Jump to content

Војислав Шешељ ослобођен по свим тачкама оптужнице

Оцени ову тему


Препоручена порука

ajde sokac, sto si navalio toliko na te hrvate, nisu jedini seselji koji su prosli proces pokatolicavanja u hercegovini, to je obuhvatilo skoro citavu zapadnu hercegovinu, seselj ej hrvat bas kao sto si  i ti srbin

 

Ajde gastarbajteru, ja za razliku od Šešelja jesam Srbin, svidelo se to tebi ili ne, ne krijem svoje korene, a on ko poturica i to ona klasična.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 169
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Kako god, sa Šekijem na slobodi i sa njegovom politikom 90-ih, rat nam ne gine. Još je on doveo one fašiste od HDZa ponovo na vlast. Kad se zakuva da siđeš dole i da braniš svoj NS, nemoj posle da menjaš ime i da vičeš "ich bin ein Deutscher!". Ko ne vidi da se sprema ponovo žurka sa vadikalima i crnokošuljašima neka turi veću dioptriju naočala, svi znamo ko će tu da izvuče deblji kraj.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako god, sa Šekijem na slobodi i sa njegovom politikom 90-ih, rat nam ne gine. Još je on doveo one fašiste od HDZa ponovo na vlast. Kad se zakuva da siđeš dole i da braniš svoj NS, nemoj posle da menjaš ime i da vičeš "ich bin ein Deutscher!". Ko ne vidi da se sprema ponovo žurka sa vadikalima i crnokošuljašima neka turi veću dioptriju naočala, svi znamo ko će tu da izvuče deblji kraj.

 

Jeste Šešelj je odradio posao za HDZ

Milanović je bio majka Tereza u odnosu na HDZ. Koliko se sećam Milanović je u svoje vreme govorio da njegova vlada neće kočiti Srbiju da uđe u EU. E sad ko nas hebe, mi smo onomad hebali kevicu Milanoviću kada se pobunio što smo mu nagurali one migrante u HR ( Za tri dana kako sam čuo Srbija je ubacila preko 100 000 migranata u HR) i to je Hrvatima + ono Šešeljevo bilo savršeno dovoljno da ga obore sa vlasti kao nekog ko je slab u odnosu na Srbe.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

IZJAVA HRVATSKE AKADEMIJE ZNANOSTI I UMJETNOSTI POVODOM OSLOBAĐAJUĆE PRESUDE HAAŠKOG TRIBUNALA VOJISLAVU ŠEŠELJU

Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti s čuđenjem je primila vijest da je Haaški tribunal oslobodio Vojislava Šešelja po svim točkama optužnice. Notorna je činjenica da je Šešelj, nositelj titule četničkog vojvode, bio glavni poticatelj zločina počinjenih tijekom srpske agresije na Hrvatsku i BiH, te da je sa širenjem zločinačkih ideja o stvaranju velike Srbije i širenjem mržnje nastavio i tijekom suđenja u Haagu i nakon puštanja iz pritvora ne pokazujući nikakvo kajanje niti žaljenje prema žrtvama.
Posebno nas čudi presuda da nije bilo udruženog zločinačkog pothvata na čelu sa Slobodanom Miloševićem s ciljem progona nesrba iz dijelova Hrvatske i BiH radi stvaranja velike Srbije, kao i zaključak da je projekt stvaranja velike Srbije politički, a ne zločinački cilj.
Ovakva presuda, donijeta upravo na 25. godišnjicu pogibije policajca Josipa Jovića, prve žrtve srpske agresije na Hrvatsku, velika je nepravda prema stotinama tisuća žrtava srpske agresije na Hrvatsku i BiH. Ona neće pridonijeti suočavanju Srbije s mračnim stranama svoje nedavne prošlosti, kao niti pomirenju i smirivanju tenzija na prostoru jugoistočne Europe i mogla bi samo ohrabriti inspiratore i organizatore budućih sukoba u svijetu. To je ujedno i udarac vjerodostojnosti Ujedinjenih naroda kao osnivača Haaškog tribunala i njihovoj misiji da se u svijetu osigura trajan i pravedan mir. Nadamo se da će ova velika nepravda biti ispravljena u drugostupanjskom postupku.

U Zagrebu, 31. ožujka 2016.

HRVATSKA AKADEMIJA
ZNANOSTI I UMJETNOSTI

http://info.hazu.hr/upload/File/Mediji15/HAZU-izjava-povodom-presude-Seselju.doc

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jeste Šešelj je odradio posao za HDZ

Milanović je bio majka Tereza u odnosu na HDZ. Koliko se sećam Milanović je u svoje vreme govorio da njegova vlada neće kočiti Srbiju da uđe u EU. E sad ko nas hebe, mi smo onomad hebali kevicu Milanoviću kada se pobunio što smo mu nagurali one migrante u HR ( Za tri dana kako sam čuo Srbija je ubacila preko 100 000 migranata u HR) i to je Hrvatima + ono Šešeljevo bilo savršeno dovoljno da ga obore sa vlasti kao nekog ko je slab u odnosu na Srbe.

pa ajmo pobiti sve svoje kojih se hrvati plase ili koga mrze, pa ce se hrvatski narod smilovati i  izabrati nekog jugonostaligacara da ga vodi, el de...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako god, sa Šekijem na slobodi i sa njegovom politikom 90-ih, rat nam ne gine. Još je on doveo one fašiste od HDZa ponovo na vlast. Kad se zakuva da siđeš dole i da braniš svoj NS, nemoj posle da menjaš ime i da vičeš "ich bin ein Deutscher!". Ko ne vidi da se sprema ponovo žurka sa vadikalima i crnokošuljašima neka turi veću dioptriju naočala, svi znamo ko će tu da izvuče deblji kraj.

