Jump to content

Шта не волите?...(само за духовите ма колико недуховито звучало)...

Оцени ову тему


Препоручена порука

Kad sednem za sto koji je nizak, a stolica visoka pa moram da se savijam dok jedem (99.9% slucajeva)

kad ide dim od cigare u mom pravcu

kad sam umorna a nemam gde da prilegnem

bc bc bc muziku u kaficima pojacanu do daske (tu i ne sedim duze od 1 sec)

spletkarose

kad me prijatelj laze (poludim i to izrazim recima)

svoje misli

kad neko blene u mene (obicno ga pitam sha je bilo, a?-ko neku babu pre neki dan)

idiJote vozace

kad sam besna

to sto vec dve godine ne mogu normalno da se krecem

visak kg i sto ne mogu da se oblacim kako bih volela vec kao Luis

mrzim svoju lenjost

to sto zivim u proslosti

Louis i Južni Vetar - Kamerav (1988)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Medo,

mislim da si zreo da objavish memoare....

0104_cheesy

сестро драга, ЦЕО ФОРУМ су моји мемоари, само погледај колико сам времена провео на њему и оставио слова иза  :mad: 0102_laugh :cheesy2:

пс сем тога немам довољно година, морао би да их стално допуњавам  :cheesy2:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

jao da...kad se na tu istu, ostavljenu zhvaku zalepim negde po gradskom prevozu........

pa po knjizi "reshenje za sve fleke" ostanem bez rukava na jakni, pokushavajuc' da je skinem peglom po literarnom uputstvu......

Да, да, ја због тога не волим ни да жваћем жваке већ користим винтер-фреш бомбоне.

ЉУДИ ТРАЖЕ СЛОБОДУ, А СЛОБОДА ТРАЖИ ЉУДЕ !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад неко жваку из својих устију стави у пикслу на столу или још горе на тацну.

извини, али могу да скапирам за тацну, али што не у писклу, која и служи за ђубре?
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад неко жваку из својих устију стави у пикслу на столу или још горе на тацну.

извини, али могу да скапирам за тацну, али што не у писклу, која и служи за ђубре?
Зато што ми то делује исто као да било шта друго жваће па испљуне на сто, не видим што би жвака била ту изузетак.

ЉУДИ ТРАЖЕ СЛОБОДУ, А СЛОБОДА ТРАЖИ ЉУДЕ !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...