Jump to content

Присталице Артемија праве на интернету списак за одстрел?

Оцени ову тему


Guest ЖРУ Администрација

Препоручена порука

Они који су им дали ове спискове, пошто ФБ не испоручује овакве спискове,  вероватно су и учинили ово :

http://forum.verujem.rs/index.php?topic=18190.msg316008#msg316008

То је управо показатељ њихове фанатизованости и спремности да иду до краја за суманутим људима који их воде у вечну пропаст јер им показују пут који иде из Цркве а не у Цркву. То су данашњи православни протестанти са римокатоличком теологијом.

Ubiše se izučavajući našu teologiju, baš traže literaturu od  braće jezuita. 0205_whistling

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Они који су им дали ове спискове, пошто ФБ не испоручује овакве спискове,  вероватно су и учинили ово :

http://forum.verujem.rs/index.php?topic=18190.msg316008#msg316008

То је управо показатељ њихове фанатизованости и спремности да иду до краја за суманутим људима који их воде у вечну пропаст јер им показују пут који иде из Цркве а не у Цркву. То су данашњи православни протестанти са римокатоличком теологијом.

Ubiše se izučavajući našu teologiju, baš traže literaturu od  braće jezuita. 0911_sport

Мислим на ону средовековну. Још ће да почну са спаљивањем  4chsmu1

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vazda bilo i biće...

A i svi koji žele da žive pobožno u Hristu Isusu biće gonjeni.

Приручник 'О Божанственој Литургији' светог Јована Златоустог - збирка одабраних светоотачких и савремених текстова, који објашњавају лепоту схватања и учествовања у Божанственој Литургији!
Цена 330,00 дин./ком. + ПТТ или +381 (0)63 839 6761

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Vazda bilo i biće...

A i svi koji žele da žive pobožno u Hristu Isusu biće gonjeni.

Одавно сам постао свестан чињенице да ће се увек прогонитељи Цркве, лажни сведоци, хулитељи... увек показивати свету као веома велики ревнитељи и праведници и да то они раде зато што хоће да покажу како све то раде због Бога. Гонитељи се показују као жртве. Одувек је тога било. Надам се да многи неће да се поколебају олако јер ће још тежа искушења наваљивати на Цркву Божију.

Но нека их.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Spisak nije tacan fale ljudi... a FB ne daje vakve podatke.

http://www.facebook....jovan.cakareski

Love the life you live. Live the life you love. Bob Marley...

Административно уређење Цркава по националном кључу је тумор на телу Православља - Александар

Поштујмо, господо, и Ничеа и Достојевског, поштујмо једнога као пророка Запада, а другога као пророка Истока, поштујмо их због њиховог генија и због њихове племићске искрености и смелости, поштујмо их обојицу - но у одсудном тренутку станимо уз Достојевског!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Sumnjivo mi je ovo kao da imaju i previse info o nama, a to moze znaci samo jednu stvar... imamo KRTICU u svojim redovima i moramo je pronaci... mozda je 0102_laugh

Ма која кртица... људи раде плански јер када више немају шта да пишу ( аништа паметно и не пишу, ни један богословски текст нису поставили од када су основали своју страницу, већ само пишу хуле на Цркву), они изваде овакве ствари да би привукли још мало смућених људи код себе. Но, имају људи очи, виде о чему се ради.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sa foruma Verujem:

Ето, један бивши присталица артемија, који се често бунио против ЖРУа, "новотарија" и др.  сада је тамо админ. (човек није клинац има 30 год). 

и јако лепо ради свој посао.

Ko je sada preobracenik u nasim redovima?

Not Available 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...