Jump to content

Game of Thrones - нова хит серија! (опаки спојлери, улазите на сопствену одговорност!)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 9 минута, Џуманџи рече

Најткинг је врв greenseer. И/ли рејвен, исто као психоБрен (чим је могао да му се 'умеша' у визију и дотакне га). Што ту епизоду чини још бесмисленијом, требао је да има код себе барем 30 оних копаља и само да их баца (како он, тако и они његови "генерали", шта су).

Da to je jedna od teorija. Druga od teorija je da ima sve moci koje imaju "deca sume" pa otud mogucnost da se mesa brenu u vizije. 

Evo odje nesh zanimljivo 


 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Млађони рече

Da to je jedna od teorija. Druga od teorija je da ima sve moci koje imaju "deca sume" pa otud mogucnost da se mesa brenu u vizije. 

Хм, могуће, али колико сам сконтала - деца шуме су такође greenseers. Нисам у прилици да одгледам сад видео, али мерци, погледаћу касније :)

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Џуманџи рече

Најткинг је врв greenseer. И/ли рејвен, исто као психоБрен (чим је могао да му се 'умеша' у визију и дотакне га). Што ту епизоду чини још бесмисленијом, требао је да има код себе барем 30 оних копаља и само да их баца (како он, тако и они његови "генерали", шта су).

Sta je nightking? :D

 

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znam ko je nego sta je врв greenseer? (nisam podebljala sta me je zanimalo)

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Danijela рече

Sta je nightking? :D

Хипотеза: greenseer = мож' да види прошлост, будућност и садашњост на другом крају Вестероса. Као Брен. Тако неки објашњавају све оно са онима који (се чудом нису заледили и који) су преживели све док Хаунд није бацио камичак. :D А ја велим да то епизоду чини још бесмисленијом, ако је већ "видео" да ће доћи Денка, могао је да ћапи бар 2 змаја и тако рокне и оне који су остали.

Измењено од Џуманџи

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Danijela рече

Znam ko je nego sta je врв greenseer? (nisam podebljala sta me je zanimalo)

ahaa izvini, evo dzumandzi odgovorila, da ja dodam:
Greenseer je isto sto i brandon stark... ima iste mogucnosti, deca sume, stark(porodica kompletna nosi tu osobinu), verovatno nosi i porodica Reed (ono dvoje sto su bili sa brandonom).

Dakle mogu da vide proslost i sadasnjost (ne buducnost to je dzumandi pogresila).

Buducnost koliko znam mogu samo proroci da vide, i uglavnom su vizije koje su sklone intepretaciji tipa vizije "red pristesse" i Hounda u vatri kada vidi planinu gde idu.. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

mali spojler/teorija...

 

 

 

 

....ako hocesda je cujes  citaj odavde....

Lord of the light je isto sto i Night king samo suprotno, on je led ovaj je vatra. Dakle neko zivo stvorenje koje je zapravo antipod nightkinga. Kada nightking ozivi nekog to je ozivljeno ledom i zato je to samo "zombi"

a kada crveni svesteni/svestenica ozivi nekog to je ozivljeno vatrom i zato i dalje imaju svest. 

E sad pitanje je po kojoj logici tacno svet magije u igri prestalo radi.... 

I na kraju, azor ahai je verovatno manifestacija boga vatre u jednom coveku. On mu prenese svoju moc. 

naravno samo fan theory nista potvrdjeno nista sigurno 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Млађони рече

Dakle mogu da vide proslost i sadasnjost (ne buducnost to je dzumandi pogresila).

Ето, нисам знала, нисам читала књиге. Мај бад. Значи вероватно је трооки рејвен...

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sa kojim ste vi predznanjem usli u gledanje serije :D:D:D

A ja to gledam s pola mozga :D

 

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Danijela рече

Sa kojim ste vi predznanjem usli u gledanje serije :D:D:D

A ja to gledam s pola mozga :D

Neki smo dokoni pa citam raznorazne teorije, analize, sinteze, gledamo jutjub kanale koji su skoro 100 % posveceni igri prestola. 
Ako hoces malo pozadine da ispratis preporucujem ovaj kanal, on ce da ti skrati dosta posla: https://www.youtube.com/user/JaiWbio

 

Eto ako te nekad zanima malo dublje mozes krenuti odatle. Ali upozoravam ako ti dodje da kupis sve knjige i da ih citas - ne preuzimam odgovornost. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Џуманџи рече

Ето, нисам знала, нисам читала књиге. Мај бад. Значи вероватно је трооки рејвен...

evo jedan klip samo za tebe 
 

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ипак! :D

Цитат

Greenseer is the title given to people who possess the magical ability to perceive future, past or distant events in dreams known as Green Dreams. According to legend, greenseers were much respected by the Children of the Forest.

и

Цитат

"Greensight" (or just "The Sight") is the ability to perceive future, past, or contemporary but distant events in dreams. It was one of the talents of the Greenseers of the Children of the Forest. Some humans are also born with this ability.

пре 15 минута, Danijela рече

Sa kojim ste vi predznanjem usli u gledanje serije :D:D:D

A ja to gledam s pola mozga :D

Ја само прогуглам шта ми није јасно, ви'ш како је Млађа одма' успео да ме збуни (speaking of half brain :)) )?!

Измењено од Џуманџи

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Џуманџи рече

Ипак! :D

и

aham pa brandon to ne moze... on moze samo da vidi proslost i sadasnjost, ne moze buducnost. Ni u knjigama ni u seriji.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Млађони рече

Neki smo dokoni pa citam raznorazne teorije, analize, sinteze, gledamo jutjub kanale koji su skoro 100 % posveceni igri prestola. 
Ako hoces malo pozadine da ispratis preporucujem ovaj kanal, on ce da ti skrati dosta posla: https://www.youtube.com/user/JaiWbio

 

Eto ako te nekad zanima malo dublje mozes krenuti odatle. Ali upozoravam ako ti dodje da kupis sve knjige i da ih citas - ne preuzimam odgovornost. 

Nece to june mene da mune :D

Pocela sam prvu knjigu i smorila sam se posle 50 strana.

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...