Jump to content

Да ли верујете да сте потомак примата чији је фосил стар 47 милиона година?

Оцени ову тему


Milan Nikolic

Да ли верујете да сте потомак примата чији је фосил стар 47 милиона година?   

118 члановâ је гласало

  1. 1. Да ли верујете да сте потомак примата чији је фосил стар 47 милиона година?

    • Да
      28
    • Не
      80
    • Нисам упућен
      10


Препоручена порука

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мој одговор на постављено питање је потврдан. Верујем да сам потомак тог примата старог 47 милијарди година.

Можда би неко желео да ми постави питање како то могу повезати са својом православном вером. Могу одговорити, и то без еволуционистичких компликација.

Једноставно, постоји логичко објашњење по којем су еволуционизам и библијско стварање истинити, мада нису иста ствар. Наиме, једно је библијско стварање а нешто сасвим друго научна еволуција.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Еволуција је једна велика лаж, смишљена еугенистом Чарлсом Дарвином.

Такође, велики присталица Дарвина био је Томас Хаксли, још један „биолог“ незнабожник, чији унук - Олдус Хаксли активно пропагира свој „Нови светски поредак“.

Након другог светског рата, захваљујући Хитлеровој демонстрацији еугенике, она нестаје с сцене.

Но, чуда ли великога, еугеника се појављује у новом руху, под називом трансхуманизам.

Не треба много размишљати и схватити зашто су овакви ставови неопходни у остваривању њихових замисли.

Трансхуманизам у свом делокругу има генетско мењање човека ради наводнога „побољшања људске изведбе“, или како би то они рекли Human Performance.

Довољно је једно просто дечје питање које би могло срушити читаву „теорију еволуције“, а то је следујуће: «Зашто мајмуни нису еволуирали у нека напреднија бића? Зашто када су имали много, много више времена за то. Зашто рибе, које милионе година проводе под водом нису еволуирале?»

Зато што је немогуће еволуирати из једне врсте у другу.

Додуше, нико не каже да једна одређена врста не може временом напредовати и постајати боља.

„Въ началѣ бѣ слово, и слово бѣ къ богу, и богъ бѣ слово.“

Отъ Їоанна свѧтое благовѣствованїе

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како је човек, у техничком смислу, постао духовно биће - никада нико од Отаца није ни покушавао да одговори, будући да је то питање само по себи бесмислено.

Ne razumem zasto mislis da je besmisleno? Mozda si mislio nevazno?

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Еволуција је једна велика лаж, смишљена еугенистом Чарлсом Дарвином.

Darvin nije bio eugenista, neko te lagao.

Такође, велики присталица Дарвина био је Томас Хаксли, још један „биолог“ незнабожник, чији унук - Олдус Хаксли активно пропагира свој „Нови светски поредак“.

Kakve veze ima sto je haksli bio agnostik sa bilo cime.

Oldusov Vrli Novi Svet je remek delo distopijskog zanra, i nema nikakve veze sa "Novim Svetkim Poredkom".

Довољно је једно просто дечје питање које би могло срушити читаву „теорију еволуције“, а то је следујуће: «Зашто мајмуни нису еволуирали у нека напреднија бића? Зашто када су имали много, много више времена за то. »

Teorija Evolucije ne predvidja da sva bica evouliraju u coveka, kako ti to verovatno zamisljas.

Bica se stalno adaptiraju okolini, i majmuni nisu izuzetak.

Зато што је немогуће еволуирати из једне врсте у другу.

Vise puta je specijacije posmatrana, i u prirodi i u laboratoriji.

http://www.talkorigi...speciation.html

Додуше, нико не каже да једна одређена врста не може временом напредовати и постајати боља.

Kojim mehnizmom jedna vrsta postaje 'bolja'? Navedi mi primer.

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ja sam pre za varijacije unutar jedne vrste

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Darvin nije bio eugenista, neko te lagao.

Свако ко верује у претапање једне расе у другу је еугениста. То је бар просто.

Kakve veze ima sto je haksli bio agnostik sa bilo cime.

Oldusov Vrli Novi Svet je remek delo distopijskog zanra, i nema nikakve veze sa "Novim Svetkim Poredkom".

Наравно да има. Ето, и Орвелова „1984“ је једна дистопијска књига, која као што видимо служи као савршено упутво болесним фашистима у остваривању своје потпуне контроле над народом. О том нема потребе ни дискутовати. Толико је очито да и слепи виде.

Teorija Evolucije ne predvidja da sva bica evouliraju u coveka, kako ti to verovatno zamisljas.

Bica se stalno adaptiraju okolini, i majmuni nisu izuzetak.

Ја не видим да икако еволуирају, а камоли у човека. Како то да за оволике милионе година ниједно од ових бића није стекло самосвест?

Уосталом, ситне генетске мутације, што оне заправо и јесу, не можеш назвати никако еволуцијом.

Vise puta je specijacije posmatrana, i u prirodi i u laboratoriji.

http://www.talkorigi...speciation.html

Означи део текста који износи ту тврдњу.

Kojim mehnizmom jedna vrsta postaje 'bolja'? Navedi mi primer.

Зависи од врсте до врсте.

Но, једно је природан напредак, познат свакој врсти, а потпуно друго, претварање једне врсте у другу.

Из рибе у магарца... ех, паз' да није.

Све је то бедни изговор како би се фашисти посветили свом Der Übermensch. Наравно, опет још један од „изума“ незнабожника.

„Въ началѣ бѣ слово, и слово бѣ къ богу, и богъ бѣ слово.“

Отъ Їоанна свѧтое благовѣствованїе

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ето, и Орвелова „1984“ је једна дистопијска књига, која као што видимо служи као савршено упутво болесним фашистима у остваривању своје потпуне контроле над народом. О том нема потребе ни дискутовати. Толико је очито да и слепи виде.

