Jump to content

Папучарска посла

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 83
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

Ево једне блаже,и још боље дефиниције:  0102_laugh

1.Папучар-врло самосвјестан мушкарац који има своје ЈА све док није у близини женског рода, јер тада постаје отирач којег жене искориштавају.

Жене су захтјевна и дивља бића, оне теже томе да мушкарци буду непредвидљиве свиње које ће ту и тамо повриједити њихов понос да би им оне након тога могле исплатити дуг..

Као што вриједе закони очувања масе, гибања, итд., тако вриједи и закон очувања љубави:

''Количина љубави у затвореној вези је увијек константна.''

Што ти више пружаш њој, то ће она мање теби, и обратно. Ја сам папучар ал паметни папучар јер научио сам да се треба држати неке средине, нађи баланс, Сретне везе су само оне у којих су партнери умјерени, без неке претјеране заљубљености, док је у трагичним и болним везама увијек један партнер готово хладан, бешћутан а други болесно заљубљен, емоционално овисан..

Постоје двије врсте папучара:

а) они који су то увијек били и који ће то увијек бити јер су прелијени или превелике кукавице да би ишта промијенили и икоме се супротставили…

б) они који су нашли жену свог живота, (можда се и оженили и добили дјецу) и у том животу толико уживају да им не пада на памет да ишта мијењају и није их брига што их пријатељи с којима су се прије опијали зову ПАПУЧАР!

- да сам ја та жена, чувала бих свог папучара к'о кап на длану :cheesy2:

А и свака друга жена би вас

ПАПУЧАР ЈЕ НАЈВИШИ СТДИЈУМ У РАЗВОЈУ МУШКАРЦА

. И зато…ПОСТАНИТЕ ПАПУЧАР ВЕЧ САДА!!!

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam ljubav i u svojim podzemnim snovima zamisljao samo kao borbu, pocinjala je uvijek kao mrznja i zavrsavala kao moralno potcinjavanje, a tada vise nisam mogao ni zamisliti sta da radim sa pokorenim bicem-dostojevski...

pitanje je sad...

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Текст је не само плитак и јадан него је , благо речено, ужасан.

Приказује жену као хладно , себично, саможиво биће лишено сваке емоције осим оне која се тиче ње саме и њеног личног благостања. Она је "амбициозна, талентована" - читај прорачуната и промишљена у најнегативнијем контексту, организована - ваљда цијели живот машта о том "приглупом, заљубљеном, слијепом код очију..." уједно припремајући "списак у три фазе" који ће примијенити што прије, то боље... Дакле, жена је тлачитељ недужног, добродушног, емотивног и њој и поред свег тлачења оданог мушкарца.

У исто вријеме он је приказан као неописиво глуп, толико заљубљен да не примјећује ништа осим те своје жене (дјевојке) која је перфидна и подла, добар је до крајњих границе али ето она то не цијени (наравно зато што је хладна и безосјећајна, јелте) .

Пих.

Без намјере да некога увриједим, јако ми је жао аутора овог текста. Очито је повријеђен , да ли је имао лично негативно искуство са неком женом или му је неки пријатељ доживио неку причу сличну овој-како год било није му лако. Постаће, ако већ и није, типичан женомрзац а то није добро.

Истине ради, има жена које су сличне горе описаној (вјерујем конкретној) дами. Исто тако има много, много потпуно другачијих жена које имају другачије особине, карактер и ментални склоп. Има и оних између. Исто тако, има и много суштински различитих мушкараца. Као што рече неко горе, текст је једностран. И, по мом мишљењу, једнако увредљив и за женски и за мушки род.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja mog muža od milošte zovem papučić i njemu to ne smeta. Nikada se ne bih udala za nekog bahatog Balkanca jer volim muškarce koji pružaju ljubav i nežnost a ne neke mačo tipove koji se grubo ophode prema ženama. Ja i moj papučić smo srećni u našem braku, sve radimo zajedno i evo, mogu i ja sebe da nazovem papučarkom. bliss jeeee

