Jump to content

Младен Обрадовић: Нисам ја крив за насиље, него власт

Оцени ову тему


Препоручена порука

Nego imaju li homoseksulaci neka prava i slobode u ovoj zemlji ili su slobode ekskluzivno pravo klempavih fasista?

Naravno da imaju i ne bi trebalo da bude tu problema. Ali kao sto zagovaranje nasilja nije pozeljno ni zdravo za drustvo ni zagovaranje pederastije nije pozeljno ni zdravo. I trebali bi imati isti tretman od strane drzave. A ne protezirati jednu stranu.

Свака част.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 227
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Naravno da imaju i ne bi trebalo da bude tu problema. Ali kao sto zagovaranje nasilja nije pozeljno ni zdravo za drustvo ni zagovaranje pederastije nije pozeljno ni zdravo. I trebali bi imati isti tretman od strane drzave. A ne protezirati jednu stranu.

A drzava zagovara pederastiju kako? Tako sto brani pedere od divljaka?

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tako što dozvoljava javnu promociju, manifestacije , serije u kojima se pederastija tretira kao nešto najnormalnije, uopšte im se daje prostor koji ne zaslužuju.

Sreća da u Srbiji nema pedera pa mora da ih uvoze iz Makedonije, al vidim srbski pederi ostadoše bez glavne ribe, oteraše im Bokia.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tako što dozvoljava javnu promociju, manifestacije , serije u kojima se pederastija tretira kao nešto najnormalnije, uopšte im se daje prostor koji ne zaslužuju.

Po takvim glupavim kriterijumima isto mozes da tvrdis da drzava promovise Obraz, Miroljuba Petrovica... Zato sto ih ne zabranjuje.

I ne treba i ne sme po ustavu da ih zabranjuje, cak mora i da ih stiti - sve dok ne prekrse neki zakon - a onda prolaze ovako kao sto vidimo.

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znas kako. Homoseksualci jesu objektivno bili (ne znam kako je sada) ugrozeni na Balkanu. Mogli su biti izlozeni ismevanju, sikaniranju javno a da nije bilo odgovornosti za to. Medjutim nama se pokusava implementirati neki obrazac ponasanja koji nije prirodan za nas. Nismo mi Svedjani. Svedjanima je trebalo dosta vekova dok nisu polako dosli do ovoga sto danas zovemo Svedska. To sa homoseksualcima se kod nas radi na silu, potpuno neprirodno, bas se ono "implementira". Nije to proces kao kod Amera koji je poceo 60-ih godina sa protestima ( a treba uzeti u obzir da su po americi poceli da protestvuju zbog POLICIJSKOG maltretiranja, znaci od strane drzava cega kod nas nije bilo) pa se polako 40 - 50 god kasnije doslo do neke situacije koja je postala "prirodna" za njihovo drustvo.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naravno da imaju i ne bi trebalo da bude tu problema. Ali kao sto zagovaranje nasilja nije pozeljno ni zdravo za drustvo ni zagovaranje pederastije nije pozeljno ni zdravo. I trebali bi imati isti tretman od strane drzave. A ne protezirati jednu stranu.

Наравно да је за једно здраво друштво заговарање педерастије непожељно. Међутим, могућност да се такве вредности промовишу смо потписали сами, када смо на референдуму гласали за важећи устав (за шта се, сетимо се, и Црква више него отворено залагала). Сада треба да се као зрели људи суочимо са свим последицама таквог избора...

Мислим да је крајње време да схватимо да је, поготово у данашње време, и поготово нама, немогуће створити хришћански државу, и да је крајње време да се окренемо личном преображају као методи мењања света око нас, уместо партијашењу, митингашењу, демонстрацијама, и сличним методама које никоме од нас апсолутно ништа добро нису донеле...

Катодна цев све трпи, а интернет свакога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naravno da imaju i ne bi trebalo da bude tu problema. Ali kao sto zagovaranje nasilja nije pozeljno ni zdravo za drustvo ni zagovaranje pederastije nije pozeljno ni zdravo. I trebali bi imati isti tretman od strane drzave. A ne protezirati jednu stranu.

Ово су Жељкове речи, а на којим свака му част.