 sta ti znas o ratu i sta cu ja da vicem u slucaju rata?  novi sad nije moj, nikad ga nisam smatrao svojim, za njega nikada u rat necu ici, more sad odma da izgori sto se mene tice, za republiku srpsku cu sad odma da dam glavu, za novi sad jok! previse sam se razocarao, pogledaj ko vam vodi drzavu i koliko naroda ga podrzava, nek vam on brani novi sad, ja da vam ga branim pa da me isporucujete kad vam vise ne budem trebao nece da moze, kako ste sijali tako cete i da zanjete, ja na novi sad gledam kao na mjesto u panonskoj pustinji dje se sklonilo masa mog naroda, ja ga ne priznam za svoje mejsto, nit drzavu srbiju smatram za prijatelja srpskom narodu

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Мене је у црно више завио досманслијски режим него Шеки.

 

 

Ајде на страну овакве "аргументе" за кафанска препуцавања, шта он као кандидат нуди као добар програм, идеју?  

 

Све што сам, кад је то у питању (а то је најбитније), чуо од њега је небулоза, глупост или једноставно лоша идеја... Све се своди на "да одустанемо од Запада, тамо су наши традиционални непријатељи, и да се окренемо Русији". Он критикује постојање тајкуна и оно што се дешава са њима па онда прича како треба да "заштитимо домаће тако што ћемо бранити увоз стране робе" и не види ништа спорно или иронично у томе. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

seselj nije dobar ali niko nema prava da bude nad vladavinom prava. 

 

Kao politicar je stetan i za svoje birace na zalost.  Ali prica kako je bolje da trune nevin u zatvoru jer je navodno kriv nema smisla i nije dobra za mozak. 

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ono što je Haško tužilaštvo htelo da uradi, jeste zaistapokušaj udruženog zločinačkog poduhvata protiv Srbije.

 

Ova presuda je samo Pilatovo pranje ruku sudija i distanciranje od tužilaštva!

 

Za ono što su oni hteli da urade, ne postoje reči u pravnom smislu koje bi dovoljno dobro opisale taj pokušaj. Tako, da... nemate pojma šta smo sami sebi mogli da uradimo!

 

Ovaj čovek o kome mi govorimo je faktički rehabilitovan podizanjem optužnice i zaista je na kraju otišao da "brani" Srbiju što je apsurd! 

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ти испаде паметнији и од Хашког суда. Он није крив за оно што га суд терети(о). А да ли крив за лоше стање у Србији деведесетих, политику.... то је сасвим друга ствар за коју овоземаљски судови нису надлежни.

Можеш да га мрзиш колико хоћеш, твоје право. Али није у реду да те емоције пројектујеш на нешто што није право. Не може због тога што га Мрачни мрзи да он буде осуђен за нешто за шта није крив, чисто да му се нанесе неко зло.

Мене је у црно више завио досманслијски режим него Шеки.

Nisam ja ni reko da je kriv za genocidr i slicne optuzbe.

Kriv je sto su ljudi u srbiji umirali 90-ih. Srbe je ubijao. A za hrvate i ostale ne znam i ne tvrdim...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ти испаде паметнији и од Хашког суда

Ju! A sad priznajete i volite haski sud odjednom?

Sud koji osudjuje samo srbe? Sud koji je oslobodio gotovinu?

Kakve ste smeske... Ne postoji princip koji ne bi pogazili samo da bude po vasoj volji...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

em napisao, em ce biti predmet buducih izucavanja u pravu, sudstvu i srodnim oblastima. 'slucaj seselj' je posebno poglavlje u udzbenicima koje ce buduce evropske generacije pomno izucavati. 

Slucaj Seselj je otprilike najnebitniji slucaj koji se vodi(o) pred tim Sudom.

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ајде на страну овакве "аргументе" за кафанска препуцавања, шта он као кандидат нуди као добар програм, идеју?  

 

Све што сам, кад је то у питању (а то је најбитније), чуо од њега је небулоза, глупост или једноставно лоша идеја... Све се своди на "да одустанемо од Запада, тамо су наши традиционални непријатељи, и да се окренемо Русији". Он критикује постојање тајкуна и оно што се дешава са њима па онда прича како треба да "заштитимо домаће тако што ћемо бранити увоз стране робе" и не види ништа спорно или иронично у томе. :)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ајде на страну овакве "аргументе" за кафанска препуцавања, шта он као кандидат нуди као добар програм, идеју?  

 

Све што сам, кад је то у питању (а то је најбитније), чуо од њега је небулоза, глупост или једноставно лоша идеја... Све се своди на "да одустанемо од Запада, тамо су наши традиционални непријатељи, и да се окренемо Русији". Он критикује постојање тајкуна и оно што се дешава са њима па онда прича како треба да "заштитимо домаће тако што ћемо бранити увоз стране робе" и не види ништа спорно или иронично у томе. :)

 

Pa bro, valjda je svima jasno (mislim nije svima) da tip ne nudi nista, bila koja emisija sa njim je najzabavniji talk show ikada...ali nemaju svi narodi tu privilegiju da imaju jednu vrstu Trampa u svom dvoristu.Samo sto je Seselj intelektualno naprasitiji i malo extremniji od pomenutog. I svi mu skidamo kapu za izvojevanu pobjedu u Hagu. :-D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...