Jump to content

Војислав Шешељ ослобођен по свим тачкама оптужнице

Оцени ову тему


Препоручена порука

Шешељ ослобођен у Хагу

 

Хашки трибунал ослободио је лидера Српске радикалне странке Војислава Шешеља по свих девет тачака оптужнице, која су га теретиле да је говором мржње подстицао и подржавао ратне злочине у Хрватској и Босни и Херцеговини током ратних сукоба и протеривање Хрвата из Војводине. Војислав Шешељ је од данас слободан човек, рекао судија Антоанети. Судија Латанци издвојила мишљење по осам тачака оптужбе.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 169
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Ако већ знамо да је Шешељ обесмислио овај квазитрибунал, значи ли и то да је ова њихова пресуда бесмислена?!

 

Иначе, да га нису држали тамо толико дуго, колико већ јесу, могло би се скоро и рећи да им је ово једна од ријетких добрих пресуда. 

"Ох, та ја сам Човек! Човек!" 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нешто нисам склон да пратим овакве теме али сам помислио да није можда "право" време пред изборе да се да на популарности струји коју запад воли да критикује ( као дежурне ) или то није уопште реално? Не знам ни какву тренутну "популарност" ужива срс... толико ме занимају  

 

Нисам сигуран тачно шта али ми све нешто сумњиво... пароноја  :D

Толико година склоњен са домаће политичке сцене, "окачено" му све што је могло, дизала се галама и сада пуф... Може да их тужи за нарушено здравље и душевну бол а и да части, има и зашто

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Još jedan dokaz da je HAG antisrpski sud! Samo se Hrvati oslobađaju!!!

A to sto su skoro 12 godina drzali nekoga ko nije kriv to nikom nista. I plus postoji zalba od strane tuzilastva. Nista nije gotovo dok nije gotovo. A zato ce Mladicu da odvale dozivotnu robiju.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да поделим Перин статус...

 

Sirom regiona se izvukla cela ekipa zlocinaca 90-tih.

Taman da zatruju neke nove siromasne mlade generacije koje ce malo putovati a mnogo mrzeti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

12140784_1007136042712461_58629499543808

 

Ćao šabani  :kolcecb3hb8:  :trubac:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A to sto su skoro 12 godina drzali nekoga ko nije kriv to nikom nista. I plus postoji zalba od strane tuzilastva. Nista nije gotovo dok nije gotovo. A zato ce Mladicu da odvale dozivotnu robiju.

Tek će Voja da ih odere za to.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...