Jump to content

Проф. др Радмило Рончевић о заблудама теорије еволуције


Ignjatije

Препоручена порука

On 19/04/2017 at 23:45, cloudking рече

Vidim, upoznao si moju prijateljicu s druge teme :D

Suvi genije...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Ana Bjelan рече

Bilo bi dobro da se deca u skolama malo zapitaju kako je sve nastalo ako je skola mesto gde se uci, a ne prodaju lazi kao sto smo  (zamalo) http://www.detinjarije.com/ministarstvo-povuklo-obrazovne-pakete-na-temu-seksualnog-nasilja-nad-decom/ bili svedoci ovih dana.

 

A sta je tacno laz u ovom novom obrazovnom predlogu? Ja sam čitao malo onaj deo o tome kako se radi oralni seks i mogu da ti kazem da nista nisu slagali.

Jel mozes da mi objasnis zasto mislis da su to lazi?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 49 минута, cloudking рече

 

A sta je tacno laz u ovom novom obrazovnom predlogu? Ja sam čitao malo onaj deo o tome kako se radi oralni seks i mogu da ti kazem da nista nisu slagali.

Jel mozes da mi objasnis zasto mislis da su to lazi?

kakvo je to obrazovanje, mozda za buduce porno glumce, homoseksualce...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, Ana Bjelan рече

kakvo je to obrazovanje, mozda za buduce porno glumce, homoseksualce...

 

Sto skreces temu na kvalitet?

Stani makar jednom iza svojih reci... rekla si da su to lazi, ja te pitam sta je laz u onome sto su pisali?

 

Sto se kvaliteta tog nastavnog plana tica, moracu da te razocaram ali tu nemas suparnika u meni, vec verovatno istomisljenika ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, cloudking рече

 

Sto skreces temu na kvalitet?

Stani makar jednom iza svojih reci... rekla si da su to lazi, ja te pitam sta je laz u onome sto su pisali?

 

Sto se kvaliteta tog nastavnog plana tica, moracu da te razocaram ali tu nemas suparnika u meni, vec verovatno istomisljenika ;)

Laz je sve ono sto ima za cilj da okrene coveka od Boga i istine

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Ana Bjelan рече

Dakle da se uvede kritika teorije evolucije. Sta mislite koliko je moguce da se to uvede kao obavezan predmet i da li je to vazno?

 

Haha si ti normalna? :)

Pa svi validni argumenti kreacionista usmereni protiv TE bi mogli da stanu u powerpoint prezentaciju od 10-ak minuta (5 minuta uvoda - 0minuta argumenata- 5 minuta zakljucak) a ti oces da deca o tome uce cele godine? Pa sta ce rade na tim casovima?  :D:D:D 

 

Evo ti ovog trenutka na ovom forumu u ovomtrenutku vremen na bi umela da napises dva validna argumenta kojima potkrepljujes svoju kritiku. Apsolutno sam siguran u to a ti budi slobodna da dokazes da gresim i odbranis cast istinskih pravoslavaca ovog foruma (jer  u suprotnom moze da izgleda kao da se blamiras pricajuci o stvarima koje ne poznajes a to je uglavnom odlika... odnosno, to uglavnom nije odlika pametnih ljudi ;) )

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, cloudking рече

 

Haha si ti normalna? :)

Pa svi validni argumenti kreacionista usmereni protiv TE bi mogli da stanu u powerpoint prezentaciju od 10-ak minuta (5 minuta uvoda - 0minuta argumenata- 5 minuta zakljucak) a ti oces da deca o tome uce cele godine? Pa sta ce rade na tim casovima?  :D:D:D 

 

Evo ti ovog trenutka na ovom forumu u ovomtrenutku vremen na bi umela da napises dva validna argumenta kojima potkrepljujes svoju kritiku. Apsolutno sam siguran u to a ti budi slobodna da dokazes da gresim i odbranis cast istinskih pravoslavaca ovog foruma (jer  u suprotnom moze da izgleda kao da se blamiras pricajuci o stvarima koje ne poznajes a to je uglavnom odlika... odnosno, to uglavnom nije odlika pametnih ljudi ;) )

nekima je dovoljno i 5 minuta nekima ni ceo zivot da spoznaju istinu

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 32 минута, Ana Bjelan рече

nekima je dovoljno i 5 minuta nekima ni ceo zivot da spoznaju istinu

 

Da, da... sve jasno, filzoofija ovo ono, bezanje od odgovora i te fore... al daj ti meni neki konkretan odgovor.

