Jump to content

Где су, шта раде?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 минут, verum est in beer рече

Извини, али мисли да сваки православни хришћанин треба да пише ћирилицом

tacno, treba da pise, osim ako ne stigne da stalno menja na racunaru jer posao kojim se izmedju ostalog bavi(znaci i radim i pisem ovde), trazi latinicu :) a cirilicu koristi u dopunskoj skoli srpskog jezika, uceci srpcice bas tu istu cirilicu :) 

пре 4 минута, verum est in beer рече

поготово не треба да употребљава туђице

i to je tacno, ima ovde jos forumasa koji koriste tudjice, zasto i njih ne opomenes? :) 

 

пре 5 минута, verum est in beer рече

Ја сам мислио за тебе да си наша, права и неукаљана православка

hvala na komplimentu :dobro:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Sofija_ рече

tacno, treba da pise, osim ako ne stigne da stalno menja na racunaru jer posao kojim se izmedju ostalog bavi(znaci i radim i pisem ovde), trazi latinicu :) a cirilicu koristi u dopunskoj skoli srpskog jezika, uceci srpcice bas tu istu cirilicu :) 

Мењање на тастатури траје буквално 1 секунд, тако да то уопште неодузима време. Ако не знаш, само стиснеш шифт и алт.

 

пре 2 минута, Sofija_ рече

i to je tacno, ima ovde jos forumasa koji koriste tudjice, zasto i njih ne opomenes? :) 

 

Зато што тебе сматрам за аутентичну српску православку на тренутном раду у иноземству. Остали су небитни, пошто нису прави православци.

 

пре 3 минута, Sofija_ рече

hvala na komplimentu :dobro:

Све за сестру, сестру ни за шта.

orthodoxlighthouse

Душо моја, душо моја, устани, што спаваш; крај се приближава и ти ћеш се узнемирити; прени се, дакле, да те поштеди Христос Бог који је свуда и све испуњава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, verum est in beer рече

Мењање на тастатури траје буквално 1 секунд

znam, ali radim odgovoran posao od kojeg se prehranjujem, sto znaci da mi se ni jedno slovo ne oprasta, nisam toliko brza da stalno klikam i menjam, ali

nije se rodio taj koji ce brze od mene nabrojati sva slova azbuke, mislim da je negde oko 4 sekunde :) 

пре 8 минута, verum est in beer рече

на тренутном раду у иноземству

mi Srbi kazemo u inostranstvu :) 

пре 8 минута, verum est in beer рече

Све за сестру, сестру ни за шта.

ziveo braticu :skidamkapu:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Sofija_ рече

znam, ali radim odgovoran posao od kojeg se prehranjujem, sto znaci da mi se ni jedno slovo ne oprasta, nisam toliko brza da stalno klikam i menjam, ali

nije se rodio taj koji ce brze od mene nabrojati sva slova azbuke, mislim da je negde oko 4 sekunde :) 

Ово је већ контрадикторно, зар не?

orthodoxlighthouse

Душо моја, душо моја, устани, што спаваш; крај се приближава и ти ћеш се узнемирити; прени се, дакле, да те поштеди Христос Бог који је свуда и све испуњава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, verum est in beer рече

Ово је већ контрадикторно, зар не

pa jeste, samo greska u nabrajanju azbuke me nece kostati posla zato se i ne trudim da menjam

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Sofija_

Ако си, како кажеш, упућена мало боље у ситуацију, значи да си злонамерна, чим овде постављаш питање на које већ знаш одговор. Ово није једина тема на којој си ти "у шали" прозивала Милана, и то није само мој дојам, него и других чланова.

Што се мене тиче, није ми у опису личности а ни посла да се бавим бановањем, а понајмање из личних разлога, у осталом ти си већ једном била банована, због клеветања и изношења лажи, тако да нема потребе за мојом ургенцијом, ти то одрадиш сама.

Свако добро.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne razumem to insistiranje na cirilici kao jedinom srpskom pismu. Treba da je ucimo i znamo ali mi nije jasno zasto bi se odricali latinice kada je i to nase pismo? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Из истог разлога зашто се одричемо грчког алфабета, феничанског клинастог писма и египатских хијероглифа. Зато што нису наша писма. Није ни латиница. Треба да је учимо и да је знамо јер да је не знамо били бисмо неписмени (у најбољем случају полуписмени). И немам ништа протов људи који је користе. И ја је користим у мејловима, смсовима...

Али имам против инсистирања да је наше писмо јер није.

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bože pomozi, kako vama jutra počinju...
...meni uz kafu i Ninu Simone.
Edit - Smirite se više, i ne vadite krajnike jedni drugima, jad vas ne vidio, što bi moja nana rekla.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ayla рече

Ninu Simone

Наша пјевачица :)

  • Волим 1

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Ayla рече

Bože pomozi, kako vama jutra počinju...
...meni uz kafu i Ninu Simone.
Edit - Smirite se više, i ne vadite krajnike jedni drugima, jad vas ne vidio, što bi moja nana rekla.

Теби је и даље јутро...

Леп пример дајеш младима!

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, RYLAH рече

Теби је и даље јутро...

Леп пример дајеш младима!

Uhvaćena...mada uzmi u obzir burnu noć i vremensku razliku. Sve meni u prilog. :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ayla рече

Uhvaćena...mada uzmi u obzir burnu noć i vremensku razliku. Sve meni u prilog. :)))

Само ми је драго што ћу такве као ти да гледам како горе и да вам се грохотом смејем кад ми се после смрти исплати сва ова моја мука и будем примљен у рај, где за такве као што си ти и теби слични нема места!

Грохотом ћу да вам се смејем!

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...