Jump to content

Tajna udruženja - Templari, Masoni...

Оцени ову тему


Препоручена порука

8086.gif klapklap klapklap klapklap 0202_238

Pa nece se svi spasiti koji govore" Gospode, Gospode"....

?? ????? ??? ?????? ??,??? ??? ?? ????????? ???? ?? ???? ??????? ????

kao prvo,dobrodošao brate...kao drugo,malo mi smeta pominjanje Crkve u kontekstu prethodnog posta kao da je Crkva firma u ste?aju...Duh Sveti nikada ne napušta Crkvu...naravno da se treba oglasiti ali ne kao da je Crkva pred krahom....moj doživljaj,ne zameri

????? ?????,???? ??? ?????.????? ?? ????????? ??????????????(???? ???? ???? ?? ????)???

??? ????? ?? ??????? ?????,?? ??????? ?????.?????,?? ?? ?? ????,?? ??????? ????? ???? ??????? ? ?????????? ??? ?? ????? ???? ????????,??? ?? ??? ?????.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ???? ?? ?????????? ?????? ?????? ? ?? ?? ??????? ????? ?? ?????? ?? ?????????,???? ???? ????? ?????? ??????, ? ???? ?? ????(???? ??????? ??????????),?? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ?????.???????? ?? ????????????? ???? ?????? ?????,? ?? ????? ??? ?? ?????? ??? ???? ??? ?? ?????? ??? ?? ?????? ??? ??? ???? ?? ??????.

klapklap confused klapklap klapklap klapklap

Pa nece se svi spasiti koji govore" Gospode, Gospode"....

konstantine,izadji iz stripa... 0202_238

Oprosti produhovljeni i sveznajuci intelektualav, nisam znao da su za tako  veliko duhovno uzdignute sveznalice poput tebe reci iz jevandjelja asocijacija na strip.....???  confused

mislio sam da promeniš avatar... 8086.gif klapklap klapklap

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

ako je  daasnji Intektualac=farisej kao što ti piše podno sličke....a ako sam ja produhovljeni i sveznajuci intelektualac,fariseji su za mene male bebe... 0202_238 8086.gif klapklap

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ???? ?? ?????????? ?????? ?????? ? ?? ?? ??????? ????? ?? ?????? ?? ?????????,???? ???? ????? ?????? ??????, ? ???? ?? ????(???? ??????? ??????????),?? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ?????.???????? ?? ????????????? ???? ?????? ?????,? ?? ????? ??? ?? ?????? ??? ???? ??? ?? ?????? ??? ?? ?????? ??? ??? ???? ?? ??????.

confused klapklap klapklap confused klapklap

Pa nece se svi spasiti koji govore" Gospode, Gospode"....

konstantine,izadji iz stripa... 0202_238

Oprosti produhovljeni i sveznajuci intelektualav, nisam znao da su za tako  veliko duhovno uzdignute sveznalice poput tebe reci iz jevandjelja asocijacija na strip.....???  confused

mislio sam da promeniš avatar... 8086.gif klapklap klapklap

Ne, nisi...znamo nas troje da lagis :D

I ja, i ti i Bog....jer si me citirao,  a ne ukazao na avatar... klapklap

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

ako je  daasnji Intektualac=farisej kao što ti piše podno sli?ke....a ako sam ja produhovljeni i sveznajuci intelektualac,fariseji su za mene male bebe... 0202_238 8086.gif klapklap

Dobro je kad priznajes, znaci imas jos vremena da se pokajes klapklap klapklap klapklap
potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ???? ?? ?????????? ?????? ?????? ? ?? ?? ??????? ????? ?? ?????? ?? ?????????,???? ???? ????? ?????? ??????, ? ???? ?? ????(???? ??????? ??????????),?? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ?????.???????? ?? ????????????? ???? ?????? ?????,? ?? ????? ??? ?? ?????? ??? ???? ??? ?? ?????? ??? ?? ?????? ??? ??? ???? ?? ??????.

klapklap klapklap confused confused confused

Pa nece se svi spasiti koji govore" Gospode, Gospode"....

konstantine,izadji iz stripa... 0202_238

Oprosti produhovljeni i sveznajuci intelektualav, nisam znao da su za tako  veliko duhovno uzdignute sveznalice poput tebe reci iz jevandjelja asocijacija na strip.....???  :D

mislio sam da promeniš avatar... 8086.gif klapklap klapklap

Ne, nisi...znamo nas troje da lagis :D

I ja, i ti i Bog....jer si me citirao,  a ne ukazao na avatar... klapklap

e pa...ja ti i Bog smo trojica a ne troje...osim ako ne?eš da tvrdiš da je Bog žensko klapklap

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Права Црква никада није пред расколом нити ће бити. У раскол одлазе они који хоће да суде Духу Светом, Боже опрости. У раскол одлазе они који хоће да покажу како с они много праведни и много добри, али кад се мало загребе испод коре, нема шта друго да се види него обично фарисејство. Испуњавање норми без имало љубави ни према коме. У ово сам сто посто убеђен читајући коментаре оних који се "боре" против овога или онога у Цркви.

