-
By JESSY
By JESSY •
Земунски гимназијалци најбољи у веронауци у БеоградуЊегова Светост Патријарх српски Иринеј овог јутра је у Патријаршији Српској у Брограду примио најбоље ученике и победнике такмичења у веронауци. Свечаности у Патријаршији присуствовали су ђаци ОШ "Владислав Петковић Дис", "Дринка Павловић" и "Гаврило Принцип", потом ученици гимназија - Земунске, Војне, Математичке и 14. београдске. Победник средњих школа је Земунска гимназија. Чућемо вероучитеља докторанда Александра Милојкова и његове ученике Александра Мандића и Валеријана Матвејева.
- Александар Милојков, AnaLaz and "Tamo daleko" је реаговао/ла на ово
-
3
Повратне информације корисника
-
Тренутно на сајту 0 чланова, 0 Скривених, 760 Госта (Погледај целу листу)
- There are no registered users currently online
Recommended Comments
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах