Jump to content

Папучарска посла

Оцени ову тему


Препоручена порука

link=topic=13942.msg439629#msg439629 date=1305412452]

[quote author=Милан Меденица ака Меда Брутал :) link=topic=13942.msg439439#msg439439 date=1305406978]

зоске, сигуран сам да знаш један случај да је жена у браку открила монструма  :bla:

Jedva su je spas`li  0110_hahaha

0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha  1405_love

u opis koji je neko tako sistematično dao se uklapa veći deo švedske ženske populacije koja je u braku-

muškarac dakle ne mora da čini ništa jer žena već čini sve ostalo... deca mi se ne uklapaju u sve ovo tako da ne msilim da je konkretan primer

јеси мислио да жена не мора ништа јер мушкарац већ све ради?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 83
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

pa da... ona radi sve što je njoj zanimljivo a on ono što ostane...  0110_hahaha 1405_love

situacija je daj šta daš

mada,dovoljno je zamršeno i u pravim brakovima-samo mi još fale fiktivne

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад рече Шведска...

био неки Црногорац (је ли виц не знам, причају да је истина) који се са породицом одселио за Шведску. До тада су живјели као сви, мислим жена је радила што жене иначе раде, прала суђе, чистила кућу, кувала и тако. Е сад, кад су дошли тамо, видјела она како Швеђанке ништа не раде па пробала и она и- успјело јој, како се муж побуни она њему фино саопшти да ће да га пријави, ту закон штити жене, не смијеш је ни попријеко погледати а не нешто друго. И он мученик шта ће, и кувао, и прао и поспремао, и све то ћутке а она уживала.

Дошло вријеме да оду у завичај да обиђу родбину. Чим су прешли границу и још мало поодмакли, овај фино паркира ауто, изађе вани, изведе жену и...  1405_love  0110_hahaha  0110_hahaha ...

и ето.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

da,ima sličan sa mujom,koji je pošto je odležao u zatvoru u Njemačkoj koji dan zbog šamaranja žene,pozvao je na smej.gif,ona sva srećna pristala,i on pravac granica SFRJ,a je prešao granicu  smej.gif

nego,odaljismo se od teme i pitanja

anyone?

"Kakvi su da su, moji su" Džizs

Apokrifno jev. po Oglu

-taj njihov svijet će te ubiti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад рече Шведска...

био неки Црногорац (је ли виц не знам, причају да је истина) који се са породицом одселио за Шведску. До тада су живјели као сви, мислим жена је радила што жене иначе раде, прала суђе, чистила кућу, кувала и тако. Е сад, кад су дошли тамо, видјела она како Швеђанке ништа не раде па пробала и она и- успјело јој, како се муж побуни она њему фино саопшти да ће да га пријави, ту закон штити жене, не смијеш је ни попријеко погледати а не нешто друго. И он мученик шта ће, и кувао, и прао и поспремао, и све то ћутке а она уживала.

Дошло вријеме да оду у завичај да обиђу родбину. Чим су прешли границу и још мало поодмакли, овај фино паркира ауто, изађе вани, изведе жену и...  bangin  bangin  bangin ...

и ето.

smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif smej.gif

ко се последњи смеје, најслађе се смеје  ne_shvata 0203_cool 0110_hahaha

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Данас у Србији сматрам да доста негативан утицај на жене и девојке имају емисије попут оне од Сање Маринковић на Пинку и попут серије Секс и Град или Лисице и слично.

Данас се често млади хришћани сусрећу са таквим девојкама са таквим трендовима и ставовима. Неки од њих су и у вези са таквима. Какав став заузети и да ли је ОК раскинути.

Каква треба да буде хришћанска и нормална девојка тј. жена, јер смо сведоци данас да има доста видова "нормалности" јер је за неке  девојке нормално нешто попут оних принципа које сам раније навео.

Да вас дакле нико не осуђује за јело или за пиће, или за какав празник, или за младине, или за суботе; (Колошанима 2:16)

 

Веру, коју имаш, имај за себе пред Богом. Блажен је ко не осуђује самога себе за оно што сматра да је добро - (Римљанима 14:22)

И пруживши руку своју на ученике своје рече: Ето мати моја и браћа моја. Јер ко извршује вољу Оца мог који је на небесима, онај је брат мој и сестра и мати. (Матеј 12: 47-49)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Данас у Србији сматрам да доста негативан утицај на жене и девојке имају емисије попут оне од Сање Маринковић на Пинку и попут серије Секс и Град или Лисице и слично.

Данас се често млади хришћани сусрећу са таквим девојкама са таквим трендовима и ставовима. Неки од њих су и у вези са таквима. Какав став заузети и да ли је ОК раскинути.

Каква треба да буде хришћанска и нормална девојка тј. жена, јер смо сведоци данас да има доста видова "нормалности" јер је за неке  девојке нормално нешто попут оних принципа које сам раније навео.

Nesto mi govori da uopste nisi pogledao Lisice kad ih stavljas u isti kos sa S&C.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Текст није толико површан, колико је неконкретан и исувише алузиван. Много тога се подразумева

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 8 years later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...