Jump to content

О чему размишљаш тренутно?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Читајући овде, на форуму, неке поруке, паде ми на памет, како је јака била бесједа јутрос на литургији.

Наш прота Драган је одличан проповједач.

Господе, буди милостив мени грешној.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Први пут сам успела да поставим нешто  bliss jeeee ал сад....баш да видим да л ће им се свидети sFun_bat

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како  далеко од мене, у украјинској земљи на јарком светлу поднева стоји Кијево-Печерска лавра, са полутамом у

унутрашњости храма, док са фрески страже ликови светих и чекају дубоки поклон верних...уз чаробни звук хора ...

А моје срце овде трепери док их слуша...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

O ovome:

 

"Očekivati da ljudi budu fer prema tebi samo zato sto si ti fer prema njima, isto je kao da očekujes da te lav ne pojede, samo zato što ti ne jedeš lavove."

I lupi mi šamar onaj najjači, kad počnem da kukam nad životom i kad počnem da žalim sebe. Pokaži mi ono što imam,pokaži mi one koji to nemaju.Ne tražim ništa ,samo me podsjeti da dišem, i podsjeti me da ima i onih, ,koji ne dišu više..




 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...

O tome kako su nam iskusenja u vrijeme posta nekako bar 3 puta intenzivnija i cesca nego inace.Kad sam kao dijete tek pocinjala da postim pod tim sam mislila samo na tjelesno ugadjanje,na jelo i pice...ali sad su za mene najveca iskusenja da se uzdrzim od negativnih pomisli...gordosti,osudjivanja,zavisti,lijenosti...Nek´ nam je Gospod svima u pomoci.

I lupi mi šamar onaj najjači, kad počnem da kukam nad životom i kad počnem da žalim sebe. Pokaži mi ono što imam,pokaži mi one koji to nemaju.Ne tražim ništa ,samo me podsjeti da dišem, i podsjeti me da ima i onih, ,koji ne dišu više..




 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ali sad su za mene najveca iskusenja da se uzdrzim od negativnih pomisli...gordosti,osudjivanja,zavisti,lijenosti.

полако....не може се преко ноћи ништа урадити....све је то нормално....имаћемо и добрих и лоших дана.... stadaradim

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Razmišljam šta da uradim ovom telefonu, u slučaju da

mi ne učita ni ovu poruku :)

P.S. Ako vidite ovu poruku znajte da je telefon preživeo.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

bravo Baba

 

plašiš telefone ;)

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

Каква год те туга обузела. Каква год те болест задесила, Колико год неподношљив твој живот био, Колико год несигуран био - Свагда притичи Царици Небеској, Са сузама је моли за помоћ, И Владичица наша ће те услишити и помоћи. Јер је Њој све могуће.

Отац Тадеј

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Каква год те туга обузела. Каква год те болест задесила, Колико год неподношљив твој живот био, Колико год несигуран био - Свагда притичи Царици Небеској, Са сузама је моли за помоћ, И Владичица наша ће те услишити и помоћи. Јер је Њој све могуће. Отац Тадеј

О томе како бих села крај Њених ногу, слатко ставила главу у Њена крила и сита се исплакала....ни због чега....и због свега....

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Размишљам колико кошта пријатељство? Тј. колико је потребно, неки минимум, да би неко престао да ти се јавља?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Je li grijeh ako kazem o njemu!!???

Biljka, ja ti nisam nešto merodavna, al' bih rekla da nije.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...