Jump to content

Не могу да будем део света где жене не желе децу, а мушкарци не желе породицу

Оцени ову тему


Препоручена порука

E, ljudi moji, nije lako obući se kada si žena. Šta god da staviš na sebe neko će te osuditi. Ili si "drolja" i "zavodnica", ili se oblačiš kao neka "baba" ili "tetka", ili si, ne daj Bože, "apa drapa" i "muškarača". Ovde se uglavnom muškarci (oko 80%?) svađaju oko toga kakvo oblačenje smatraju poželjnim kod žene. Ja odavno imam jedno pravilo: "žena treba da se oblači u ono u čemu se ona zaista oseća prijatno u svakom smislu". 

 

 

Tacno, Paradoksalna. :dobro:

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Svojevremeno sam u mislila osudjivala jednu zenu koju sam tada smatrala promiskuitetnom. Kasnije mi je Bog dao da vidim koliko je ona veliki covek i kakvo srce ima, postidela sam se.

Starac Porfirije Kavsokalivit je setao sa njegova dva duhovna ceda, i prosli su pored jedne lijepe i dotjerane djevojke, koju su ove dvije odmah osudile i prekorile, on je to osjetio i rekao im:" E da znate kako ona ima cistu dusu".:-)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A da sam rekao da sam nenormalan, da li bi isto tako bila sumnjičava? :)

Pa za to ti i ne treba dokaz dosta je sti si na ovom forumu :)))

  • Волим 1

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E, ljudi moji, nije lako obući se kada si žena. Šta god da staviš na sebe neko će te osuditi. Ili si "drolja" i "zavodnica", ili se oblačiš kao neka "baba" ili "tetka", ili si, ne daj Bože, "apa drapa" i "muškarača". Ovde se uglavnom muškarci (oko 80%?) svađaju oko toga kakvo oblačenje smatraju poželjnim kod žene. Ja odavno imam jedno pravilo: "žena treba da se oblači u ono u čemu se ona zaista oseća prijatno u svakom smislu". 

 

 http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2263037/Are-prudish-proper-cheeky-slut-Artist-sparks-debate-message-skirt-length-send.html

Bravo, treba zene da ojacaju karakterom i konacno shvate da su muskarci vise iskompleksirani nego zene:-)))) Ja vam mogu reci da to nije daleko od istine:-))))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Malo po malo saznaćemo sve o Arseniji :)

 

Radoznalost je ubila Evu. :)

  • Волим 1

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

žena treba da se oblači u ono u čemu se ona zaista oseća prijatno u svakom smislu"

Meni smeta kada odem na faks, pa ne znam da li sam na fakultetu ili na plaži. Ja se nikada u šorcu nisam pojavio, u trenerici retko. Ove mladje generacije dolaze u japankama, bretelama i šorc bez nogavica. To je nekultura, nepoštovanje ustanove. 

Ovako na ulici ili gradu ... sve što je zakonom dozvoljeno i meni odgovara.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

A da sam rekao da sam nenormalan, da li bi isto tako bila sumnjičava? :)

Pa i jesi normalan, bar za vecinu ljudi sa kojima komuniciras, sigurno da bi i oni to potvrdili, i ako svi imaju svoju definicija normalnosti, taj okvir je sirok i ti ulazis u njega:-)))) Ja cu ti na primer reci da moji stavovi ne ulaze u okvir normalnog kada je okruzenje u pitanju, vec po malo uvrnut, jos se ja previse zezam na svoj racun, pa mozda misle i da sam blesav, a mene realno boli uvo:-))))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meni smeta kada odem na faks, pa ne znam da li sam na fakultetu ili na plaži. Ja se nikada u šorcu nisam pojavio, u trenerici retko. Ove mladje generacije dolaze u japankama, bretelama i šorc bez nogavica. To je nekultura, ne poštovanje ustanove.

Ovako na ulici ili gradu ... sve što je zakonom dozvoljeno i meni odgovara.

Dobro Deki ne trebaju nam nikakvi kodeksi oblacenja, mozda te inspirisu necijie nego da pocnes vise da ucis, iskoristi to:-))))
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa i jesi normalan, bar za vecinu ljudi sa kojima komuniciras, sigurno da bi i oni to potvrdili, i ako svi imaju svoju definicija normalnosti, taj okvir je sirok i ti ulazis u njega:-)))) Ja cu ti na primer reci da moji stavovi ne ulaze u okvir normalnog kada je okruzenje u pitanju, vec po malo uvrnut, jos se ja previse zezam na svoj racun, pa mozda misle i da sam blesav, a mene realno boli uvo:-))))

 

 

Еее, брате, ја сам ти тек на своју руку и специфичан. Никад не идем где и крдо иде, увек сам терам неки свој ћеф.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dobro Deki ne trebaju nam nikakvi kodeksi oblacenja, mozda te inspirisu necijie nego da pocnes vise da ucis, iskoristi to:-))))
Da mi da neko posao u struci , ne sikiraj se ti onda za moje učenje :)
  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...