Jump to content

Присталице Артемија праве на интернету списак за одстрел?

Оцени ову тему


Guest ЖРУ Администрација

Препоручена порука

  • Гости

Pazi kad oni "stubovi pravoslavlja" i "cuvari vere" vredjaju nekoga govoreci da je ciganin.

Artemitska sekta se nakupila najgorim olosem i otpadom u zemlji Srbiji; konglomerat kriminalaca, fasista, neokomunista, mentalnih bolesnika i anarhista.

Ljuba Alicic - Ciganin sam al' najlepsi - www.FolkoTeka.com

Ма не љутим се, имам међу припадницима ромске националности много добрих пријатеља. ЈА му дођем као неко бело циганче  0205_whistling .Чак размишљам да се поведе на форуму веома озбиљно питање мисионарске делатности Цркве међу Ромима. Смета ми мало да сам имао проблема са наркоманијом (јер никада нисам имао таквих проблема али сам имао срећу да помогнем људима да изађу из тога), но када човек преживи да га ставе у новинама као порно глумца (где моју слику види моја породица, фамилија, кумови, пријатељи, непријатељи, парохијани...) онда му ово дође као супер шала.

Све то говори да смо на правом путу и нека је слава Богу за све. Читали сте да се Царство Небеско на силу добија и да ко претрпи до краја да ће се тај спасити?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pazi kad oni "stubovi pravoslavlja" i "cuvari vere" vredjaju nekoga govoreci da je ciganin.

Artemitska sekta se nakupila najgorim olosem i otpadom u zemlji Srbiji; konglomerat kriminalaca, fasista, neokomunista, mentalnih bolesnika i anarhista.

Ljuba Alicic - Ciganin sam al' najlepsi - www.FolkoTeka.com

Ма не љутим се, имам међу припадницима ромске националности много добрих пријатеља. ЈА му дођем као неко бело циганче  0205_whistling .Чак размишљам да се поведе на форуму веома озбиљно питање мисионарске делатности Цркве међу Ромима. Смета ми мало да сам имао проблема са наркоманијом (јер никада нисам имао таквих проблема али сам имао срећу да помогнем људима да изађу из тога), но када човек преживи да га ставе у новинама као порно глумца (где моју слику види моја породица, фамилија, кумови, пријатељи, непријатељи, парохијани...) онда му ово дође као супер шала.

Све то говори да смо на правом путу и нека је слава Богу за све. Читали сте да се Царство Небеско на силу добија и да ко претрпи до краја да ће се тај спасити?

Јесте ли размишљали да тужите те новине ? Знам да Вама није тешко да опростите и таквима, али ако би то био макар и мали допринос стварању једног нормалног друштва у ком не може свако да се блати и клевета без икаквих аргумената и у коме се не потежу такве до бола јадне тврдње ко добар дан, онда можда ипак пресавити табак и рећи видимо се на суду  0110_hahaha

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јесам, али то је за неку другу тему. Не бих о томе да причам док се процес не заврши. Све иде по плану по том питању.  0205_whistling

Драго ми је да чујем.  0110_hahaha

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мене ми једна маћка мајукала цео ноч. Кад сам се устао, сам га гаџао са шта сам стиго!

Па и ми попови цигани имамо бре душу, мало бесмуртну-мало смуртну.  Овако, раниш га, раниш га и... ништа!

1414_feel

Extra ecclesiam nulla salus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oce, dosta sam se potrudio da nadjem to gde vas klevecu, i zaistaje to ispod teksta gde govore da vi i jos neki prijavljujete grupu za ukidanje.

Javio se neki Jovan Nikolic mislim da mu je to lazni profil, i to je od nekud citirao.

Znaci to je samo jedan tip koji ima lazni profil, i koji je napisao jednu recenicu u jednom komentaru.

Naravno da nije prijatno i savetujem da ga tuzite, tj toga sto je iza laznog profila, i da vam to debelo plati.

Ali ovo sto je Zeebedee  okarakterisao ''artemijevce'' je isto kao i doticni Joan Nikolic ako ne i gore.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma da jedan covek je problem kao da smo od juce...

Pa i Vladiku Atanasija ta nacisticka bagra vec mesecima vredja izrazom "ciganin" sto vise govori o njima koji jednu etnicku grupu smatraju valjda nizom rasom.

Ta nacisticka banda vec mesecima ( a ne Jovan Nikolic) stavlja fotomontaze gde se izruguje patrijarhu i vladikama SPC.

Ta nacisticka banda objavljuje pamflete u kojima dvojicu srpskih patrijaraha optuzuje za blud.

Ta nacisticka banda najprostackijim jezikom se obraca svakom pravoslavnom Srbinu koji ne misli da je kraj sveta sutra i da su LJuljci novi Jerusalim.

Treba li ti jos?

Not Available 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Oce, dosta sam se potrudio da nadjem to gde vas klevecu, i zaistaje to ispod teksta gde govore da vi i jos neki prijavljujete grupu za ukidanje.

Javio se neki Jovan Nikolic mislim da mu je to lazni profil, i to je od nekud citirao.

