani svoj stav.

- Pozdravio te Ivica Dačić, ali nemoj prerano da se raduješ. Vi ste licemeri – neki su od tvitova koje je Crnogorac ostavio na ovoj socijalnoj mreži.

U LDP nisu bili voljni da komentarišu ove ispade svog člana.

месец дана - на пусто острво - да се друже.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Москва – Председник Русије Владимир Путин честитао је данас лидеру Српске напредне странке Томиславу Николићу победу на председничким изборима у Србији, саопштио је Кремљ.

„Уверен сам да ћемо заједничким напорима наставити рад на реализацији постојећих споразума, укључујући и на реализацији великих инвестиционих пројеката, ојачати координацију прилаза на међународној арени у корист наших држава, у интересу општеверопске стабилности и безбедности“, наводи се у честитки.

Путин је подсетио да две земље повезују пријатељски односи и сарадња, који су проверени временом и узајамно корисни.

„Њих традиционално карактерише интензивни политички дијалог, тесна сарадња у трговинско-економској и културно-хуманитарној сфери“, оценио је Путин.

„Желим вам успешан рад на тако високом и одговорном месту, а народу Србије мира и благостања“, поручио је руски председник у честитки поводом победе на изборима.

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

РЕАКЦИЈА НА ПОРАЗ ЛДП-а: ЧЕДИН “ЈУРИШНИК” ЈАВНО ИЗЈАВИО ДА ЈЕ НАТО ТРЕБАО ДА ПОБИЈЕ ТРЕЋИНУ СРБА!?

Znash sta, ovo je izjavio neki clan potpuno random i privatno, a ovo drugo je izjavio oficijalni rpedstavnik pokreta. Dakle izjava clana ne znaci da je taj stav sirok, ali izjava predsedavajuceg pokreta znaic da pokret deli stav.

Ja bih njega poslao direkt u nase jer se psihicki ne razlikuje puno od njih.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јој људи, па зар неко верује да ће Тома било шта радикално учинити на том плану? Неће ништа. Лизаће се са Бриселом, има језик да огули. Већ је изјавио да иде прво код Меркелове јер је Немачка "стратешки партнер Србије на Балкану".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јој људи, па зар неко верује да ће Тома било шта радикално учинити на том плану? Неће ништа. Лизаће се са Бриселом, има језик да огули. Већ је изјавио да иде прво код Меркелове јер је Немачка "стратешки партнер Србије на Балкану".

Upravo, samo sto to sada radi on a ne BT, a poprilichno sam siguran da bi BT radio to mnogo bolje od njega. On makar zna dobro Srpski i josh koji jezik, a Tomi ni srpski ne ide nesto.

Dakle sve ce da ide duplosporije...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јој људи, па зар неко верује да ће Тома било шта радикално учинити на том плану? Неће ништа. Лизаће се са Бриселом, има језик да огули. Већ је изјавио да иде прво код Меркелове јер је Немачка "стратешки партнер Србије на Балкану".

Немој да им квариш забаву... :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Upravo, samo sto to sada radi on a ne BT, a poprilichno sam siguran da bi BT radio to mnogo bolje od njega. On makar zna dobro Srpski i josh koji jezik, a Tomi ni srpski ne ide nesto.

Dakle sve ce da ide duplosporije...

Са њим као изабраним председником државе Србије има да уђемо у ЕУ - недођију - два пута брже !

Тамо негде, око, 2122 г.,......................годину горе- доле.

Нек се Тома држи српског језика, каквог таквог, а ови из Брисела ако хоће да им се ми придружимо -нека уче српски. И тачка.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И ова вест ће многе да обрадује :

Упркос медијској хајци и организованој крађи, Двери су на поновљеним изборима у Новом Саду успеле да одбране цензус.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јој људи, па зар неко верује да ће Тома било шта радикално учинити на том плану? Неће ништа. Лизаће се са Бриселом, има језик да огули. Већ је изјавио да иде прво код Меркелове јер је Немачка "стратешки партнер Србије на Балкану".

Jel ce i njega kao Olanda Merkelova da vodi za rucicu po crvenom tepihu posto nema iskustva?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И ова вест ће многе да обрадује :

Упркос медијској хајци и организованој крађи, Двери су на поновљеним изборима у Новом Саду успеле да одбране цензус.

Uz svaku vest obavezno je postavljanje linka ka izvoru!

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А шта те то тако одушевљава код Двери као политичке партије?

Да си питао као Покрета, или, групе грађана, а не би погрешио и - као озбиљне политичке опције у Срба.........па да одговорим због чега подржавам, већ на следећим изборима, незаобилазни парламентарни фактор - без којег нема правих и позитивних промена у Србији.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јој људи, па зар неко верује да ће Тома било шта радикално учинити на том плану? Неће ништа. Лизаће се са Бриселом, има језик да огули. Већ је изјавио да иде прво код Меркелове јер је Немачка "стратешки партнер Србије на Балкану".

Bas tako.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...