Jump to content

Који Анти - вирус користите

Оцени ову тему


Препоручена порука

Пробао сам скоро све и сада испробавам Eset Smart Securiy ..

Радост Христова је у овоме:

да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш,

макако тешка била искушења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 195
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Гости
Guest свештеник Иван Цветковић

Ја не користим ни један антивирусни програм. Иначе користим Windows 7 оперативни систем,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ?? ???????? ?? ????? ??????????? ???????. ????? ???????? Windows 7 ?????????? ??????,

O?? ????? ?? ?? ?? ?????? ???? ?? ?? ?? ????? ?? ??????????? ? ???? ?? ?? ?? ???????? ???? ? ?????.

Радост Христова је у овоме:

да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш,

макако тешка била искушења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван Цветковић

Нисам га ја инсталирао, али пријатељ који је то учинио каже да је најлакши оперативни систем до сада. Иначе, одлично ради. Врло сам задовољан, немам проблема са вирусима (бар за сада) али користим заштиту коју ми нуди сам систем. За ова питања, добар одговор би могао да Ти да наш члан НенадМ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

???? ????? ????????? :cheesy2:

?????, ??? ?? ????? ????? ?? ?????????? - ?? ??? bandit

???? ??? ?? ?? ?? ????????, ????? ??? ?????? ?? ????? ????? ??? .??? ????????? ??? ????? ????? ????? ?? ?????.

?? ??? ????? ?? ?? ???????? ??? ?????????? ?????????? ?? ???????  :smiley: ????? ??????? ?? 4 .

??. ???? ?????? ?? ?????? ????????? ???? ?? ???? ??? ???. ?? ?????????? ???? ????? ????????? ?? ?? ?????? ????? ?????? ??? ??? ??? ??? ???? ?? ?? ???????? ?? ??  :cheesy2:.

Радост Христова је у овоме:

да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш,

макако тешка била искушења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

????? ?? ?? ??????????, ??? ???????? ???? ?? ?? ?????? ???? ?? ?? ???????? ?????????? ?????? ?? ????. ?????, ??????? ????. ???? ??? ?????????, ????? ???????? ?? ???????? (??? ?? ????) ??? ???????? ??????? ???? ?? ???? ??? ??????. ?? ??? ??????, ????? ??????? ?? ????? ?? ?? ?? ??? ???? ??????.

????? ??? ?? ???????? ???? ??? ??? ????? ?? ????? ???????. ??? ?? ??? ?? ???????? ?????

?? ??????? ??? ?? ?? ???? ???? ? ??????? .. :smiley:

Радост Христова је у овоме:

да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш,

макако тешка била искушења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ево подешавања у фајлу

скини фајл, отпакуј га

уђи само у главни прозор, кликни на сетап, па на напредне опције

после тога ће ти се у сетапу појавити опција импортовања подешавања

изабери опцију импорт и пронађи где си ова подешавања снимио

опција отвори, кликни на ОК и то је то имаш све правилно подешено 0110_hahaha

Link to comment
Подели на овим сајтовима

trenutno na jednom Windousu Avast a na drugom Antivir Aviru, mada nikada nisam bez nekog dobrog antispajvera

Moj posao je da isprobavam besplatne antivirus programe 0110_hahaha

Nod guši računar

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja koristim Kasperski Internet Security 2009, jer se najbolje pokazao, a imao sam prilike da probam gotovo sve anti-viruse, koji za neke stvari ne mogu ni da pridju Kis-u. Jedini problem je pronalazak kljuceva, jer nakon 30 dana pronadju piratske kljuceve, pa je potrebno uneti nove, ali posto ima sajtova na kojima se nalaze redovno apdejtovani kljucevi, to i nije problem. Moj je savet da se izbegava koriscenje besplatnih anti-virus programa, jer ne mogu ni upola da zastite, kao kad bi se koristila neka registrovana verzija.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

trenutno na jednom Windousu Avast a na drugom Antivir Aviru, mada nikada nisam bez nekog dobrog antispajvera

Moj posao je da isprobavam besplatne antivirus programe 0442_feel

Nod guši ra?unar

?????, ??? ?? ????, ???????? ??? ?? ???????? ?? ??? ???????? ? ?????? ??? ????? ???? ?? ??????? ... ?? ????? ?????, ???? ?????? ?????????????, ??? ???? ???? ???? ?? ?????? ?????????? ...

??? ???? ?? ????, ??????? ???, ?? ????? ?? ??? ???? ?? ????? ?????? ???? ???????? ???? ??? ???? ??????? ????????? ? ????? ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

moj nikad bolje nije radio....koja ti je konfiguracija uopste ako te nod guši... 0442_feel :cheesy2: :cheesy2:

bolje da ne znaš 1 tera hard 0442_feel

:cheesy2:

ali ja imam sina koji želi da upload ceo net i okolinu, nemaju svi tu konfiguraciju

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...