Jump to content

Да ли удржење "Атеисти Србије" прелазе границе закона Републике Србије?

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Od koga da ocekujemo ljubav i toleranciju od Stojadinovica i njemu slicnima. Samo me interesuje kada ce

vise da prestanu daju takve bizarne i glupave komentare tipa Spageti cudoviste.

Spageti cudoviste je  u svojoj banalnosti izuzetan argument!

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Od koga da ocekujemo ljubav i toleranciju od Stojadinovica i njemu slicnima. Samo me interesuje kada ce

vise da prestanu daju takve bizarne i glupave komentare tipa Spageti cudoviste.

Spageti cudoviste je  u svojoj banalnosti izuzetan argument!

Заправо није. Има много бољих аргумената у прилог атеизма. Шпагети чудовишта, деда мразови и ружичасти једнорози су пуко глупирање...

Шефе, који ти је враг?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Od koga da ocekujemo ljubav i toleranciju od Stojadinovica i njemu slicnima. Samo me interesuje kada ce

vise da prestanu daju takve bizarne i glupave komentare tipa Spageti cudoviste.

Spageti cudoviste je  u svojoj banalnosti izuzetan argument!

Pa uglavnom sve sto oni kazu je banalno
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Od koga da ocekujemo ljubav i toleranciju od Stojadinovica i njemu slicnima. Samo me interesuje kada ce

vise da prestanu daju takve bizarne i glupave komentare tipa Spageti cudoviste.

Spageti cudoviste je  u svojoj banalnosti izuzetan argument!

Pa uglavnom sve sto oni kazu je banalno

U tome je i caka... kontas pretpostavku al propustas poentu

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Cak je ubijao i naucnike cije se tvrdnje nisu uklapale u teoriju evokucije.

Заправо, убијао је еволуционе научнике и скоро потпуно уништио руску биологију. Али коме ја то причам...

Ако некога још увек случајно занима истина, овде може да прочита неке детаље...

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1205417/?tool=pmcentrez

http://www.amazon.com/Murder-Nikolai-Vavilov-Persecution-Scientists/dp/0743264983

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Od koga da ocekujemo ljubav i toleranciju od Stojadinovica i njemu slicnima. Samo me interesuje kada ce

vise da prestanu daju takve bizarne i glupave komentare tipa Spageti cudoviste.

Дотични г. Стојадиновић који би да побије све попове и да се веронаука избаци из школа пише веома занимљиве блогове, вероватно мисли да би то трабали да предају деци у школама:

http://i52.tinypic.com/e992tz.jpg

Заиста, човеку уопште није лахко. Не мислим да га вређам, то је његов избор, али овакав припрост човек не би требао да буде слика једног атеисте. Бар ја тако не доживљавам атеисте.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Od koga da ocekujemo ljubav i toleranciju od Stojadinovica i njemu slicnima. Samo me interesuje kada ce

vise da prestanu daju takve bizarne i glupave komentare tipa Spageti cudoviste.

Дотични г. Стојадиновић који би да побије све попове и да се веронаука избаци из школа пише веома занимљиве блогове, вероватно мисли да би то трабали да предају деци у школама:

http://i52.tinypic.com/e992tz.jpg

Заиста, човеку уопште није лахко. Не мислим да га вређам, то је његов избор, али овакав припрост човек не би требао да буде слика једног атеисте. Бар ја тако не доживљавам атеисте.

Pa naravno da mu nije lako.Svoje slobodno vreme provodi tako sto se bori protiv neceg za sta veruje da ne postoji i zeli da se zastiti od nekog ko ga ne dira i ne napada.Znate sta je meni najinteresantnije kod ateista,to sto pokazuju neverovatnu energiju,odusevljenje i strast kada se podsmevaju Bogu i vernicima,prosto im je milina i zadovoljstvo da pisu podrugljive pesmice o religiji i vernicima,da prave fotke karikature.A jos je zanimljivije to sto nekako vole da koriste satanisticke simbole i da se igraju sa djavolom,nekako im je on miliji i njega ne napadaju nego ga cak(iako kazu da ne veruju ni u sta natprirodno) gotive Evo primera http://forum.ateisti.com/user/nighthawk http://forum.ateisti.com/user/MilosNS http://forum.ateisti.com/user/RIedo http://forum.ateisti.com/user/MetalJeRat http://forum.ateisti.com/user/BokicaK http://forum.ateisti.com/user/BavarianPretzel http://forum.ateisti.com/user/Sale666Rockz.Mislite o tome.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znate sta je meni najinteresantnije kod ateista,to sto pokazuju neverovatnu energiju,odusevljenje i strast kada se podsmevaju Bogu i vernicima,prosto im je milina i zadovoljstvo da pisu podrugljive pesmice o religiji i vernicima,da prave fotke karikature.A jos je zanimljivije to sto nekako vole da koriste satanisticke simbole i da se igraju sa djavolom,nekako im je on miliji i njega ne napadaju nego ga cak(iako kazu da ne veruju ni u sta natprirodno) gotive Evo primera http://forum.ateisti.com/user/nighthawk.Mislite o tome.

Ateizam nije filozofija, tako da svaki put kad kazes 'ateisti ovo'/'ateisti ono' pricas gluposti.

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Od koga da ocekujemo ljubav i toleranciju od Stojadinovica i njemu slicnima. Samo me interesuje kada ce

vise da prestanu daju takve bizarne i glupave komentare tipa Spageti cudoviste.

Дотични г. Стојадиновић који би да побије све попове и да се веронаука избаци из школа пише веома занимљиве блогове, вероватно мисли да би то трабали да предају деци у школама:

http://i52.tinypic.com/e992tz.jpg

Заиста, човеку уопште није лахко. Не мислим да га вређам, то је његов избор, али овакав припрост човек не би требао да буде слика једног атеисте. Бар ја тако не доживљавам атеисте.

greengrin

Lik vapi da mu se napravi neki fanpage po ugledu na miroljubpetrovic.com greengrin

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта је атеизам ако није философија у смислу погледа на свет око нас?

Ovo je slicno kao da pitas "Sta je nepusenje cigareta ako ne navika". Ateizam moze da bude jednostavno prihvatanje realnosti bez teskih filozofskih implikacija.

nepostojanje dokaza je dokaz nepostojanja!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...