Jump to content

Какав одговор ће дати Православље када се буду откриле друге настањиве планете?


Препоручена порука


@@GeniusAtWork,

 

Та прича припада мултиверзуму. Овде би требало да разматрамо нешто много извесније. :)

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislio sam konkretno na priču o drugom dolasku Hrista, Antihristu... Ako bude svemirskih kolonija, to što oni budu radili na Zemlji, na njih neće imati uticaja.

 

Pa ti vanzemljaci su u stvari demoni :D

 

Sala na stranu. Ovaj svet ide ka smrti i jednog dana ce morati da mu dodje kraj. Recenje tog problema je veza smrtnog sveta sa besmrtnim Bogom kroz Isusa Hrista koji je na sebe preuzeo tu palu smtrtnu prirodu. Inace nema drugog resenja.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislio sam konkretno na priču o drugom dolasku Hrista, Antihristu... Ako bude svemirskih kolonija, to što oni budu radili na Zemlji, na njih neće imati uticaja.

Kakve crne svemirske kolonija, vidis da ne mozemo da napravimo ni svemirsku stanicu ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To će da bude kraj Hrišćanstva i svih drugih religija i sekti koje predviđaju apokalipsu.

 

заиста се надам да ће то бити крај свих тих апокалиптичних деноминација и секти, ваљда ће најзад људи да скапирају да не треба да буду буквални кад нешто прочитају ;)

можда успеју да скапирају да неко или нешто има мало више смисла него што су способни да савију у свој ум ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Muramasa,

 

Такве визије су имали и неки пре него што су се повезали континенти. Сада морамо да схватимо да је макар група звезданих система у једном делу наше Галаксије, заправо једна целина која може бити повезана.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@GeniusAtWork,

 

Та прича припада мултиверзуму. Овде би требало да разматрамо нешто много извесније. :)

 

Znam, znam. Nego reko da spomenem kao zanimljivost čisto  :)

 

 

Апокалипсу предвиђа и модерна космологија. Зар ниси слушао о последицама тамне енергије?

 

Ne treba ti tamna energija, dovoljno je Sunce. Znaš verovatno šta nas čeka u budućnosti, za par stotina miliona godina...

 

  0442_feel  0228_hot

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@GeniusAtWork,

 

Али видиш шта Мурамаса уочава. Моћи ћемо да настањујемо друге соларне системе где су млађа сунца и тако у недоглед.

 

Зато спомињем ту тамну енергију због које једном мора доћи крај свим сунцима. Не бих да мењамо тему, али само да одговорим на ту промедбу.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pravo rešenje je digitalizacija ljudskog mozga i emulacija na kvantnim procesorima. Tako se dobija neograničan životni vek, uz minimalno održavanje hardvera i sa takvim resursima, može se tražiti planeta pogodna za ovu vrstu egzistencije, čak iako nije pogodna za život :)

 

Морам да те замолим да се вратиш на ту тему. Поставио сам тамо нове коментаре а тебе нема. :)

https://www.pouke.org/forum/topic/22076-simulacija-stvarnosti-radi-razumevanja-odnosa-boga-i-tvorevine/?p=777059

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није тамна материја проблем него тамна енергија. Јер за разлику од тамне материје која има гравитациона својства као обична материја, тамна енергија је космолошка константа која цео космос води (као антигравитација) ка потпуном распаду.

 

Немамо само неколико милијарди година за суочавање са тиме. Рачунају да имамо доста више.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 9 months later...

Нови резултати Насиног телескопа Кеплер

 

http://www.nasa.gov/content/nasa-kepler-results-usher-in-a-new-era-of-astronomy/index.html#.UntoRuKQOsl

 

Од последњих података из јануара, број планета које је идентификовао телескоп Кеплер повећан је за 29 процената и сада износи 3.538. Највеће повећање од 78 процената налази се у категорији планета величине Земље.

 

Од 833 новооткривених планета, десет су величине приближне Земљи и орбитирају око њихових сунца у погодној зони за постојање текуће воде.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Skoro je bila vijest i na lokalnim medijima da su novi matematicki proracuni pokazali da samo u mlijecnom putu moze biti oko dve milijarde nastanjivih planeta, tj onih u komfornoj zoni koje su kao zemlja. 

 

Dve milijarde puta 200 milijardi galaksija pa ti sad vidi :)

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...