Jump to content

КОЈИ ЈЕ ЗВАНИЧАН СТАВ "ЖРУ" О ЛИЧНИМ ИМЕНИМА НА ФОРУМУ?

Оцени ову тему


Da li bi ste bili član ŽRU foruma, ukoliko bi uslov bilo isticanje ličnog imena i prezimena  

76 члановâ је гласало

  1. 1. Ukoliko bi uslov za registraciju i učešće na ŽRU forumu, bilo isticanje ličnog imena i prezimena pored avatara, da li bi ste i dalje bili član?

    • Da
      40
    • Ne
      27
    • Dobrano bih razmislio
      9


Препоручена порука

Лична имена су аут ... штавише, треба имати опцију неограниченог мењања имена, никова и слично. Форум је за забаву.

Молим одговорне у администрацији да ми промене име у أبو الحسن الشاذلي

Али не арапски, већ транслитеровано и на ћирилици: Абу ал-Хасан ал-Шадили.

Хвала!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Facebook je unistio myspace zato sto su na fb ljudi pod pravim imenima.Skoro ceo sajt Pouke i svaka rasprava idu oko Gospoda njegove Licnosti a oni koji pisu kriju se iza  neke nepostojece.Uvek mi je to sa skrivanjem bilo pomalo tuzno.Da covek ne moze da prihvati sebe kakav jeste nego zbog straha da se krije iza neke maske.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

@@Презвитер Дарко Јелић,

 

Слажем се са Протом.

 

На Поукама је одувек било препоручљиво да се пише са личним именом и презименом. Не инстистирамо али препоручујемо. Разлог је управо овај који је навео прота Дарко. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

prilično naivno razmišljanje prote... btw baš mi ovih dana priča jedna monahinja kako je svakakvi traže u manastiru jer joj znaju ime pa se predstave kao prijatelji  a većinu ne poznaje. Ko treba da zna on i zna članove... ostali će poštovati anonimnost a neće kukati kako žele da forum prilagode svojim stavovima. Forum nije život, on je tu da nam daje oduška za sve što u životu radimo pod imenom i prezimenom...

 

lsh6.jpg

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

rekao bih da otac Ivan podržava ideju pisanja pod pravim imenom zbog autentičnosti koju bi forum time dobio jer, niti jedan forum na internet nebu ne funkcioniše tako da članovi pišu pod pravim imenima... još verujem da autentičnost ne treba graditi na takav način jer svakako da pouke imaju svoju autentičnost a pisanje članova pod pravim imenom svakako nije jedna od autentičnosti pouka.org

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ок, али шта је са мојим захтевом администрацији да ми се промени форумски ник?

Видим да је једном форумашу мало горе та жеља брзо испуњена. Да ли је проблем да се и мени учини та љубав и промени ник?

 

Желео бих да буде: Абу ал-Хасан ал-Шадили

Хвала!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ок, али шта је са мојим захтевом администрацији да ми се промени форумски ник?

Видим да је једном форумашу мало горе та жеља брзо испуњена. Да ли је проблем да се и мени учини та љубав и промени ник?

 

Желео бих да буде: Абу ал-Хасан ал-Шадили

Хвала!

 

Проблем је јер ја испуњавам те жеље, зато се и зовем Жељко.

А ја с друге стране не разумем арапски и заиста не знам шта те речи значе на нашком језику.

Испунио сам "нормалне" жеље, јер су људи желели да се зову својим именом.

Проверио сам да ли су то њихова имена, послали су ми јмбг и општину , ја сам цимно МУП и све у реду.

 

Дакле ако си заиста Хасан пошаљи ми ЈМБГ и општину пребивалишта па да те пријавим полицији.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

šta drugo očekivati od nekog ko je živ spomenik srpske kulture LOL

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Испунио сам "нормалне" жеље, јер су људи желели да се зову својим именом.

 

normalne pod navodnicima - lepo bogami!

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...