 

A u medjuvremenu da te pitam, ako ces, ili da spoznas za 5 minuta, ili neces za ceo zivot, s kojim bi mozgom onda silovala deciji um da  o tome uce ceo semestar? Objasni logiku molim te?

- dobar dan deco, ovo je cas kritike evolucije. Nekima od vas ce sve biti jasno za 5 minuta  a neki uopste  i ne moraju da dolaze na casove jer nikada nece razumeti. E tako, a od sledeceg casa pa do raspusta cemo nemo gledati kroz prozor i vezbati saskok u zanjihu :D 

 

PS. Izivin sto ti i pored toga sto znam da ne umes da odgovaras na moja pitanja ja njih i dalje upucujem.. ne zameri, radost zivljenja  je u pitanjima i cudjenju...

 

PPS. Svaki dan kada skontas da se kreacionisti ipak ne pitaju o tome sta ce da se uci u skolama , je uspesan dan! :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зашто је само ТЕ предмет напада, а не нека друга теорија кад целокупна наука на исти начин "подрива" веру? ne_shvata

@Ана, у уџбеницима медицине стоји и да се бактеријске инфекције лече антибиотицима, а нигде се не помиње да се могу излечити и молитвом. Зашто са оволиким жаром који се улаже против ТЕ, не постоји нека драматична иницијатива да се убаци молитва Богу као начин лечења у уџбенике медицине?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Дидим рече

Зашто је само ТЕ предмет напада, а не нека друга теорија кад целокупна наука на исти начин "подрива" веру? ne_shvata

@Ана, у уџбеницима медицине стоји и да се бактеријске инфекције лече антибиотицима, а нигде се не помиње да се могу излечити и молитвом. Зашто са оволиким жаром који се улаже против ТЕ, не постоји нека драматична иницијатива да се убаци молитва Богу као начин лечења у уџбенике медицине?

Ja sam vec i rekla nesto po tom pitanju, ja sam za prirodnu medicinu. Slazem se u potpunosti sa onim sto Miroljub i njegove kolege rade po pitanju medicine. Takodje smatram kad se razbolis lek je ociscenje od greha i molitva, pre nego neki tamo lekovi kao i promena losih zivotnih navika, al za to treba da se izboris...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Ana Bjelan рече

kakvo je to obrazovanje, mozda za buduce porno glumce, homoseksualce...

Valja uzgajati i obrazovati buduće generacije učesnika rijaliti programa...:ani_biggrin:

  • Волим 1

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 часа, cloudking рече

 

Haha si ti normalna? :)

Pa svi validni argumenti kreacionista usmereni protiv TE bi mogli da stanu u powerpoint prezentaciju od 10-ak minuta (5 minuta uvoda - 0minuta argumenata- 5 minuta zakljucak) a ti oces da deca o tome uce cele godine? Pa sta ce rade na tim casovima?  :D:D:D 

 

Evo ti ovog trenutka na ovom forumu u ovomtrenutku vremen na bi umela da napises dva validna argumenta kojima potkrepljujes svoju kritiku. Apsolutno sam siguran u to a ti budi slobodna da dokazes da gresim i odbranis cast istinskih pravoslavaca ovog foruma (jer  u suprotnom moze da izgleda kao da se blamiras pricajuci o stvarima koje ne poznajes a to je uglavnom odlika... odnosno, to uglavnom nije odlika pametnih ljudi ;) )

nema potreba ja da sad tebe nesto ubedjujem i ponavljam ono sto je o. Goran vec rekao. Evo ako hoces probacu to samo za tebe da uprostim :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Ana Bjelan рече

nema potreba ja da sad tebe nesto ubedjujem i ponavljam ono sto je o. Goran vec rekao. Evo ako hoces probacu to samo za tebe da uprostim :)

 

Moras da znas da o.Goran uglavnom lupa gluposti i pise nebuloze koje izmislja da ljudi ne bi videli koliko nije upoznat ni sa osnovama TE a kamoli da da njenu smislenu kritiku... ako si njega uzela za autoritet, onda sta da ti kazem osim - sazaljevam slucaj... al iskreno...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...