Jump to content

Православно учење о сујеверју , астрологији, врачању, магији и лажним пророцима

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Зашто се Медоратор већ није огласио?

Узгред, имамо већ једну начету тему која је пошла далеко озбиљнијим током, па не било лоше да се споје.

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,1275.0.html

Иначе, (хајде да се сасвим откријем) бавио сам се Астрологијом аматерски 15 година и урадио преко 1000 наталних карти.

Ипак мислим да на овом Форуму нема места дискусији на ту тему, те се у њу највероватније нећу укључивати - нема сврхе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мене Нептун данас испалио! Марс га убедио у нешто што му Венера одавно говори!

Тако да нисам успео отићи на кафу са једном особом, морала је на Млечни пут, отишла је Великим колима и вратиће се са (прстеном) Јупитеровим ако је не пресретне Велики медвед!

crvenilo

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

''Од звезда ка Богу''

Јања Тодоровић

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Тема је јако занимљива. А радозналост не може да поквари...толико тога смо се нагледали у сектама. Било би од користи да о томе говори неко ко се тиме бавио, а ето ја сам дудук, али толико народа привлаче.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zamolio bih AlefShina da mi vrati temu kako je bila - znaci samostalno

ako moze ...

mislim , karadjordje je postavio temu na podforumu o sektama,

pa neka ljudi tamo diskutuju o tome .. o magiji ,  o sektama

ja sam zeleo da tema bude "cista" astrologija ...

najpre sam hteo da je stavim na RAZBIBRIGA - PODFORUMU

ali , sad mislim da je u stvari odlicno mesto bilo upravo PRIRODNE NAUKE !

ako ne moze , neka se obrisu moji postovi , pliz...

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zamolio bih AlefShina da mi vrati temu kako je bila - znaci samostalno

ako moze ...

mislim , karadjordje je postavio temu na podforumu o sektama,

pa neka ljudi tamo diskutuju o tome .. o magiji ,  o sektama

ja sam zeleo da tema bude "cista" astrologija ...

najpre sam hteo da je stavim na RAZBIBRIGA - PODFORUMU

ali , sad mislim da je u stvari odlicno mesto bilo upravo PRIRODNE NAUKE !

ako ne moze , neka se obrisu moji postovi , pliz...

Da, pa i ja se pitam zasto se ta nauka ne izucava i u skolama kao obavezan predmet? 0102_laugh

Бог је љубав што небо спушта к земљи и човек је љубав што земљу диже к небу!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

????? ???? ???????? ??????

??????????? ?? ????? ? ??????????? ?? ??????.

astrologija nije gatanje, nego se moze (i uveliko se to cini) koristiti za to ....

uostalom ni ispijanje kafe nije gatanje, a moze se iskoristiti ...

moze se gledati i u pasulj ...

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Астрологија је искључиво гатање.

Увек сам се питала што не бисмо гледали и у купус, као у наталну карту, обзиром да је купус исто предмет, као и планете. А да ће од планете да ми зависи живот, исто је логично као кад би зависио од купуса.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ??? ????? ???????? ? ????? ??????.

?????? ????, ??? ????? ?? ?????  0102_laugh

???????

? ??????? ??, ???? ??? ????? ?? ????? ?????????? ????? ???????? ?????????, ????? ????? ???? ? ?? ????? ???? ?? ?? ??? ??????? ?? ?????.

?? ??? ?????? ??????? ????? ????????? ? ???? ??? ???? ?????????, ?? ??? ??? ????? ????? ?????? ??????. ????????.

? ??? ??? ????????? ?????? ????? ''????? ??????'' ? ????? ??? ???? ??????????? 10 ??????, ????? ???? ?????? ??????????? ?? ??????? ?????, ??? ?? ?? ??? ?????? ????? ???????? ??????.

?????? ??? ???? ??? ?? ????? ????????? ???? ... ????

nas najbolji astrolog je bio mili dupor , recimo , ili prvi u sfrj ...

a, u srbiji goran milekic i jos par njih ...

tvoja mama je bila mozda najpoznatija (zbog emisije na 3k)

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не пиле, моја мама је била наш, тј српски најбољи астролог.

Ако уопште може да каже да је ико био најбољи, хм, у чему.

Па рецимо, неко коме је народ највише веровао по питању астрологије.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...