Znaci to je samo jedan tip koji ima lazni profil, i koji je napisao jednu recenicu u jednom komentaru.

Naravno da nije prijatno i savetujem da ga tuzite, tj toga sto je iza laznog profila, i da vam to debelo plati.

Ali ovo sto je Zeebedee  okarakterisao ''artemijevce'' je isto kao i doticni Joan Nikolic ako ne i gore.

Постављена слика

А шта да радимо што таква писања изазивају психички лабилне личности да ме вређају на најгори начин? Ко им је дозволио да то пишу? Па они који воде такву једну групу који су и поставили ту тему са мојом сликом без моје дозволе (значи директно кршење људских права) где се позива на линчовање јер међу фанатицима увек постоје они који су спремни да убијају не би ли доказали шта је истина)?

Пријатељу, сви знамо ко стоји иза ове групе и сви знамо да подршка лажном епископу Артемију рапидно опада. Због тога фанатици морају да се на било које начине довијају не би ли оправдали раскол јер је раскол добар профит док несрећници који их подржавају мисле да је у питању вера. Знам многе који су тамо искључиво због пара и ни због чега другог.

Што се мене тиче, слободно нека пишу шта год желе, то само потврђује ово што пишем. када неко "брани веру" а не објављује ни један једини богословски текст или богословско оправдање вере, већ само шири страх, параноју и секташку панику на тај начин врбујући заплашене и очајне људе, показује ко им је господар и за кога раде. Ви размислите за кога.

Нећу више да се бавим овим глупостима. Ово затупљује сваког ко је иоле нормалан.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:mad:  0203_cool  0110_hahaha

Oče, ja sam prije izvjesnog vremena "opomenuta" da se navodno čuvam jer su mi većina prijatelja na fb "novotarci" joooj al' sam se uplašila 0205_whistling :group111: 4chsmu1

"Samo nas ljubav može spasiti!"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oce, dosta sam se potrudio da nadjem to gde vas klevecu, i zaistaje to ispod teksta gde govore da vi i jos neki prijavljujete grupu za ukidanje.

Javio se neki Jovan Nikolic mislim da mu je to lazni profil, i to je od nekud citirao.

Znaci to je samo jedan tip koji ima lazni profil, i koji je napisao jednu recenicu u jednom komentaru.

Naravno da nije prijatno i savetujem da ga tuzite, tj toga sto je iza laznog profila, i da vam to debelo plati.

Ali ovo sto je Zeebedee  okarakterisao ''artemijevce'' je isto kao i doticni Joan Nikolic ako ne i gore.

вјероватно се и "лажни људи" крију из самог профила "Истине"  4chsmu1  ... само немој да кажеш да "истинаш" није никад никога напао или вређао, додуше није био вулгаран као његови послушници али да је безобразан, у дискусијама приглуп гдје користи право јачег односно статус администратора .. то је неминовност!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Што се мене тиче, мој став је да иза свега овога што се дешава стоји сам Сатана. Када неко прави сатанистичке слике мог Патријарха, мог Епископа и моје браће свештеника и верног народа то никако не могу бити моји пријатељи. Они су мени непријатељи и против таквих непријатеља ћу се борити најбоље што знам и умем. Заправо, наша борба није против тела и крви него против самог Сатане зато хришћанин се најпре бори постом и молитвом, а онда и речима које су јаче него двосекли мач. То је реч Истине- Христа. Сатана је свестан те чињенице и на све начине гледа да исујети борбу, но ђаво је глуп и тупав у својој лукавости.

Све ће  им се то распршити као мехур и то веома брзо. Ништа не може да опстане засновано на злу, на сатанској лукавости и прелести. Хришћани нема чега да се боје него да слушају своје Епископе и свештенике јер су они ти који полажу живот свој за стадо своје. Видим да је Миодраг Петровић "прорекао" да ћемо се , заправо, ми веома брзо распасти. Заиста, видећемо...

Царство небеско се на силу добија. Но, када имамо испред себе циљ, све иде лако.

И на крају, мени је лично најжалије што мени веома драги људи су отишли странпутицом. Један човек који је мени најбољи пријатељ и човек за кога бих учинио све  обманут- артемијевском јереси упропастио је све што се упропастити може. Та његова "браћа" су га оставила без игде ичега, да нема ни хлеба да једе, али му зато дижу рејтинг и уши вичући му: браво, браво... то, то! Лицемери и преваранти без грама љубави! Он им је поверовао, а они изгубљени у времену и простору ко гуске у магли и срљају у пропаст. Нико није питао да ли је гладан, жедан, да ли му је зима, како му је продица... важно је да се "вера брани од Патријарха, Владика и попова". Лудило! То је разлог више да им загорчам њихов раскол до краја јер су упропастили многе животе и достојанство. Богу хвала, доста њих смо извукли из јереси артемизма и зато сатана нема мира. Зато, нека они раде свој посао, ми ћемо свој. Многи људи који нису могли да се у свему овоме снађу, увиђају о чему се ради. То што ће они писати за мене дотиче ме као лањски снег, али ћу се борити да заједно са свима вама очувамо достајанство наше Свете Цркве, критикујући оно што није добро, али изнад свега љубећи једни друге. Критика није да би се нешто упропастило и извртало руглу, већ да би се поправило. Критика је делотворна када је упућена са љубављу.

