Jump to content

Балканска царинска унија

Оцени ову тему


Препоручена порука

1 hour ago, Ћириличар рече

Примјетио сам задњих дана чланке на прозападним порталима о томе како највише новца у Србију доалзи из Њемачке и ЕУ, а не из Русије како то обичан плебс вјерује ( исте те чланке су портали пласирали прије 3-4 године, апсолутно исте ).

Ево тијех чланака:

Б92:

2012 година

2013 година

2014 година

"Мини Маршалов план Њемачке за Западни Балкан" из 2017 године

"Нијемци: Морамо убрзати аутопут Србија - Албанија"

Нова економија:

ЕУ одобрила предприступну помоћ Србији 

Јоханес Хан подржао идеју регионалног јединственог тржишта

Срби живе од новца ЕУ али им је и даље милија Русија ( 2017 )

Слободна Европа:

Помаже ЕУ, грађани мисле Русије ( 2017 )

 

Значи, као по наредби од комесара, мајку му :) 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...
On ‎11‎.‎6‎.‎2017‎. at 23:41, Кратос рече

:kolcecb3hb8:Sine ti ko da živiš na Marsu u zadnjih 27 godina......

Nisam jedini koji je izgleda Marsovac :D

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=07&dd=06&nav_category=206&nav_id=1279928

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...