Jump to content

Да ли су пре ,пада' постојали други људи осим Адама и Еве?


Да ли су пре ,пада' постојали други људи осим Адама и Еве?  

78 члановâ је гласало

  1. 1. Да ли су пре ,пада' постојали други људи осим Адама и Еве?

    • Јесу
      24
    • Нису
      53


Препоручена порука

- ne postoje dokazi da je svaka vrsta modifikacija neke druge...osim u glavama evolcucionista....

 

Šta da ti kažem... obrazuj se...

 

 

- ovo je isto kao ono sto su pricali za nozice kita...kao nesto nelogicno i kao greska..pa se pokazalo da su bitne za parenje kitova...tako da ne stoji ni malo...

 

Ne postoje "nožice" kita, već ostaci karlice... i nisu bitne za parenje kitova, već imaju manju ulogu u parenju kitova... vestigijalni organ ne predstavlja organ koji je izgubio svaku funkciju, već onaj koji je očigledno izgubio primarnu funkciju... ali ovde nisam ni pričao o tome... već o nečemu sasvim drugom... neadekvatnom "dizajnu" koji potiče iz očigledne modifikacije organizma ranije prilagođenog na drugačiji život... imaš i konkretan primer (kosti noja) na koji očigledno nemaš odgovor, te poput noja zabijaš glavu u pesak...

 

 

- relikti evolicione proslosti kazes..a koji su to?slepo crevo...mozda....repna kost...posto mislis da su greske i relikti evo ja ti predlazem da ih odstranis...nece nista da ti  bidne... greengrin

 

Naveo sam ti primere evolucione prošlosti... ako nemaš ništa pametno da kažeš, nekada je bolje da čutiš... kao što si i preskočio neke teze... bar se u vezi njih nisi blamirao...

 

 

- ma da produkt slucajnosti sad prica i analizira da li je nesto savrseno...i ovo za oci sto pricas..pa pricali ste da oktopod ima savrsenije oci..pa se ispostavilo da nema..vec da ima savrsene za sredinu u kojoj zivi...vodi pa su mu krvni sudovi ispred...dok kad bi covek imao tako savrsene po vama..oslepo bi...tako da vam ta prica ne pije vodu...

 

Ne moraš uopšte da trućaš o oktopodu... postoje stotine, ako ne i hiljade kopnenih vrsta koje imaju bolje oči od čoveka... šta više, u prirodi ne postoji ama baš ni jedna savršeno dizajnirana vrsta...

 

Takođe, retardirano je da nazivaš vrste "produktom slučajnosti"... evolucija nije slučajna... pojedine mutacije jesu ali preživljavanje uspešnijih mutacija nije slučajno... samim tim proizvod nije slučajan... na konkretnom primeru: to što će kod krokodila X a ne kod krokodila Y da se pojavi mutacija sa oštrijim zubima jeste slučajno, ali nije ni najmanje slučajno što će ta mutacija da opstane i prevagne u populaciji.

 

 

imam za tebe jedno prosto i jednostavno pitanje...sta je prvo evoliralo..jaje ili kokoska? gringrin

 

Prvo je evoluiralo jaje... pojavilo se pre mnogo miliona godina... nisam siguran kada su tačno kokoške evoluirale ali nema sigurno ni milion godina... što pitaš glupa pitanja?

 

 

i ako ti nije problem da mi nabrojis prelazne vrste od bakterije do kokoske?

 

Zašto bih to radio?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 10 months later...
  • Одговори 476
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Гласао сам НИСУ, јер адам је живео много више, што и касније су створени људи на земљи

“Ја нисам нешто посебно талентован. Само сам страствено радознао.” Алберта Ајнштајна 0513_music

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

JA KOLIKO ZNAM I ČITAO SAM DA JE PRVA ŽENA OD ADAMA BILA LILIT A NE EVA , JER EVA JE DRUGA ŽENA OD ADAMA , KOJA JE BILA POTČINJENA MUŠKARCU PO BOŽIJOJ VOLJI ŽELJI I ADAMOVOJ , A LILIT SE POBUNILA JER JE BILA RAVNOPRAVNA S ADAMOM, PA JU SE POBUNILA I OŠLA OD ADAMA , ITAKO ADAM SE POŽALI BOGU I DA MU POMOGNE I OD NJEGOVOG REBRA UZE I NAPRAVI ŽENU.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 6 months later...

Библија каже да нису постојали други људи пре пада Адама и Еве. Али исто каже да је постојало пуно других људи поред Адама и Еве после пада.

 

Ради се о читавим племенима која су живела истовремено са племеном Адама и Еве. Кога позвати у помоћ да разреши ову дилему?

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 year later...

Jesu.Prva zapovest data Adamu i Evi je bila da se rađaju i množe.Da su kršili tu zapovest Bog bi ih ukorio  a pošto nije znači da su se rađali i množili.To su sinovi božiji(deca nastala pre pada) koji se kasnije množe sa kćerima ljudskim(deca nastala posle pada).

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Čim ih Bog nije ukoravao sve do kršenja druge znači da su prvi izvršavali. :)

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Морао им је дати мало времена. Да ли се ти множиш? :)

Pa dao im je.Šta me pitaš da li imam dece?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa dao im je.

 

Можда им је дао док нису сагрешили. После су морали у палом стању да се множе.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шестодневолуционисти треба да схвате да су обухваћени антропским приступом. :)

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Можда им је дао док нису сагрешили. После су морали у палом стању да се множе.

To nije sporno.U palom stanju prave kćeri ljudske u predpalom sinove božije

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...