Jump to content

Tajna udruženja - Templari, Masoni...

Оцени ову тему


Препоручена порука

Овог Мирољуба Петровића што каже наш народ "Не фата ми га око", мада видео није лош. Требало би да се на сајту(форуму) напише која реч о Римском Клубу, Трилатералној комисији и сличним организацијама.

И још нешто мени на сајту РТС нису избацили неколико коментара, који су били против масонерије.

ЧЕКАМ ВАСКРСЕЊЕ МРТВИХ И ЖИВОТ БУДУЋЕГ ВЕКА

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Mitropolit Hristofor ?

0110_hahaha


Јеси ли то прочитао, брате Лазаре, на оном нецрквеном сајту? Ја јесам, и одмах сам видео колико је сати.  tanning

http://www.svetigora.com/node/5903

Радуј се мучениче и Цјелевниче, Пантелејмоне!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mitropolit Hristofor ?

:)


Јеси ли то прочитао, брате Лазаре, на оном нецрквеном сајту? Ја јесам, и одмах сам видео колико је сати.  0102_laugh

Brate moj,za mene je jedino "Svetosavlje" Crkveni sajt  dada

Нашао сам на нету слиџу,наш митрополит и екипа темплари :)

Мени је то довољно  :cheesy:

"Православан си стално и сваког дана, у свакој животној ситуацији, или уопште ниси православан"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mitropolit Hristofor ?

:)


Јеси ли то прочитао, брате Лазаре, на оном нецрквеном сајту? Ја јесам, и одмах сам видео колико је сати.  0102_laugh

Brate moj,za mene je jedino "Svetosavlje" Crkveni sajt  dada

Нашао сам на нету слиџу,наш митрополит и екипа темплари :)

Мени је то довољно  :cheesy:

Ни мени се та слика никако не допада.

Али то не значи да је Владика Христифор Темплар!

То није никакав доказ.

Владика Христифор,колико знам,је стар човек,са малом епархијом, није склон "новотаријама","екуменизму" - значи није озлоглашен код "бранитеља вере".

Тако да те приче не могу да упале много.

"Извор сваког зла је - нечастиво учење" Свети Јован Златоусти

"Ми смо Јерусалимске вере" Патријарх Арсеније III

"Тако живи да свакодневно можеш приступити (Причешћу)". Тертулијан

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ни мени се та слика никако не допада.

Али то не значи да је Владика Христифор Темплар!

То није никакав доказ.

Владика Христифор,колико знам,је стар човек,са малом епархијом, није склон "новотаријама","екуменизму" - значи није озлоглашен код "бранитеља вере".

Тако да те приче не могу да упале много.

Није он дебил па да није знао где иде.А најгоре је што је покаушао да се брани,па је рекао нешто овако:"нису то они темплари који су убијали православне,то су добри темплари,који се баве хуманитарним радом".Саћу да пробам да пронађем.

"Православан си стално и сваког дана, у свакој животној ситуацији, или уопште ниси православан"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А да ли је онда и владика Атанасије по теби масон? Надам се да си видео ону чувену слику!

http://www.svetigora.com/node/5903

Радуј се мучениче и Цјелевниче, Пантелејмоне!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ова тема већ постоји овде,али ја не би овде правио историски осврт на њих.

Они кажу да у њихов ред могу да уђу само Хришћани и изјашњавају се као екуменисти!

Дејан Лучић је темплар ,јавно је то признао,а на једном предавању је рекао да је улога темплара да чувају Христову лозу.Он говори да је Христос имао потомство и да они чувају то потомство.

Пошто ја нигде нисам на интернету пронашао ту тврдњу,а видео сам Лучића на сликама на њиховом сајту ,и својим ушима чуо ове његове тврдње па ме интересује јел има неко тачне податке у шта они у ствари верују и зашто постоје?