U braku treba da postoji razumevanje onog drugog i ne znam šta muškarci imaju protiv takozvanih papučara (izraz je grozan!) To su porodični ljudi koji vole svoju ženu i decu, kojima je porodica na prvom mestu. Da li je muškarcima problem da na prvo mesto stave svoju porodicu kao prioritet nad prioritetima? Ako ne, onda nije ni čudo što danas ima toliko razvoda.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

idealan pristup problemu je onaj koji uključuje kreativnost... mada,ovde je u pitanju samo tašta...

mocart i tašta... za pouke.org

FRAU WEBER

She's not coming back, you know.  She's gone for good.  I did it

and I'm proud of it.  ÒLeave, I said.  ÒRight away!  Take he child

and go, just go.  Here's the money!  Go to the Spa and get your

health back - that's if you can.  I was shocked.  Shocked to my

foundation.  Is that my girl?  Can that be my Stanzi?  The happy

little moppet I brought up, that poor trembling thing?  Oh, you

monster!  No one exists but you, do they?  You and your music! 

Do you know how often she's sat in that very chair, weeping her

eyes out of her head because of you?  I warned her.  ÒChoose a

man, not a baby, I said.  But would she listen?  Who listens? 

ÒHe's just a silly boy, she says.  Silly, my arse.  Selfish - that's all

you are.  Selfish!  Selfish, selfish, selfish, selfish, selfish.

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко што неко рече,ово је балкан, оне воле да их бијеш и псујеш,док не заврше у сигурној кући.

После ће кукати за папучарима,ал касно... mocart

ово потписујем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

FRO2c65ad_42_21177935.jpg

Papučar: Životom papučara upravlja žena, dost moguće i zato što su

to prije bile mama i učiteljica. Tipična rečenica: Tako je draga, u pravu si.

FRO2c65a4_ALAMY_A5R7ER.jpg

Alfa mužjak - suprotnost papučara. Tipična rečenica: Zaveži i ispadni iz sobe, gledam utakmicu!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

мени су та два екстрема иста: један је са комплексом инфериорности а други са комплексом супериорности.

мислим да је врло тешко разлучити ко је ту заиста садо а ко мазо, јер неретко може бити да је ''жртва'' уствари изазивач сопствене патње а оптужујући оног другог за своје недостатке или патње, и обрнуто.

неки људи једноставно воле да их неко малтретира, или да малтретирају до мере да буду малтретирани.

исто.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко што неко рече,ово је балкан, оне воле да их бијеш и псујеш,док не заврше у сигурној кући.

После ће кукати за папучарима,ал касно... kafica

ово потписујем.

Kakva nebuloza, ništa gluplje do sada nisam čula! :cheesy: 4chsmu1 ekstra smej.gif smej.gif smej.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Svidio mi se Sirenin post,

mada se suština svodi na odbranu (opet!) žena a ne na mišljenje o muškarcima.

U tom pogledu tekst jeste jednostran,mada se po mojem mišljenju on bavi upravo ekstremima jer teško ko za sebe može da poželi da bude/jeste papučar

Koliko ja vidim u ovoj temi ženski rod brani svoje pravo da se bude nježno sa njima,i da to nije papučarstvo.

Pitanje je šta jeste

"Kakvi su da su, moji su" Džizs

Apokrifno jev. po Oglu

-taj njihov svijet će te ubiti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

engleski pisac dž.č. u jednom delu kaže...

presvetla moja gospo-najviše na svetu žena voli da pod sobom ima voljenog muža al njena vlast nad njime da se pruža...

to bi od prilike bilo to...

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

to je ono najzanimljivije...

u romanu Braća Karamazovi-Aljoša ex monah,kaže svojoj budućoj ženi-Ja ću vam se u svemu u životu pokoravati ako se vi meni pokoravate u onom najbitnijem...

prstgore

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...