Jump to content

Онај који пости и моли се, бори се за свој народ. Ваша бол, је оружије и одбрана нашег народа!


Guest

Препоручена порука

  • Гости

Пошто смо скоз скенули са теме, одузели једни другима време. Закључио бих да је Свештенички и Монашки позив јако тежак посао. Јер се бахћу самном, са вама, и са својим проблемима а само хоће поштено да раде свој посао и да учине добро дело. 

Срам нас све било. Могли смо да се посветимо деци, или да урадимо добро дело. Овако се смо види какви смо. Погледајте суштину ове расправе. 

У изношељу једне идеје, расправљамо се око небулоза на све стране. Губи се време и види се да смо разједињени. Неко ко је паметан, организован, дисциплинован и упоран у мањој групи људи или народа може ефикасније да делује зарад општег народног добра.

Не кажем да је менструација сила нечастивог. Ниси ни схватила. Ради се да је бол природна појава. Као што је и струја.Ако ухватиш руком убиће те. Ако је искористис памтно биће добро.

Ја сад одох гасим профил на овом форуму. Надам се да ће остати поруке. Ви будите поздрављени и свако добро. У свему што може добро бити, а неможе да се деси због оваквих ствари. Хвала ! 

Није почео рат. Надам се ни да неће. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
пре 24 минута, Живановић Дејан рече

Да се разимемо. Ако погледате моју апликацију јасно пише да преносим искуста од психозе Ф23.8 . Тако да сам стварно луд. Нити то кријем.

Сложили смо се. Хвала. Довиђења

Za mene se spekulise f60.2, ali umem da glumim normalnost, za poslovne potrebe i zbog dozvole za voznju i puce.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Молим модераторе админе да ми помогну да избришем профил. Пошто сам писао и нисте ми одговорили на остале теме, молим ВАС помозите ми да избришем профил.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...