Ух...

Ниси ти баш најбоље разумео ни 1984. ни Орвела...

Ако си је уопште прочитао...

Катодна цев све трпи, а интернет свакога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ух...

Ниси ти баш најбоље разумео ни 1984. ни Орвела...

Ако си је уопште прочитао...

Бојим се да јесам.

Тако јасни и живи описи садашњости сачињени пре више од пола века се не могу тумачити на тисуште начина. Енглеска као предводник једнога таквога пост-технолошкога друштва нам фино може посведочити о том.

„Въ началѣ бѣ слово, и слово бѣ къ богу, и богъ бѣ слово.“

Отъ Їоанна свѧтое благовѣствованїе

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Еволуција је једна велика лаж, смишљена еугенистом Чарлсом Дарвином.

Kakva glupost.

I da, nemoj crvenom, to je za admine.

Такође, велики присталица Дарвина био је Томас Хаксли, још један „биолог“ незнабожник, чији унук - Олдус Хаксли активно пропагира свој „Нови светски поредак“.

Након другог светског рата, захваљујући Хитлеровој демонстрацији еугенике, она нестаје с сцене.

Но, чуда ли великога, еугеника се појављује у новом руху, под називом трансхуманизам.

Не треба много размишљати и схватити зашто су овакви ставови неопходни у остваривању њихових замисли.

Трансхуманизам у свом делокругу има генетско мењање човека ради наводнога „побољшања људске изведбе“, или како би то они рекли Human Performance.

Argument zvani Vladimir Dimitrijević anegdotice.

Čudi me da nisi pričao kako je Darwinov pradeda mason 356og stepena i kako ovi što promovišu Novi Svetski Poredak finansiraju promovisanje evolucije po školama i gde već.

Довољно је једно просто дечје питање које би могло срушити читаву „теорију еволуције“, а то је следујуће: «Зашто мајмуни нису еволуирали у нека напреднија бића? Зашто када су имали много, много више времена за то. Зашто рибе, које милионе година проводе под водом нису еволуирале?»

Зато што је немогуће еволуирати из једне врсте у другу.

Додуше, нико не каже да једна одређена врста не може временом напредовати и постајати боља.

A znaš li ti da TE uopšte i ne kaže da smo evoluirali od majmuna?

Znaš li ti šta je Lineova binarna nomenklatura pre nego što uzmeš reč vrsta u usta?

Šta je uopšte vrsta?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A znaš li ti da TE uopšte i ne kaže da smo evoluirali od majmuna?

Znaš li ti šta je Lineova binarna nomenklatura pre nego što uzmeš reč vrsta u usta?

Šta je uopšte vrsta?

А знаш ли ти шта наша словенска реч врьста означава пре него што спомињеш било чије номенклатуре?

„Въ началѣ бѣ слово, и слово бѣ къ богу, и богъ бѣ слово.“

Отъ Їоанна свѧтое благовѣствованїе

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А знаш ли ти шта наша словенска реч врьста означава пре него што спомињеш било чије номенклатуре?

Nemoj da vrdaš i menjaš temu sada.

Definiši vrstu pa da ti pokažem da postoji ta vaša evolucija iz vrste u vrstu.

Pa da se vratiš proučavanju starog slovenskog jezika, vidim da ti ide. ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Еволуција је једна велика лаж, смишљена еугенистом Чарлсом Дарвином.

Такође, велики присталица Дарвина био је Томас Хаксли, још један „биолог“ незнабожник, чији унук - Олдус Хаксли активно пропагира свој „Нови светски поредак“.

Након другог светског рата, захваљујући Хитлеровој демонстрацији еугенике, она нестаје с сцене.

Но, чуда ли великога, еугеника се појављује у новом руху, под називом трансхуманизам.

Не треба много размишљати и схватити зашто су овакви ставови неопходни у остваривању њихових замисли.

Трансхуманизам у свом делокругу има генетско мењање човека ради наводнога „побољшања људске изведбе“, или како би то они рекли Human Performance.

Довољно је једно просто дечје питање које би могло срушити читаву „теорију еволуције“, а то је следујуће: «Зашто мајмуни нису еволуирали у нека напреднија бића? Зашто када су имали много, много више времена за то. Зашто рибе, које милионе година проводе под водом нису еволуирале?»

Зато што је немогуће еволуирати из једне врсте у другу.

Додуше, нико не каже да једна одређена врста не може временом напредовати и постајати боља.

Свако ко верује у претапање једне расе у другу је еугениста. То је бар просто.

Наравно да има. Ето, и Орвелова „1984“ је једна дистопијска књига, која као што видимо служи као савршено упутво болесним фашистима у остваривању своје потпуне контроле над народом. О том нема потребе ни дискутовати. Толико је очито да и слепи виде.

Ја не видим да икако еволуирају, а камоли у човека. Како то да за оволике милионе година ниједно од ових бића није стекло самосвест?

Уосталом, ситне генетске мутације, што оне заправо и јесу, не можеш назвати никако еволуцијом.

Означи део текста који износи ту тврдњу.

Зависи од врсте до врсте.

Но, једно је природан напредак, познат свакој врсти, а потпуно друго, претварање једне врсте у другу.

Из рибе у магарца... ех, паз' да није.

Све је то бедни изговор како би се фашисти посветили свом Der Übermensch. Наравно, опет још један од „изума“ незнабожника.

Одакле се више стварају овакви ликови? Као да их неко дизајнира. Немогуће је да стално настају сами од себе сллучајним процесима.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...