Jump to content

SVE O PRIJEMNOM ZA BOGOSLOVSKI FAKULTET

Оцени ову тему


Препоручена порука

Hvala na odgovoru :djetalina:  Posto bogoslovci sutra polazu prijemni, a mi iz 'obicnih' skola 27., hoce li biti ista pitanja i hoce li se poeni racunati na jedinstvenoj listi, bez odvajanja, ili ce se posebno upisivati oni, a posebno mi?  1340_womens

Citav tim inzinjera je napravio Titanik, a Nojevu barku samo jedan verujuci amater!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hvala na odgovoru 0110_hahaha   Posto bogoslovci sutra polazu prijemni, a mi iz 'obicnih' skola 27., hoce li biti ista pitanja i hoce li se poeni racunati na jedinstvenoj listi, bez odvajanja, ili ce se posebno upisivati oni, a posebno mi?  0110_hahaha

Питања неће бити наравно иста, а листа вероватно хоће, али не могу да тврдим.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ok. A, zna li neko kada je prijemni na fakultetu u Foci, posto nigde nisam nasao naznaceno (informator ne moze da se ucita), a ne odgovaraju na mail?!

Толико о Фочи... Мислим да ти је то довољни показатељ да ли треба уписивати ту школу.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ok. A, zna li neko kada je prijemni na fakultetu u Foci, posto nigde nisam nasao naznaceno (informator ne moze da se ucita), a ne odgovaraju na mail?!

Толико о Фочи... Мислим да ти је то довољни показатељ да ли треба уписивати ту школу.

Ni meni profesor sa bogoslovskog fakulteta u beogradu nije odgovorio na mail, a ni dekan fakulteta nije odgovorio na moje pismo.

“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.” Yoda

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ok. A, zna li neko kada je prijemni na fakultetu u Foci, posto nigde nisam nasao naznaceno (informator ne moze da se ucita), a ne odgovaraju na mail?!

Толико о Фочи... Мислим да ти је то довољни показатељ да ли треба уписивати ту школу.

Ni meni profesor sa bogoslovskog fakulteta u beogradu nije odgovorio na mail, a ni dekan fakulteta nije odgovorio na moje pismo.

Мени се тако нешто није догодило за све године на основним студијама, па ни сада на докторским. Шта више многи професори и готово сви асистенти су нам давали бројеве службених телефона и увек се јављали или одговарали на СМС поруке.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mozda sada previse bombardujem porukama, ali eto 4chsmu1 Ako nekoga interesuje prijemni u Foci, dobio sam odgovor - "До сад је био око другог јунског испитног рока, а ове године је тај рок од 27. јуна до 06. јула. Међутим, коначан датум се утврђује на сједници па кад се буде знало објавићемо".

Citav tim inzinjera je napravio Titanik, a Nojevu barku samo jedan verujuci amater!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Sta se desi ako je neko 79. na listi, a 80 primaju na budzet, a neko sa samofinansiranja se zali i uvaze mu zalbu... Moze li da me 'preskoci' i ja da spadnem na samofin. ... Kakva agonija...

Citav tim inzinjera je napravio Titanik, a Nojevu barku samo jedan verujuci amater!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sta se desi ako je neko 79. na listi, a 80 primaju na budzet, a neko sa samofinansiranja se zali i uvaze mu zalbu... Moze li da me 'preskoci' i ja da spadnem na samofin. ... Kakva agonija...

djole ne sekiraj se, mislim da je lista konacna i da te niko ne moze frknuti tek tako.....

  prstgore

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Koliko je bilo potrebno poena za budzet?

Ja nisam mogao da polazem,majka mi je umrla 25 juna,jos uvek sam u soku.

Uvek sam se pitao zasto Bog uzima rani dobre ljude.

Kada sam u zalosti,da li smem da slusam duhovnu muziku?

Da kupim neki cd u Hramu Sv.Save,mislim da je Akatist odlican.

25 juna moj svet je srusen,izgubio sam jedino bice koje je ceo svoj zivot posvetilo meni-moju majku.Jos uvek sam u soku i bicu celog zivota.Samo se nadam da mi majka sada nije bolesna,da je ne boli nista...Pocivaj u miru moja majko jedina,voleo sam te i volecu te celog zivota,kao sto si i ti volela mene i borila se za mene celoga zivota,hvala ti puno za to.Neka ti je laka zemlja majko moja i neka ti dusa pociva u miru.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дуле, најискреније саучешће... tanning Нека ти  isus-sinai и .Bogorodica. помогну у овим најтежим тренуцима...

духовну музику сигурно можеш да слушаш и она може веома да ти помогне...

јесте, акатист Господу Исусу Христу је диван...купи га ....

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...