Jump to content

Game of Thrones - нова хит серија! (опаки спојлери, улазите на сопствену одговорност!)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Капирам да у следећој сезони гине и Бејлиш. И то у једној од првих епизода.

Испунио је своју сврху - прво је направио хаос који је био потребан да би се карте промешале и позорница ослободи за оне који заиста могу да се супротставе Белим Одачима, а да им се сви остали склоне с пута и не сметају, а после је и изборио да се Старкови опет врате у Винтерфел.

После овога, постаје сувишан у том великом плану око ког се врти цела серија, само би сметао, јер му његова неограничена и болесна амбиција не би дозволила да само седи мирно са стране и гледа како се ствари одвијају, или да своју војску стави у службу већег циља - борбе за спас човечанства.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Aquilius Cratus рече

@Paradoksologija

Sta kazes na Tit Andronik momente? :D

Znam da ulazim na sopstvenu odgovornost, ali nemoj ništa više reći, čekam muža da večeras zajedno gledamo 

Posle se javljam :)

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Paradoksologija рече

Znam da ulazim na sopstvenu odgovornost, ali nemoj ništa više reći, čekam muža da večeras zajedno gledamo 

Posle se javljam :)

Ja mislio da si vec odgledala. Uzivajte!



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 minutes ago, RYLAH рече

Капирам да у следећој сезони гине и Бејлиш. И то у једној од првих епизода.

Испунио је своју сврху - прво је направио хаос који је био потребан да би се карте промешале и позорница ослободи за оне који заиста могу да се супротставе Белим Одачима, а да им се сви остали склоне с пута и не сметају, а после је и изборио да се Старкови опет врате у Винтерфел.

После овога, постаје сувишан у том великом плану око ког се врти цела серија, само би сметао, јер му његова неограничена и болесна амбиција не би дозволила да само седи мирно са стране и гледа како се ствари одвијају, или да своју војску стави у службу већег циља - борбе за спас човечанства.

Poslednji put kad smo culi takve pompezne govorancije na severu sa sve macevima slavljenik je poprilicno nadrljao. Ovaj nije nista bistriji od svoj prethodnika ako jeste i toliko a jos ima i Bejlisa u cosku koji vec iscrtava novu strategiju.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Aquilius Cratus рече

Poslednji put kad smo culi takve pompezne govorancije na severu sa sve macevima slavljenik je poprilicno nadrljao. Ovaj nije nista bistriji od svoj prethodnika ako jeste i toliko a jos ima i Bejlisa u cosku koji vec iscrtava novu strategiju.

Стоји све то, ал овај има велику мисију која далеко превазилази све што је евентуално Бејлишев значај у целој причи, док су се они претходни бактали у међусобним чаркама.

Мислим и да су га намерно до сад приказали глупим ко и његове претходнике, да би нам показали једну другу ствар: да је под божанском заштитом, и да му нико ништа не може све док се развија план у коме ће он изгледа да има великог учешћа.

Бејлиш у тим плановима од сад само смета.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

16 minutes ago, RYLAH рече

Бејлиш у тим плановима од сад само смета.

Pohabao mu se plot armor? Mozda, medjutim ako smo nesto naucili gledajuci ovu seriju je da uvek izranjaju novi momenti koje nikod od nas sto pokusavamo pametovati nije video.

Medjutim ipak mislim da je najveca pouke ove sezone da ako prostitutki ne das jos novca kad ona trazi snaci ce te veliko zlo. :D



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, -Владимир- рече

Каква је прича са оном децом што јурцају наоколо и боду народ ножевима ? 

http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Little_birds

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Looks like Tommen executed the perfect
(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)
King's Landing.

https://www.reddit.com/r/gameofthrones/comments/4q0ymz/s6e10_megathread_gifwallpaperscreenshot_requests/d4phe1t

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...