Jump to content

Свештеници се тукли метлама на месту Христовог рођења

Оцени ову тему


Препоручена порука

treba im dovesti shaolinske monahe da ih nauce kako se mete patos :lol:

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко оно беше рече: "Чистите чашу споља,

а изнутра је остављате прљавом"?

Е човече, како је све исто као и пре у време доласка Христовог. И данас све што је Христос говорио у Еванђељу је толико савремено, и све речено односи се управо на данашње време и људе, на свештенство, на народ, на данашње фарисеје и царинике, књижевнике... скептике, садукеје...зилоте... Такође су до дана данашњег актуелна иста препуцавања ученика и њихове бриге на путу за Јерусалим:

ја сам бољи ученик Христов, а ја сам први ... и томе сл.

Све је исто :)

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е човече, како је све исто као и пре у време доласка Христовог. И данас све што је Христос говорио у Еванђељу је толико савремено, и све речено......

bilo i bice do kraja veka.

Učio ih, učio

od srede do petka,

al' se nisu odmakli

dalje od početka.

Nije bilo uspeha

učiteljskom trudu,

cela muka njegova

ostade zaludu.

Ništa više ne nauči

pačurlija ta,

nego što je i pre znala:

- ga, ga, ga, ga, ga!

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

treba im dovesti shaolinske monahe da ih nauce kako se mete patos :lol:

facenew22222222

Ништа док се не почупају за браде... :lol:

facenew22222222

bilo i bice do kraja veka.

Učio ih, učio

od srede do petka,

al' se nisu odmakli

dalje od početka.

Nije bilo uspeha

učiteljskom trudu,

cela muka njegova

ostade zaludu.

Ništa više ne nauči

pačurlija ta,

nego što je i pre znala:

- ga, ga, ga, ga, ga!

likefaceeeeeeee

Међу људима има убица које никад нису убиле,лопова који никад нису украли и лажљиваца који говоре сушту истину.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Свако ко се декларише не као Православан, већ као било какав хришћанин, а потуче се у цркви, самога себе демантује да је хришћанин.

Апсолутно.

Примитивизам и нехришћанско понашање који годинама демонстрирају грчки и јерменски свештеници по Светој Земљи је срамота за читаву православну Цркву, и ако имало реда и памети имамо требали би да направимо свеправославни Сабор и да се хитно одреди Грчкој Архиепископији да ове срамоте доводи у ред, а виновнике изведе на црквени суд или да се старање о светињама у Светој Земљи додијели другим помјесним црквама.

  • Волим 1

Догодине на Косову!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

a to im je tradicionalna igra jer izgleda su stisnuti da na normalan nacin iskazu ljubav jedan prema drugome, a zesci podvig im je pobediti naviku

ja bi ih sve banovo, al iskreno bi pre ucestvovao u tuci tako sto bi nokautirao onog ko prvi zamahne metlom i tako redom, e onda bi imali dupli poso, morali bi od krvi iz nosa da peru patos ponovo i tako sto im vise ne bi palo napamet :lol:

a ta tuca metlama je ustvari, kako se to sad kaze stilskom figurom, ne mogu se setim, uglavnom oni oce metlama da peru jedan drugoga, mesto sami sebe da operu, pocetnicka greska, nije mi jasno kako padaju na osnovnim stvarima a bave se time, nema logike, jedino objasnjenje bi bilo da to i nisu monasi nego kafanske barabe, ustvari zeznuli su i one iz kafane, jer em nema tolko tuca u kafani em su u kafani samo pijanci, a ovo su kao trezni i trezveni ljudi... smesni su

stvarno vredelo bi finansirati kulturno-obrazovnu posetu shaolinaca i upriliciti takmicenje ko ce pre da ometla patos ( pa da, to i nisu neke pare, a moze da bude i besplatno ;) )

ili nek naprave takmicenje ko pre ili ko bolje ometla patos taj je pobedio, a ne da se makljaju zato sto nijedna strana ne ume da metla kako treba :D

ustvari, ipak bih bio okrutan i posluzio se teskom artiljerijom,

pozvao bi tuce dooooooobrih francuskih sobarica da im metla patos, pa ko prezivi hahahahaha trazili ste- gledajte! 0110_hahaha

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

gde nadje ovo megalooooooool 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

pa ovo su gladijatorske igre ultimate fajt Super Mario( SM= sado-(patos)mazo) Brothers 0102_laugh

ma jedini nacin je posramiti ih, tj da se sami posrame, ili nekako da ukapiraju da nemaju nikakve koristi neg samo stete od toga sto rade, jes glupi neki ljudi dizzy999

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

a takodje mi nisu jasne te doktorske maske sto furaju, a peru patos vodom i ne rade u silosu...

nisu samo oni krivi, nego oni sto su iznad njih sto im dopustaju da se tako glupiraju, sramota

sve ih banovati da se prvo izive, pa onda kad ispujdaju taj visak sexualne energije onda nek dodju... pa nisu u stanju ni obican patos da pometlaju

nek prvo pocnu od bajki i basni, pa onda nek citaju malo zen price, pa tai chi chuan nek vezbaju, pa tek onda mogu da se bave ovime cime se kao bave

stvarno sam se iznerviro sad

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Приметите да новинари нигде нису истакли разлог (јер га ни не знају), тј. да су по среди различите деноминације

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...