Па управо су они митингашили, по сваку цену инсистирали на томе, на тај начин свесно гурајући прст у око свима око себе. Да ли је могуће и замислити гомилу настраних на улици како отворено промовишу педерастију намерним наглашавањем исте - дречаве заставице, увијања, углавном девијантно понашање, и да нико на то не реагује? Сви су добро знали шта то са собом носи, и пошто су знали требали су да мало изађу у сусрет великој већини која је против тога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tako što dozvoljava javnu promociju, manifestacije , serije u kojima se pederastija tretira kao nešto najnormalnije, uopšte im se daje prostor koji ne zaslužuju.

Po takvim glupavim kriterijumima isto mozes da tvrdis da drzava promovise Obraz, Miroljuba Petrovica... Zato sto ih ne zabranjuje.

I ne treba i ne sme po ustavu da ih zabranjuje, cak mora i da ih stiti - sve dok ne prekrse neki zakon - a onda prolaze ovako kao sto vidimo.

У бато ала ти је поређење. Како то држава промовише Образ? Који је то простор дат Мирољубу и на који начин је промовисан? Завиша ти је лепо рекао, а ти сад правиш нека несретна поређења. Тиме што нису забрањени значи да су промовисани?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У бато ала ти је поређење. Како то држава промовише Образ? Који је то простор дат Мирољубу и на који начин је промовисан? Завиша ти је лепо рекао, а ти сад правиш нека несретна поређења. Тиме што нису забрањени значи да су промовисани?

Ne, bato. Nego je sqny imao poentu da je Zavisino poredjenje glupavo jer pricanje o nekom drustvenom

fenomenu ili grupi u medijima nije promovisanje neceg kao pozitivnog ili negativnog nego jednostavno

potrebna polemika sta raditi oko toga.

Ako sledimo Zavisnu logiku i kazemo da je pricao o homoseksualcima u medijiam isto sto i prikazivanje i promovisanje homoseksualnosti kao osobine u pozitivnom svetlu. Onda po tom rezonu je i svaka prica

o Obrazu i Miroljubu promovisanje istih kao nesto pozitivno.

To je poenta koju je sqny imao, da su takvi ispadi van bilo kakve elementarne logike.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Aquilo pa ti se ne sećaš reklama,    "pederi to je ljubav"!:

Kako su reklamirali tu paradu. Kako bi nekom od vas slatko pustio Bokija u krevet,

Постављена слика

Ko je sprecavao Obradovica da se reklamira na RTS? Nedostatak kreativnosti i mozda novca eventualno.

Svako ko ima para moze da plati propagandni spot na RTS perionici mozgova. Ali to ne znaci da drzava

propagira  homoseksualnost bilo kako. Ateisti nas optuzuju da su placeni termini sa religionzom tematikom

drzavna propaganda religije sto ces se takodje sloziti samnom da nije slucaj.

Sa druge strane mene jako iznenadjuje sto nikad ali nikad, nikad mimo ovakvih Boki, Obraz, parada, tuca

skandala u medijima nijedan ostar ili blazi protivnik prava lgbtovaca ne pokrece tu temu. Ali uopste. Ali kad

se blizi neki datum za nesto vezna za lgbt,ne mora parada, onda sve vrvi od analiticara i sa jedne i sa druge

strane.

Zato batalite me te price o zlim Zutacima na vlasti i dobrim desnim kriticarima koji prigovaraju samo po

svojoj savesti. Daleko je to od svojosti i od savesti, bar ne one iskrene ljudske.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Srecom pa nije bilo parade srama (golih ljudi na ulici, sa propratinim bestijalnostima) nego je bilo protesta

homoseksualaca i ostalih lgbt ljudi koji zbog necega smatraju da su im prava ugrozena.

I nije mi nikako jasno kako moze bilo ko je 2006. podrzao onaj ustav (ne znam da li si ti) da se protivi tome

da neko protestuje zbog toga sto je negde u nekom segmentu drustva diskriminisan.

Ja sam todkoje protiv lgbt seks parade, golih ljudi na ulici sa svim propratnim odvratnostima, ali protiv mirnog

nenasnilnogp protesta bilo koga nisam niti cu ikada biti jer je to prvi i osnovni znak da zivim u i podrzavam

jedno totalitarno drustvo.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...