Jump to content

Отац Иван Цветковић: Један осврт на владику и мобилни!

Оцени ову тему


Милан Ракић

Препоручена порука

пре 1 минут, Драгана Милошевић рече

Право да ти кажем не знам, нит сам питала.

Pitaj, pošto neće nika da odgovori, ne znam zašto je nekome od administratora problem da kaže:" Ja sam izbrisao, ne želim da te vijesti budu na forumu"!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 76
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 9 минута, Ronald рече

Dragana

Takodje me zanima ko je obrisao izvorne teme i zašto, mislim da se bar zna? Ti si administrator, pa ako možeš odgovori mi?

Тбоја тема је обрисана јер је дупла. Сад кувам са моба, али потражи, чланак са Блица који си поставио је већ постављен као тема, ако си на ту тему мислио.

Нема цензуре, само нема потребе да се о исзом мланку прича на два или три места.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Ronald рече

Meni više licemjerstvo smeta, pošto on druge opominje kad slikaju, koriste za pjevanje itd. Jer smara više ta glupava parola ne gledajte sveštenika šta rade

 

 

пре 7 часа, Дијана. рече

Eto pogledo je u telefon, pa može svako da mu sudi sad, ko nema pametnija posla ni preče brige u životu...  Sablažnjivo da ima telefon i da slika njime? Vjerovatno ga treba raščiniti, da tako sramoti crkvu. Ako ništa, da ga bar razapnemo na stub srama.

Kako MOZES da poredis ovo sa Kacavendom? Svaka je prilika dobra za pljuvanje po crkvi, ona koja ima neko obrazlozenje,  i ona koja nema...

Neka ti je sklonjena tema. Ovaj sajt jeste za smislenu kritiku i zdravo istinoljubivo promisljanje uvijek bio otvoren, ali treba imati i neku mjeru. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, RYLAH рече

Тбоја тема је обрисана јер је дупла. Сад кувам са моба, али потражи, чланак са Блица који си поставио је већ постављен као тема, ако си на ту тему мислио.

Нема цензуре, само нема потребе да се о исзом мланку прича на два или три места.

Mislim da je bila obrisana i prije ove koju je Milan postavio, jer sam dva puta postavio. U redu drugi put, medjutim i tada sam postavio drugi tekst.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Дијана. рече

 

Kako MOZES da poredis ovo sa Kacavendom? Svaka je prilika dobra za pljuvanje po crkvi, ona koja ima neko obrazlozenje,  i ona koja nema...

Neka ti je sklonjena tema. Ovaj sajt jeste za smislenu kritiku i zdravo istinoljubivo promisljanje uvijek bio otvoren, ali treba imati i neku mjeru. 

Pa kakve veze ima on sa Kacavendom, njega sam usput spomenuo ka primer lucemjerja. Medjutim i kod Vladike Jovana ga ima. A na kraju krajeva i Pahomije je u Crkvi, zastario slučaj, tak da mjesta za kritike ima i biće ih dok Crkva postoji. A po čemu ja to nemam mjeru, kad sam ja nekoga licno pljuvao? Pa ne sumnjam da bi ti sve brisala što ti ne odgovara, zato je i odlična stvar što više nisi administrator.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Ronald рече

Mislim da je bila obrisana i prije ove koju je Milan postavio, jer sam dva puta postavio. U redu drugi put, medjutim i tada sam postavio drugi tekst.

Не.

Не знам шта мислиш о људима овде, али тема о овоме није табу на овом форуму и постављена је пре твоје. И много шкакљивије теме нису табу.

И нема цензуре. Због тога смо и сами имали много проблема, због тога се цимамо и са финансијама и кукамо свљког месеца, али у томе истрајавамо.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, RYLAH рече

Не.

Не знам шта мислиш о људима овде, али тема о овоме није табу на овом форуму и постављена је пре твоје. И много шкакљивије теме нису табу.

И нема цензуре. Због тога смо и сами имали много проблема, због тога се цимамо и са финансијама и кукамо свљког месеца, али у томе истрајавамо.

Nisam ja ni rekao da je cenzura, nego je bar neko mogao da odgovori na pitanje zašto je izbrisana jer nisam vidio Milanovu temu niti je bila medju aktivnijim temama.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Rylah 

Zašto mi je obrisan komentar upućen Dijani kad tu nije bilo ni jedne jedine vulgarne ili uvredljive rijeci, već se  ona meni prva obratila kao protivniku pravoslavlja?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Milan Nikolic рече

Зар је могуће да неко брише? :)

Obrisali su odgovor upucen Dijani, a tu nije bilo ni jedne uvrede niti bilo čega za brisanje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Дијана. рече

Ti si mladicu protivnik hriscanstva u stvari. Mislim, sta me briga, tvoja stvar.

Neko mora i da brise, hahah. Nije svo 'zlo' u samo jednom adminu. Nezavisno je to od osobe. Koliko je neko licno simpatican to je druga stvar. 

Kao otac Ivan, cu da počnem niti koga branim niti imam razloga. I molim da se pročita što napišem jer često dobijem kritike ,da sam nešto napisao ili ti mislim ovo ono. Mislim što napišem .

Zašto u crkvi sve u zadnje vrijeme sve gura pod tepih ?

Kad se kritikuje jedna grupa vladika gleda se blagonaklono a druga kao bijeli medvjedi su. Licemjerje . 

A istina nikom ne može biti od smetnje,i sam nas Gospod učio tome i ako sebe nazivamo Hrišćanima ne trebamo je se bojati i kriti.

Sve se u zadnje vrijeme okomilo na nas narod ,a posebno mi sami na sebe , osudjujemo ,  varamo i lažemo sve sami sebe. A tako i naše glavešine ,Čast isuzetcima ,ali molim Boga da i jedan ostane ,kakva smutnje vremena došla.

I zato sam mišljenja da na sve moramo ukazivati jer djece sve manje ,narod sve odrodjeniji a ne samo gledati na sebe i svoje plemenito mišljenje. 

I na kraju crkva da misionari , odgura sve više ljudi od  sebe.

I na kraju zašto da ne kažem što mislim da je problem,ko mi dokaže suprotno hvala mu.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ronald рече

Obrisali su odgovor upucen Dijani, a tu nije bilo ni jedne uvrede niti bilo čega za brisanje.

Тоталитаризам је резултат страха и незнања. Само немој бити дрзак, и савладаћеш их. :)

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Milan Nikolic рече

Тоталитаризам је резултат страха и незнања. Само немој бити дрзак, и савладаћеш их. :)

Pa nisam ja drzak uopšte, opušten sam kao i uvijek.:) A teško se mogu i iznervirati, zbog brisanja komentara mislim baš, baš teško. Ne vidim zadnje dva komentara izmedju Dijane i mene, a vidim da je Geronymo napisao odgovor upravo na taj njen komentar.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...