Jump to content

Да ли је пријатељство према свету непријатељство према Богу


Препоручена порука

Upravo u tom grmu leži zec. Urbanizovanje Srbije nije teklo normalnim tokom i nije bilo logična posledica razvoja društva, već prisilno. Zato je ogroman broj 'prisilno urbanizovanih' zadržao svest i način razmišljanja iz mesta iz kojih su preseljeni. Da se razumemo, ovde ne govorim o seljacima, koji su pošteni i vredni ljudi, nego o mutantima koji žive u velikim gradovima, a funcionišu na seoski način (a selo videli nisu, osim možda na slikama :)). I oduvek sam mrzeo da ih zovem "seljacima", jer to sugeriše da su seljaci i selo nešto prljavo i nečasno, ali avaj, taj izraz se odomaćio u govoru...

Seljaci su ljudi koji zive i rade na selu, a seljacine.............. pevaju u GRAND SHOW :D

Ps. Ovo je samo shala.Nemam nista protiv onih koji slusaju ili pevaju takve pesme.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 256
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Seljaci su ljudi koji zive i rade na selu, a seljacine.............. pevaju u GRAND SHOW :D

Ps. Ovo je samo shala.Nemam nista protiv onih koji slusaju ili pevaju takve pesme.

Narodnjacki olos :D :D :D, ajde priznaj da to mislis...you know you want it :D :D :D :D :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Rekao sam da to ne mislim. Volim narodnu muziku samo sto GRAND ima malo veze sa narodnom muzikom.

Seti se samo serije JET SET na B92

Ma na Grand sam i mislila...to je javna kuca sa nasminkanom fasadom <_<.

Sto se tice narodne muzike, evo jedna za nas dvoje :D :D :D.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Slazem se.

Ја се не слажем, чим нешто покушаваш да сакријеш значи да те је срамота и да знаш да то што радиш не ваља, а и то је нешто, и даје подлогу за исправљање. Тако да , и лажни морал је бољи него никакав.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zato sto je :D :D :D, ne cudi me sto tebe "aminuje" :P.

Svi smo bili takvi :D :D :D.

Не разумем.. Јер мој одговор и моје мишљење неки проблем? Не значи то што имам 16 година да сам ДЕТЕ и недовољно паметан.. Једноставно сам изнео ствари са свог угла. Зар могу са другог? Како сам написао, стварно је тако.. Ствари су се много промениле од пре. Чак ми ни родитељи не верују каква је данашња омладина. Нема везе, твој доживљај. Мислим, да знаш да се не љутим.

"Покаткад ми Бог даје тренутке савршеног мира. У тим тренуцима ја љубим и верујем да и мене љубе. У тим тренуцима ја сам формулисао своје Вјерују сасвим просто. Ево њега: "ја верујем да нема ништа љупкије,дубље,симпатичније и савршеније од Христа. Са суревњивом љубављу говорим себи: не само нема Њему слична,него и не може бити." Ја шта више изјављујем:када би ми неко могао доказати да је Христос ван истине,и када би збиља истина искључивала Христа, ја бих претпоставио да останем са Христом,а не са истином".

Достојевски

Link to comment
Подели на овим сајтовима

izgleda da su faze u pitanju, setimo se Sodome, Rima, mracnog srednjeg veka... ali cinjenica je da je sad globalno bezumlje uzelo maha...

a opet ako gledamo Srbiju i Srbe onda je ovo jedna od grdjih faza

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не разумем.. Јер мој одговор и моје мишљење неки проблем? Не значи то што имам 16 година да сам ДЕТЕ и недовољно паметан.. Једноставно сам изнео ствари са свог угла. Зар могу са другог? Како сам написао, стварно је тако.. Ствари су се много промениле од пре. Чак ми ни родитељи не верују каква је данашња омладина. Нема везе, твој доживљај. Мислим, да знаш да се не љутим.

Znaci sine, znaci :D, ali da si dovoljno pametan - verujem da jesi :).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...