Jump to content

Ubij u pojam bližnjeg svog

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Гости

Не знам где је оно чудо од "помоћника за исповест" (нешто има 1023 или тако нешто побројаних ставки), па ето да дам допринос теми.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Радила сам јогу и навела двогодишњу девојчицу да ради јогу.Тешко мени.

Међу људима има убица које никад нису убиле,лопова који никад нису украли и лажљиваца који говоре сушту истину.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zato se jA slepam uz Medu :D, gde da naletim na neku budalastinu kao neofit, da me sablazni na pocetku i ogadi mi Crkvu. Nije sve idealno, ali ako moze budalastina da se izbegne, rado cu to uciniti :D. Cuj ti ove sto savetuju pravoslavne devojcice...more m'rs bre 301 301 301 sFun_bat

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам пар пута баш фино насмејала свештенике питајући их о неким чудним саветима из којекаквих књига, 0102_laugh

али држим се пословице Ко пита испадне будала пет минута,а ко не пита може остати будала цео живот.

Међу људима има убица које никад нису убиле,лопова који никад нису украли и лажљиваца који говоре сушту истину.

Link to comment
Подели на овим сајтовима


И ово ме некако асоцира на убијање у појам.

Међу људима има убица које никад нису убиле,лопова који никад нису украли и лажљиваца који говоре сушту истину.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

... ne,rekoh sebi-Što ne otvoriŠ kkontra temu onim tvojim posterima-bolje da sebe preduprediŠ nego da to drugi urade,korak ispred i ti radovi....

тако је Моzz, то ми је недостајало...go ahead! :cheesy2:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А за апсолутно самоубиство у појам читајте "Посаветуј ме оче", "Младост и страсти", онај фамозни приручник за исповест итд... th_Suicide.gif

zaboravljaš i -suze za svet-

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

zaboravljaš i -suze za svet-

Ууу, за то први пут чујем...

Нашао сам онај фамозни "Oprosti mi, živa sam i dišem" подсетник: http://forum.srpskin...t=20533#p375031

(пажња линк је ка јеретичком сајту)

115. Стављала сам у храну зачине(вегету, бибер…). fmqmtx

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster... when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..." — Friedrich Wilhelm Nietzsche

Link to comment
Подели на овим сајтовима

30. Грешила сам недостојноим причешћивањем Телом и Крви Господњом.

А значи код псевдо-зилота има и достојних...

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster... when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..." — Friedrich Wilhelm Nietzsche

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A zacini su losi zbog :huh: ?

Јер је тако рекао авва Непипаније... greengrin

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster... when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you..." — Friedrich Wilhelm Nietzsche

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...