За ово сам јуће гледао неку емисију. Мислим да  и у књизи ''Давинћијев Код'' пише да је Исус имао жену наводно то је Св. Марија Магдалена .... мислим очај. Неколико таквих ''мајстора'' то тврди на неке списе које је направила нека тајна служба у Францији.

Да је имао Исус жену то би се већ одавно знало. У поћетку хрићани су имали пуно непријатеља а кад би то знали и обелоденили хрићанство не би постојало дан данас.

http://www.facebook....jovan.cakareski

Love the life you live. Live the life you love. Bob Marley...

Административно уређење Цркава по националном кључу је тумор на телу Православља - Александар

Поштујмо, господо, и Ничеа и Достојевског, поштујмо једнога као пророка Запада, а другога као пророка Истока, поштујмо их због њиховог генија и због њихове племићске искрености и смелости, поштујмо их обојицу - но у одсудном тренутку станимо уз Достојевског!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А да ли је онда и владика Атанасије по теби масон? Надам се да си видео ону чувену слику!

Ma video sam.Не знам брате...Могу само рећи да сам збуњен по том питању,али и да јесте не бих се зачудио.

"Православан си стално и сваког дана, у свакој животној ситуацији, или уопште ниси православан"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А да ли је онда и владика Атанасије по теби масон? Надам се да си видео ону чувену слику!

Ma video sam.Не знам брате...Могу само рећи да сам збуњен по том питању,али и да јесте не бих се зачудио.


Видиш, у томе и јесте проблем! И за високопреосвећеног митрополита Христифора и за преосвећеног епископа Атанасија напад је стигао са истог места а то су нецрквене или парацрквене или псеудо-црквене, самопроглашене ревнитељске групе, које имају за циљ дестабилизацију и уношење раскола у Српској Цркви, али на срећу, не полази им за руком, јер се за нас и даље моли Свети Сава пред Предстолом Божијим, да разум победи заблуду и сви заједно кренемо у спасење..... 170fs799081

http://www.svetigora.com/node/5903

Радуј се мучениче и Цјелевниче, Пантелејмоне!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ова тема већ постоји овде,али ја не би овде правио историски осврт на њих.

Они кажу да у њихов ред могу да уђу само Хришћани и изјашњавају се као екуменисти!

Дејан Лучић је темплар ,јавно је то признао,а на једном предавању је рекао да је улога темплара да чувају Христову лозу.Он говори да је Христос имао потомство и да они чувају то потомство.

Пошто ја нигде нисам на интернету пронашао ту тврдњу,а видео сам Лучића на сликама на њиховом сајту ,и својим ушима чуо ове његове тврдње па ме интересује јел има неко тачне податке у шта они у ствари верују и зашто постоје?

За ово сам јуће гледао неку емисију. Мислим да  и у књизи ''Давинћијев Код'' пише да је Исус имао жену наводно то је Св. Марија Магдалена .... мислим очај. Неколико таквих ''мајстора'' то тврди на неке списе које је направила нека тајна служба у Францији.

Да је имао Исус жену то би се већ одавно знало. У поћетку хрићани су имали пуно непријатеља а кад би то знали и обелоденили хрићанство не би постојало дан данас.

Да,они тврде да је Христос имао дете са Маријом Магдалином
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Cekaj samo dok se Zizjulas dohvati te teme, onda ce biti sledeca teologioja na djelu:

1. Hrisots je imao dete, ali ipak nije imao dijete, on je imao dijete u Gospodu.

2. Hrisots je imao dijete u Gospodu, kao sto smo mi svi njegova djeca u Gospodu.

3. Gledano ontnoloski, uposte nije bitno da li je imao dijete sa Marijom Magdalenom, jer je ona njegovo dijete u Gospodu.

Da li ste culi, da je masonska "premudrost" nazvana sa "kraljevskom umetnoscu"?

Da li vas teologija mitropolita Zizjulasa podseca na kraljevsku umjetnost?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...