На крају и ово није на одмет рећи: Ми на форуму имамо много више разумевања са римокатолицима, протестантима, муслиманима и атеистима него са артемитима. Ни један римокатолик, протестант и муслиман, као и људи атеисти који знају шта је човеково достојанство, није узео слику мог Патријарха или Епископа и приказивао овако:

Постављена слика

(ко има стомак, нека остатак погледа овде http://www.facebook.com/album.php?id=100000580456894&aid=14219 

Као што видите, ови безимене јуноше и храбри исповедници вере прађедовске који ни своје име не смеју да напишу, су открили своје безлично лице одавно а иза те неличности се крије сам Сатана. Зато ће форум ЖРУ увек стати у одбрану Цркве па било ко да је напада.

Толико.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што се мене тиче, мој став је да иза свега овога што се дешава стоји сам Сатана. Када неко прави сатанистичке слике мог Патријарха, мог Епископа и моје браће свештеника и верног народа то никако не могу бити моји пријатељи. Они су мени непријатељи и против таквих непријатеља ћу се борити најбоље што знам и умем. Заправо, наша борба није против тела и крви него против самог Сатане зато хришћанин се најпре бори постом и молитвом, а онда и речима које су јаче него двосекли мач. То је реч Истине- Христа. Сатана је свестан те чињенице и на све начине гледа да исујети борбу, но ђаво је глуп и тупав у својој лукавости.

Све ће  им се то распршити као мехур и то веома брзо. Ништа не може да опстане засновано на злу, на сатанској лукавости и прелести. Хришћани нема чега да се боје него да слушају своје Епископе и свештенике јер су они ти који полажу живот свој за стадо своје. Видим да је Миодраг Петровић "прорекао" да ћемо се , заправо, ми веома брзо распасти. Заиста, видећемо...

Царство небеско се на силу добија. Но, када имамо испред себе циљ, све иде лако.

И на крају, мени је лично најжалије што мени веома драги људи су отишли странпутицом. Један човек који је мени најбољи пријатељ и човек за кога бих учинио све  обманут- артемијевском јереси упропастио је све што се упропастити може. Та његова "браћа" су га оставила без игде ичега, да нема ни хлеба да једе, али му зато дижу рејтинг и уши вичући му: браво, браво... то, то! Лицемери и преваранти без грама љубави! Он им је поверовао, а они изгубљени у времену и простору ко гуске у магли и срљају у пропаст. Нико није питао да ли је гладан, жедан, да ли му је зима, како му је продица... важно је да се "вера брани од Патријарха, Владика и попова". Лудило! То је разлог више да им загорчам њихов раскол до краја јер су упропастили многе животе и достојанство. Богу хвала, доста њих смо извукли из јереси артемизма и зато сатана нема мира. Зато, нека они раде свој посао, ми ћемо свој. Многи људи који нису могли да се у свему овоме снађу, увиђају о чему се ради. То што ће они писати за мене дотиче ме као лањски снег, али ћу се борити да заједно са свима вама очувамо достајанство наше Свете Цркве, критикујући оно што није добро, али изнад свега љубећи једни друге. Критика није да би се нешто упропастило и извртало руглу, већ да би се поправило. Критика је делотворна када је упућена са љубављу.

На крају и ово није на одмет рећи: Ми на форуму имамо много више разумевања са римокатолицима, протестантима, муслиманима и атеистима него са артемитима. Ни један римокатолик, протестант и муслиман, као и људи атеисти који знају шта је човеково достојанство, није узео слику мог Патријарха или Епископа и приказивао овако:

Постављена слика

(ко има стомак, нека остатак погледа овде http://www.facebook.com/album.php?id=100000580456894&aid=14219 

Као што видите, ови безимене јуноше и храбри исповедници вере прађедовске који ни своје име не смеју да напишу, су открили своје безлично лице одавно а иза те неличности се крије сам Сатана. Зато ће форум ЖРУ увек стати у одбрану Цркве па било ко да је напада.

Толико.

klapklap klapklap klapklap klapklap klapklap klapklap klapklap klapklap klapklap klapklap klapklap klapklap klapklap

ali slika je SRAMOTA!!!

0304_smile4 algabacaju :) :) :229229229:

ZALOSNO

:drugarstvo: bendoff dada :( :( :(

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nemojte tako; Mudrov kaze da se oni ne bave takvim stvarima i ja mu verujem  facenew22222222

Jeste ja sam pokvaren jer sam ih nazvao kriminalcima, olosem, komunistima i razbojnicima.

Pa i sam Artemije/Marko; dok je doticni gospodin bio vladika PET punih godina nije obisao gotovo nijednu enklavu na Kosovu, sem severa gde je boravio. Mucenik...  :drugarstvo:

Not Available 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...