Jump to content

О чему размишљаш тренутно?

Оцени ову тему


Препоручена порука

О томе како бих села крај Њених ногу, слатко ставила главу у Њена крила и сита се исплакала.
управо бих то желела....али не могу да плачем..... :(

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тј. колико је потребно, неки минимум, да би неко престао да ти се јавља?
нисам те баш разумела....јел` то неко престао да се јавља....или ти размишљаш да се не јављаш....извињавам се ако сам превише радознала...

иначе мислим да пријатељство ништа не кошта, јер се не може купити ни на који начин....оно је само скупоцено...и треба га неговати, али само ако је у обостраном интересу....немогуће га је одржавати у једном смеру....

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

нисам те баш разумела....јел` то неко престао да се јавља

 

Неко је престао да се јавља :) Ко зна, можда сам паметно инвестирао новац? Има она умотворина које сада не могу да се сетим, али у смислу:

 

Ако сте пријатељу позајмили новац и он је том приликом престао да се јавља, сматрајте тај новац паметно инвестираним (тако нешто) :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Неко је престао да се јавља :) Ко зна, можда сам паметно инвестирао новац? Има она умотворина које сада не могу да се сетим, али у смислу: Ако сте пријатељу позајмили новац и он је том приликом престао да се јавља, сматрајте тај новац паметно инвестираним (тако нешто) :)

захвали се Господу на томе....сигурно си паметно инвестирао новац.... prst ka gore

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

захвали се Господу на томе....сигурно си паметно инвестирао новац.... prst ka gore

 

Једино ми је мало криво што сам ја тај новац наменио за нешто, па сам сада морао да се задужим :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

едино ми је мало криво што сам ја тај новац наменио за нешто, па сам сада морао да се задужим
шта ћеш, живот је суров....:) морало је тако да буде....плаћање драгоцене поуке на кредит.... stadaradim

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Размишљам о ономе што сам малопре чуо од монаха Арсенија Јовановића :

 

"Ја предлажем једну другачију врсту комуникације. Значи, уместо електронског општила - фејсбука предлажем много бољи фејсбук. А то је иконостас у цркви. facebook - књига лица. Погледајмо та лица. Отворимо фејсбук - Исусову укону. Упишимо Његов email, то је Оче наш; Укуцајмо Његов мобилни број телефона, то је Исусова молитва. И затим разговарајмо уживо са Њим преко скајпа који се зове Света Литургија. А онда када се напунимо Небеске енергије тада општимо са другима и са собом, али сада на једном здравом и разумном нивоу." - Монах Арсеније Јовановић

 

Ставио сам то у потпис. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

О Дарку Рундеку.

 

♪♫ Онда дуго као лијек слушам Били Холидеј

Ништа није заувијек па ни ово лутање ♫♪♪

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

О сендвичима са поврћем, без рибе и уља.

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...