Jump to content

Поставите питања везана за еволуциону биологију


Препоручена порука

Odgovorio je i on tebi

Aha, izmedju ostalog, pitao me i zasto danas theropodima (dinosaurima) ne izrastu krila...  4chsmu1-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='4chsmu1' />

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Odgovorio je i on tebi

Aha, izmedju ostalog, pitao me i zasto danas theropodima (dinosaurima) ne izrastu krila...  4chsmu1-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='klapklap' />

slava3

Laz nije ga to pitao

Jel?

objasni KAKO su oni uspeli da razviju krila,dok drugi nisu,i zašto ne vidimo danas terapode koji razvijaju krila?

http://sestodnev.com/smf_forum/index.php?topic=469.msg4840#msg4840

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Odgovorio je i on tebi

Aha, izmedju ostalog, pitao me i zasto danas theropodima (dinosaurima) ne izrastu krila...  ladan-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='4chsmu1' />

:cheesy:

Laz nije ga to pitao

Jel?

objasni KAKO su oni uspeli da razviju krila,dok drugi nisu,i zašto ne vidimo danas terapode koji razvijaju krila?

http://sestodnev.com/smf_forum/index.php?topic=469.msg4840#msg4840

http://sestodnev.com/smf_forum/index.php?topic=469.30

Lepo imas odgovor dole

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sta ima ja tebi da odgovaram Lindemann vam je porucio da ako vam nesto nnije jasno dodjete na forum,

on covek ima posla i obaveza i nema vremena da se mlati po raznim forumima misli nije dokon covek.

Prelazne forme naravno da je to izmisljeno i da ne postoji niti jedana prelazna forma

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sta ima ja tebi da odgovaram Lindemann vam je porucio da ako vam nesto nnije jasno dodjete na forum,

on covek ima posla i obaveza i nema vremena da se mlati po raznim forumima misli nije dokon covek.

Odlicno za njega.Sem sto ja nisam pitao Lindamanna da odgovori,vec tebe.Pogotovo sto se radi o veoma jednostavnim stvarima za koje nije potrebno gotovo nikakvo predznanje.

Prelazne forme naravno da je to izmisljeno i da ne postoji niti jedana prelazna forma

A sta je onda ovo?

http://www.talkorigins.org/faqs/faq-transitional.html

Doduse,ja sam u svojoj poruci spomenuo samo tripovu tvrdnju da ne postoje prelazne forme koje pokazuju razvoj stopala,sto je netacno.

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...