Jump to content

Da li igrate kompjuterske igrice i koje?

Оцени ову тему


Препоручена порука

то је брате Протомајсторе као кад би реко да је шах лош за мозак или лопта за ноге ... јесте брате истина сува да све боли после тога и ноге и глава, али далеко од тога да је шкодљиво ...

дакле, слажем се и са тобом и са Моцартом ...

и да постоје и ''игре'' које су строго орјентисане на деструкцију ...

што се тиче конкретно пасијанса, то јесте једно од најстаријих отварања тарота, а карте које се користе се јесу некад користиле у арапском тароту ...

мада не видим да због тога можемо да оправдамо тај став да су све игре на рачунару демонско деловање и одвлачење од посла ...

разумем ја, да ти и ја, као бивши гејминг фанатици смо нарочито подложни, али сад кад смо преживели не треба баш да то пистовећујемо са хероином, који нема нити један позитиван ефекат ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Некада сам играо ко луд игрице сада се то свело на ФифУ (фудбал) и Формулу. И то све

када стигнем, волео сам а и сада би Нид фор Спид... и пуцање у првом лицу. Али сада као што

рекох једва стигнем фудбал  :smiley:

Радост Христова је у овоме:

да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш,

макако тешка била искушења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?????? ??? ????? ?? ??? ?????? ???? ?? ?? ????? ?? ???? (??????) ? ???????. ? ?? ???

???? ???????, ????? ??? ? ? ???? ?? ??? ??? ????... ? ?????? ? ????? ????. ??? ???? ??? ???

????? ????? ??????? ??????  :smiley:

Volim i ja fuci, al PES, a ko nije ovo probao  nema pojmma ozivotu

Постављена слика

Постављена слика

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

a kamo li o mitarstvima...čekam da microsoft,ubisoft ili eidos izbaci mitarstva u 1. licu.......rokaću do besvesti...i demone  i vodiča,ako ga bude...1405_love girl_smileyjoooj

"Aerial toll-houses 2,the return of the man without sins" čovek koji je zeznuo mitarstva...imao vizu klapklap

Aerial toll-houses sad znamo i kako se kažu mitarstva na engleskom

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

a kamo li o mitarstvima...?ekam da microsoft,ubisoft ili eidos izbaci mitarstva u 1. licu.......roka?u do besvesti...i demone  i vodi?a,ako ga bude...0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

"Aerial toll-houses 2,the return of the man without sins" ?ovek koji je zeznuo mitarstva...imao vizu 0110_hahaha

Aerial toll-houses sad znamo i kako se kažu mitarstva na engleskom

kratko i jasno 0405_feel 0405_feel 0104_cheesy 0104_cheesy 0104_cheesy

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=ZLyinpmEkms

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

konstantine,kad sam ovo okrenuo ti si još skakutao po ihtusu... 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

ne smem online.....moraću da ispovedim to posle..pa ide epitimija...3 dana bez kompjutera..i šta onda...

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја хтедох мало да развијем дискусију.  0110_hahaha.gif' class='bbc_emoticon' alt='0110_hahaha' />

Наравно да све све има две стране, али шта ћу када сам неумерен у скоро свему.

А Пимен велики поодавно рече: Све што је неумерено од демона је!

Иначе имам два клинца гејмера, па им само помажем у инсталирању и кибицујем - без пипања!

Имамо поред три рачунара и X-box са три џојстика и наравно PES између осталог - морао сам ово последње да расходујем.

0110_hahaha

Имају по сат дневно сваки за рачунаром - за сада им је такав режим.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

????? ?? ??? ?????? ????? ?? ????????? - ?? ???? ?? ?? ????? ?????.

Ih, diktatoru bre, pustu bre klince nek pragijaju(kako kazu ovi u mom kraju)

kaz ti njima 'vako brate moj, koliko liturgija mesecno toliko sati dnevno na kompu :drugarstvo:

mislim da je prekoposteno sa nihove strane

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

apsolutno se slažem sa protomasterom ov d juniversa...1 sat dnevno i šlus..konstantine,znaš šta znači šlus :drugarstvo: 0110_hahaha 0110_hahaha

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...