Него, у свакој теми на форуму, мора да се плете прича о јереси, екуменизму, папизму... па макар тема говорила о чарапама!

Иначе, ова тема говри о масонерији, а какве везе то има са расколом?

Дакле, хајде мало да се среде теме. Молим уреднике да се побрину око тога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

inače si u pravu,avatar je bio pokušaj prikrivanja ali sam brzo otkriven   klapklap klapklap klapklap 0202_238 8086.gif klapklap

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

U potpunosti se slazem sa mozartom, samo jos da dodam da svaki mason prije nego sto postane mason mora da prodje kroz jedan ritual u kome mu vezu oci i oblace mu papucu na lijevu nogu, tada on prolazi kroz jedan tunel i ulazi u lozu.

????, ????? ?? ?? ???? ?????? ?? ????????.  0202_238

?????, ????? ?? ?? ????? ??????? ? ??????????.  0110_hahaha

?????? ?? ?? ???????, ???? ??????? ???? (?????????? ??? "?????? ? ?????")

http://www.mitropolit.org/m14Linkovi/links.sr.htm

?????? ? ???? ??????? ?????, ?? ??? ?????????? ????????? ???.

Постављена слика

??? ?? ????? ?????? ?????? ?????????, ?????? ?????????????? ?????????.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Истина је да масони тајно делају да су велико зло и чине свашта. Али претерано бављење њима ми не делује баш добро. Ово кажем из личног искуства. Све те приче о масонима су јако интересантне и могу да заокупирају човека. Сећам се себе из једног периода само сам јурио да сазнам који је наш политичар масон, шта спремају на глобалном плану која је реклама на тв масонска које грађевине у бг. И све то иде у пакету са бављењем око антихриста око знакова његовог скоријег доласка итд. Али после сам увидео да у том мом бављењу нема духа смиреног и скрушеног и да је то нека врста маније. Ухватио сам себе да више мислим о томе него о ближњима о љубави о лепим стварима у православљу. Треба се некад мало бавити и овим и треба познавати неке ствари али најискреније апелујем да се не залуђујемо сувише овим. Не желим никог да осудим али морам да признам да ми се чини да су неки чланови написали више постова о масонима о антихристу жигу звери о расколима и све неким негативним темама и савременим пометњама, више него на свим осталим темама заједно. Ако се неко препозна у овоме (и ја сам био такав) мислим да би требало да себе мало преиспита. Не замерите ово пишем заиста најискреније и са најискренијим побудама. 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Апсолутно тачно,свако бављење антихристом је производ маловјерја и невјере у Христа.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

?????? ?? ?? ?????? ????? ?????? ?? ?? ?????? ??? ? ???? ??????. ??? ????????? ??????? ???? ?? ?? ?????? ??? ?????. ??? ????? ?? ?????? ????????. ??? ?? ????? ? ???????? ?? ???? ???????????? ? ???? ?? ??????????? ??????. ????? ?? ???? ?? ?????? ??????? ???? ??? ????? ?? ?????? ???? ?? ??? ????????? ?????, ??? ???????? ?? ????????? ????? ???? ?? ??????? ?? ?? ???????? ???? ????????? ? ??. ? ??? ?? ??? ? ?????? ?? ???????? ??? ?????????? ??? ??????? ??????? ???????? ??????? ???. ??? ????? ??? ?????? ?? ? ??? ??? ??????? ???? ???? ???????? ? ????????? ? ?? ?? ?? ???? ????? ??????. ??????? ??? ???? ?? ???? ?????? ? ???? ???? ? ???????? ? ?????? ? ????? ???????? ? ???????????. ????? ?? ????? ???? ?????? ? ???? ? ????? ????????? ???? ?????? ??? ???????????? ???????? ?? ?? ?? ?????????? ?????? ????. ?? ????? ????? ?? ?????? ??? ????? ?? ??????? ?? ?? ?? ???? ?? ?? ???? ??????? ???????? ???? ??????? ? ???????? ? ?????????? ???? ????? ? ????????? ? ??? ????? ?????????? ?????? ? ?????????? ?????????, ???? ???? ?? ???? ??????? ?????? ???????. ??? ?? ???? ???????? ? ????? (? ?? ??? ??? ?????) ?????? ?? ?? ??????? ?? ???? ???? ?????????. ?? ???????? ??? ????? ?????? ???????????? ? ?? ????????????? ????????. 

