Jump to content

Tajna udruženja - Templari, Masoni...

Оцени ову тему


Препоручена порука

Нека свако расуђује својом памећу.Екуменизам је у склопу глобализације то је глобализација вере. Глобализацију спроводе масони, ја миослим. Нису ни сви који извршавају вољу масона масони, али за кога масони раде знамо. Ја сам само поставио снимак само, а нисам их ја терао да клече пред папом и да му целивају руку, Што се мене тиче Степинац за мене светац да буде неће. Опет кажем не желим да се упустам у расправу, зато и нисам ставио коментар, нека свако расуђује својом памећу.

ЉУДИ ТРАЖЕ СЛОБОДУ, А СЛОБОДА ТРАЖИ ЉУДЕ !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa lepo.....  znači ekumenizam je u stvari stepinac vaskrsnut koji oće da se ugura na naš ikonostas....

samo ljubljenje papske ruke nije ništa...to je protokol u vatikanu i jedan sveti marko efeski je papi u rimu ljubio ruku i nazvao ga najpobožnijim ocem... pa vi sad vidite...reč je o protokolu ali neki ovde ne čitaju sve teme....

svakako,masonerija je tema koja zaista ne zavredjuje posebnu pažnju ali naviknut sam na to da cvetaju teme o zaverama,planovima protiv srba,mućkama,zakulisnim radnjama...A U TEMU-KOJI JE RAZLOG HRISTOVOG OVAPLOĆENJA-120 DANA NIKO NIŠTA NE PIŠE.....pravoslavlje moje....medju šljivama,medju okultnom literaturom i iluminatima,medju globalizacijama i švaleracijama.... dok novi zaveti skupljaju prašinu a sveti oci se pominju samo uzgred....

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

И на Светој Гори постоје неки обичаји, али унијатска војска коју је Папа тамо слао је свирепо убијала Православне монахе јер нису хтели да се поунијате и када су са мачевима дошли код њих, зато мученички пострадаше. Видиш данас Папи неки на ноге иду да му се поклоне.

ЉУДИ ТРАЖЕ СЛОБОДУ, А СЛОБОДА ТРАЖИ ЉУДЕ !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

pa lepo.....  zna?i ekumenizam je u stvari stepinac vaskrsnut koji o?e da se ugura na naš ikonostas....

samo ljubljenje papske ruke nije ništa...to je protokol u vatikanu i jedan sveti marko efeski je papi u rimu ljubio ruku i nazvao ga najpobožnijim ocem... pa vi sad vidite...re? je o protokolu ali neki ovde ne ?itaju sve teme....

svakako,masonerija je tema koja zaista ne zavredjuje posebnu pažnju ali naviknut sam na to da cvetaju teme o zaverama,planovima protiv srba,mu?kama,zakulisnim radnjama...A U TEMU-KOJI JE RAZLOG HRISTOVOG OVAPLO?ENJA-120 DANA NIKO NIŠTA NE PIŠE.....pravoslavlje moje....medju šljivama,medju okultnom literaturom i iluminatima,medju globalizacijama i švaleracijama.... dok novi zaveti skupljaju prašinu a sveti oci se pominju samo uzgred....

????? ?? ???????? ??????? ?? ????? (??????? ???????), ????????? ???????? ? ??????????. ??? ?? ?? ? ??????? ?????????, ???? ????????? ????????. ???????????, ???. ????????? ???????? ?????? ??????? ?????? ? ??? ?????????. ???? ?? ????? ??? ???????, ??? ? ????? ? ????? ?? ?????? ?? ?? ???????? ?? ?????.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим Драгане да треба ипак мало водити рачуна где и како се шта помиње. Сам знаш колико је наш народ саблажњив а са обзиром на тему и наслов све говори да се овде поставља питање православности или припадање масонима једног епископа. Ако некога саблазнимо то не ваља а све ово је јако саблажњиво. Не можемо тек тако наводити народ на саблазан па онда рећи нека свако мисли својом главом ја само постављам чињенице, одговорност је и наша. А зар Христос није рекао опрости им Оче јер не знају шта чине. И зар није рекао љубите непријатеље своје. Добро сад можда је владика мало претерао али то му не смемо узимати за зло, прво јер знаш можда владику лично јер знаш због чега је то радио, да није човек само једноставно човекољубац, и зашто ако је пољубио папи руку зашто то мора да значи да оправдава злочине који су вршили католици, а за једног православног владику не можемо тек тако рећи "неки".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ma papa je univerzalac.... njega možemo da ka?imo svuda i da se uklopi... bleh :drugarstvo: 0409_feel

jesam ti reko....

