Jump to content

Не могу да будем део света где жене не желе децу, а мушкарци не желе породицу

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ima . On je pametan , dobar i lep .

Đabe ako nije bogat. :ani_biggrin:

  • Волим 1

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne mora da bude bogat, ako ima bogatog tatu i mamu.   :)))

Ne mora da bude bogat sam nek ima pare dal od mame dal od tate koga to briga brate. :D  :))

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

S jedne strane prozivate pedere zbog toga sto ne zele da se bore protiv svoje prirode i to cinite do te mere da su gurnuti u red gradjana petog reda.

 

S druge strane vi bi radije da pokrijete zenu od glave do pete nego da se izboite sa pozudom koju u vama bude goli delovi zenskog tela zbog cega se ne osecate dovoljno "bogougodno"...

 

Licimuri... 

nije tacno, svaki vjernik koji posti se bori protiv svoje negativne prirode, ja sam ako se sjecas rekao na ovoj temi da me ne zanimaju te djevojke koje to rade, ja je nikada ne bi zelio za zenu, ona je za mene duhovna nakaza, tako da nemam pojma zasto si mene citirao kada si krenuo ovo pisati. ja sam samo rekao moj stav da to en podrzavam, za mene je to drolja stil oblacenja i jos sam rekao da su tome vise krivi muskarci i njihova prljava priroda nego zene, znaci cak se sa ovim tvojim i slazem, samo problem je sto je to pogodilo ovdje par zena i par  bijelih vitezova, ja sam rekao moj stav i nisam nikog individualno vredjao, rekao sam posteno sta smatram, ispao sam zbog toga primitivac, seljacina, dejavu je cak rekao kad bi bio premijer da bi me vratio na kordun, misli valjda da smo mi tamo zaostali, ali to je njegovo neznanje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

nije tacno, svaki vjernik koji posti se bori protiv svoje negativne prirode, ja sam ako se sjecas rekao na ovoj temi da me ne zanimaju te djevojke koje to rade, ja je nikada ne bi zelio za zenu, ona je za mene duhovna nakaza, tako da nemam pojma zasto si mene citirao kada si krenuo ovo pisati. ja sam samo rekao moj stav da to en podrzavam, za mene je to drolja stil oblacenja i jos sam rekao da su tome vise krivi muskarci i njihova prljava priroda nego zene, znaci cak se sa ovim tvojim i slazem, samo problem je sto je to pogodilo ovdje par zena i par  bijelih vitezova, ja sam rekao moj stav i nisam nikog individualno vredjao, rekao sam posteno sta smatram, ispao sam zbog toga primitivac, seljacina, dejavu je cak rekao kad bi bio premijer da bi me vratio na kordun, misli valjda da smo mi tamo zaostali, ali to je njegovo neznanje.

 

Ja tebi nisam osporio pravo da imas misljenje, 

Ne osparavaj ni ti moje pravo da ti to misljenje debelo iskritikujem.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

inace za one koji misle da kordun dolazi iz zaostale sredine samo da napisem, dolazim iz predivnog grada na 4 rijeke u kom je nikola tesla zavrsio gimnaziju, struju i elektranu je imao mnogo prije beograda, teelfon takodjer, prvi autoput u bivsoj jugoslaviji je uradjen u mom gradu, u mom gradu nisi papiric na ulici mogao naci i uvijek je bio pun turista iz zapadne evrope, to za one koji misle da kordun dolazi iz neke zabiti, ja sam za vas zapadna evropa, to sto imam ostar jezik je moja karakterna osobina, pricam jasno ko i seselj, mnogima smeta zbog njihove prljave prirode, sta ja da mu radim, pruzam ruku svima i oprastam, svi smo mi u principu losi u usporedbi sa onim cemu tezimo, ukljucujuci i ovu nasu izvikanu i naduvanu civilizaciju u kojoj zivimo

Измењено од Дејан
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тема је факе, али се добро развија. :smeh1:

Браво за мене.  :smeh1:  

 

Пс.3 чланова, 7 посетилаца, 5 скривених корисника

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja tebi nisam osporio pravo da imas misljenje, 

Ne osparavaj ni ti moje pravo da ti to misljenje debelo iskritikujem.

pa u redu brate, ali to sto ti kritikujes kod mene si promasio, jer ja imam slican stav kao i ti u nekim djelovima, konkretno tvoja kritika ne moze na mene da se odnosi jer ja sam se od tog ogradio odmah na pocetku mog pisanja u ovoj temi

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Браво за мене.  :smeh1:  

 

Пс.3 чланова, 7 посетилаца, 5 скривених корисника

па лако је теби кад имаш ђаволовог адвоката :smeh2:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

nije tacno, svaki vjernik koji posti se bori protiv svoje negativne prirode, ja sam ako se sjecas rekao na ovoj temi da me ne zanimaju te djevojke koje to rade, ja je nikada ne bi zelio za zenu, ona je za mene duhovna nakaza, tako da nemam pojma zasto si mene citirao kada si krenuo ovo pisati. ja sam samo rekao moj stav da to en podrzavam, za mene je to drolja stil oblacenja i jos sam rekao da su tome vise krivi muskarci i njihova prljava priroda nego zene, znaci cak se sa ovim tvojim i slazem, samo problem je sto je to pogodilo ovdje par zena i par  bijelih vitezova, ja sam rekao moj stav i nisam nikog individualno vredjao, rekao sam posteno sta smatram, ispao sam zbog toga primitivac, seljacina, dejavu je cak rekao kad bi bio premijer da bi me vratio na kordun, misli valjda da smo mi tamo zaostali, ali to je njegovo neznanje.

 

Vi takvi ste obicni licemeri, bili i ostali. Zao mi je, ali i ja tako mislim. Ni pokojni patrijarh Pavle nije se tako izrazavao o oblacenju zena, cak se zna sta je rekao dok je prolazio autobusom pored Ade... I ne samo on, mnogi duhovnici su zapravo vise negativno govorili na racun losih misli i strasti koje se nalaze u coveku, nego same forme.

 

Vi takvi biste rado ziveli i u monogamiji da mozete, a pricate nesto.

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...