:cheesy2:
Link to comment
Подели на овим сајтовима

?????? ?? ?? ?????? ????? ?????? ?? ?? ?????? ??? ? ???? ??????. ??? ????????? ??????? ???? ?? ?? ?????? ??? ?????. ??? ????? ?? ?????? ????????. ??? ?? ????? ? ???????? ?? ???? ???????????? ? ???? ?? ??????????? ??????. ????? ?? ???? ?? ?????? ??????? ???? ??? ????? ?? ?????? ???? ?? ??? ????????? ?????, ??? ???????? ?? ????????? ????? ???? ?? ??????? ?? ?? ???????? ???? ????????? ? ??. ? ??? ?? ??? ? ?????? ?? ???????? ??? ?????????? ??? ??????? ??????? ???????? ??????? ???. ??? ????? ??? ?????? ?? ? ??? ??? ??????? ???? ???? ???????? ? ????????? ? ?? ?? ?? ???? ????? ??????. ??????? ??? ???? ?? ???? ?????? ? ???? ???? ? ???????? ? ?????? ? ????? ???????? ? ???????????. ????? ?? ????? ???? ?????? ? ???? ? ????? ????????? ???? ?????? ??? ???????????? ???????? ?? ?? ?? ?????????? ?????? ????. ?? ????? ????? ?? ?????? ??? ????? ?? ??????? ?? ?? ?? ???? ?? ?? ???? ??????? ???????? ???? ??????? ? ???????? ? ?????????? ???? ????? ? ????????? ? ??? ????? ?????????? ?????? ? ?????????? ?????????, ???? ???? ?? ???? ??????? ?????? ???????. ??? ?? ???? ???????? ? ????? (? ?? ??? ??? ?????) ?????? ?? ?? ??????? ?? ???? ???? ?????????. ?? ???????? ??? ????? ?????? ???????????? ? ?? ????????????? ????????. 

?????? ??.

????????? ??????? ???? ?? ?????? ? ??????...

? ??? ???? ?? ????? ????? ???? ???????? ???? ??? ??????? ????? ??????...

Да није громова, земља би ожестјела и да вихорова није, усмрдило би се море.

Павле Соларић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?????? ?? ?? ?????? ????? ?????? ?? ?? ?????? ??? ? ???? ??????. ??? ????????? ??????? ???? ?? ?? ?????? ??? ?????. ??? ????? ?? ?????? ????????. ??? ?? ????? ? ???????? ?? ???? ???????????? ? ???? ?? ??????????? ??????. ????? ?? ???? ?? ?????? ??????? ???? ??? ????? ?? ?????? ???? ?? ??? ????????? ?????, ??? ???????? ?? ????????? ????? ???? ?? ??????? ?? ?? ???????? ???? ????????? ? ??. ? ??? ?? ??? ? ?????? ?? ???????? ??? ?????????? ??? ??????? ??????? ???????? ??????? ???. ??? ????? ??? ?????? ?? ? ??? ??? ??????? ???? ???? ???????? ? ????????? ? ?? ?? ?? ???? ????? ??????. ??????? ??? ???? ?? ???? ?????? ? ???? ???? ? ???????? ? ?????? ? ????? ???????? ? ???????????. ????? ?? ????? ???? ?????? ? ???? ? ????? ????????? ???? ?????? ??? ???????????? ???????? ?? ?? ?? ?????????? ?????? ????. ?? ????? ????? ?? ?????? ??? ????? ?? ??????? ?? ?? ?? ???? ?? ?? ???? ??????? ???????? ???? ??????? ? ???????? ? ?????????? ???? ????? ? ????????? ? ??? ????? ?????????? ?????? ? ?????????? ?????????, ???? ???? ?? ???? ??????? ?????? ???????. ??? ?? ???? ???????? ? ????? (? ?? ??? ??? ?????) ?????? ?? ?? ??????? ?? ???? ???? ?????????. ?? ???????? ??? ????? ?????? ???????????? ? ?? ????????????? ????????. 

crvenilo
?? ???? ?? ?????????? ????? ???? ??????, ????? ?? ???????? ?? ?? ???? ?? ?????? ????. ???? ??? ????? ? ????? ??????? ?? ??????? ?????? ???? ??? ?????? ?? ?????? ????. ???? ?? ?????? ???? ?? ??????? ????? ?? ???? ???? ???? ???????, ?? ?? ????? ???? ????? ???????? ??? ???? ???? ???? ?? ?? ????? ???? ??????, ? ?? ?? ?????????? ????. ?????? ?? ??????? ??? ?? ?? ??????, ?? ????? ??????? ????? ?? ???? ???? ???? ?? ???? ?????? ???? ? ???? ???? ???????? ?? ?? ???? ????? ???? ?? ???? ????????????.

ЉУДИ ТРАЖЕ СЛОБОДУ, А СЛОБОДА ТРАЖИ ЉУДЕ !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тако је Драгане!

Они који мењају тему су јако сумњиви.  319.gif

Ја рецимо и не читам теме које ме не занимају, а камили да још нешто коментаришем.

А теме које ме занимају ишчитам комплетно, мада је то веома тешко јер се овде нико не банује због спама те оно што ваља има и на десетине страна. Било би добро да се направе паралелни подфоруми са пречишћеним темама.

Или да се постави опција додавања пријатеља и душмана, онда би поставио све спамере на игнор листу и мирно прочитао тему која ме занима. Проблем је што би онда на тој листи били безмало сви уредници!?  crvenilo

А ово је ипак форум "живих речи" и сва драж и задраганост се осећа ако можеш да издвојиш много времена на мрежи. Ако пропустиш неколико дана, преостаје ти само да плачеш, јер управо сви желе о свему да пишу, поготово ако их задата тема не занима.

Дакле тема је масони!

Нека иде комплет у ђубре - слажем се.  :cmizdrenje:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...