???? ??? ??? ?? ???? 100% ?? ?????  0409_feel
M??? ???? ???? ???????, ??? ???? ? ??????? ???? ! ?? ?????? ?? ??????? ??? ???? ??? ??? ?????? ??? ???????? ???????? ?? ???? ???? ???? ??? ?? ???? ?????? ?? ?????, ?????? ????????? ??????? ?????, ????????? ?? ????.

ЉУДИ ТРАЖЕ СЛОБОДУ, А СЛОБОДА ТРАЖИ ЉУДЕ !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

što reče dragan

На масона ме асоцира пре онај кои има прстен као масонско обележје на руци него овај што се врти дубећи на глави, масони другачије ритуале имају, другачије се врте.  :drugarstvo: 8084.gif 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Какав сам малер да одмах налетим на ову тему.Истина мора изаћи на видело,не можемо да оправдавамо нечије лоше поступке,нпр наших владика.Ево вл.Лаврентије дао Дачићу орден вл.Николаја и то може нешто да говори.

http://www.srbijazemljaheroja.com/wordpress/wp-content/uploads/2009/10/dacic-v.jpg

Само да кажем да у масонерији,у оним њиховим првим степенима људи и не знају шта је уствари то и о чему се ту ради.

За мене је екуменизам ђавоља работа и то би требало одмах на сабору да забранимо,неће нама ништа доброг донети, а неће ни њима(свим осталим јеретицима),па не може да се меша бело са црним.Масонска се глобализација шири сваким даном,а ми јадни као да немамо очи које нам је Господ дао да видимо шта нам раде са Црквом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ???? ?? ?????????? ?????? ?????? ? ?? ?? ??????? ????? ?? ?????? ?? ?????????,???? ???? ????? ?????? ??????, ? ???? ?? ????(???? ??????? ??????????),?? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ?????.???????? ?? ????????????? ???? ?????? ?????,? ?? ????? ??? ?? ?????? ??? ???? ??? ?? ?????? ??? ?? ?????? ??? ??? ???? ?? ??????.

8084.gif 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha :drugarstvo:

Pa nece se svi spasiti koji govore" Gospode, Gospode"....

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

kao prvo,dobrodošao brate...kao drugo,malo mi smeta pominjanje Crkve u kontekstu prethodnog posta kao da je Crkva firma u stečaju...Duh Sveti nikada ne napušta Crkvu...naravno da se treba oglasiti ali ne kao da je Crkva pred krahom....moj doživljaj,ne zameri

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ???? ?? ?????????? ?????? ?????? ? ?? ?? ??????? ????? ?? ?????? ?? ?????????,???? ???? ????? ?????? ??????, ? ???? ?? ????(???? ??????? ??????????),?? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ?????.???????? ?? ????????????? ???? ?????? ?????,? ?? ????? ??? ?? ?????? ??? ???? ??? ?? ?????? ??? ?? ?????? ??? ??? ???? ?? ??????.

0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha 8084.gif

Pa nece se svi spasiti koji govore" Gospode, Gospode"....

konstantine,izadji iz stripa... :drugarstvo:

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ???? ?? ?????????? ?????? ?????? ? ?? ?? ??????? ????? ?? ?????? ?? ?????????,???? ???? ????? ?????? ??????, ? ???? ?? ????(???? ??????? ??????????),?? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ?????.???????? ?? ????????????? ???? ?????? ?????,? ?? ????? ??? ?? ?????? ??? ???? ??? ?? ?????? ??? ?? ?????? ??? ??? ???? ?? ??????.

klapklap klapklap klapklap klapklap 8086.gif

Pa nece se svi spasiti koji govore" Gospode, Gospode"....

konstantine,izadji iz stripa... 0202_238

Oprosti produhovljeni i sveznajuci intelektualav, nisam znao da su za tako  veliko duhovno uzdignute sveznalice poput tebe reci iz jevandjelja asocijacija na strip.....???  confused
potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...