Jump to content

Шта вам највише смета код политичара у току предизборне кампање?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Шта вам највише смета код политичара

 

 

Њихово постојање.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ima onaj poster Vukajlije, ne mogu ga sad pronaci ali fora je bila porediti Srbiju i Dubaji. Pa na prvoj slici porede Dubaji 1990 i Srbiju na kome se vidi Dubaji pustinja, a u Srbiji mladi Dacic za mikrofonom na mitingu. Pa onda porede Dubaji 2013 koji je izrastao u modernu metropolu sa svim onim cudesima, a Dacic premijer i onda komentar i Srbija napreduje, Ivica se udebljao nekoliko kila. E to je to, jedna karakteristika srpskih politicara kako u Srbiji tako i u Srpskoj, sto smatraju da su otporni i da imaju pravo da u vrhu politike budu koliko zele bez prilike da se i drugi oprobaju. Karakteristika takvih ljudi je da smatraju da oni nisu nista odgovorni za probleme u politici i drzavi, i da oni samo doprinose opstem boljitku. Tako je u Srpskoj, Dodik je evo vec konstantno 20 godina skoro u vrhu politike u Srpkoj, njuska koja ne silazi sa ekrana. Dakle taj zar i borba srpskog politicara da zadrzi fotelju u koju je zasjeo, iz cega onda proizilaze sve druge stvari koje nerviraju, to je ono najgore. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Највише ми смета то што огромна већина, ако не и сви, свесно лажу и мажу народ, знају да од те приче неће бити ништа. Код народа ми смета то што и сами знају да их лажу, а опет гласају за њих изнова свесно обмањујући сами себе, правдајући тај потез разним разлозима које не бих да наводим. Стање неког лудила на које смо се навикли и ми бирачи и они политичари.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Највише ми смета то што огромна већина, ако не и сви, свесно лажу и мажу народ, знају да од те приче неће бити ништа. Код народа ми смета то што и сами знају да их лажу, а опет гласају за њих изнова свесно обмањујући сами себе, правдајући тај потез разним разлозима које не бих да наводим. Стање неког лудила на које смо се навикли и ми бирачи и они политичари.

Bas zbog ovoga ostaje Riletova opcija - ne glasati ni za koga. Ili opet covek rizikuje da ga neko namagarci.

 

Mene trenutno najvise nervira mantra o "reformama" koje su ustvari samo smanjenje plata, povecanja poreza i akciza.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам им вечерас ишо потписати за кандидате на локалу

И онда се посвађо са њима.

А кад је дошло до врхунца, само сам их питао да сад ви дођете на власт, шта бисте урадили?

 

На крају се свело да би урадили исто или готово исто што и све претходне власти.

 

:smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam potpisao svima koji su trazili od mene potpise, uglavnom komsije aktiivisti koji se nadaju nekom poslu.

Ма не то. Него ово за кандидате страначке на локалу.

То почело данас.

Имаш тамо немам појма колико тих кандидата за локал и ваљда по сваком кандидату треба одређени број потписа.

Мораш ићи у општину.

То ти је практично да ти као грађанин кандидујеш те ликове за изборе. Уписујеш се тамо у неку књижурину. Ма читава процедура.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Smetaju mi lazi i to svesne lazi za koje svako iole normalan zna da su lazi,ali politicari i dalje lazu jer znaju da postoji odredjen broj ljudi koji ce se upecati.

Smeta mi sto je to kao rafalna paljba

 

pa jedni kazu "Struja niza 20%!"

Drugi dobacuju "200.000 novih radnih mesta!"

treci "povecacemo penzije!"

 

i tako u krug,bore se ko ce bolje i vise slagati.

 

Onda me nervira sto se sve u datoj situaciji ogleda kroz kampanju,sad da li ce politicar milovati ovce (bukvalno ovce ne glasace) ili kao ulaziti u emotivne naboje glume ili nesto trece,nije bitno sve je kampanja,kad se zavrsi sa mazenjem ovaca ili suzom emotivnom,prvo se otrci da skala pokaze koliki je porast popularnosti.

 

Nervira me navalentnost,moja sestra pre 6,7 godina radila na izborima za ldp (iako nije bitna stranka) cuvar kutija na dan izbora,dakle skroz nebitna prica i verujte oni i dalje zovu posle toliko vremena i dan izbora na svakih 1 sat da pitaju jel izasla na izbore iako nema veze sa strankom,iako nikad nije bila clan ?! 

 

Onda me nervira sto na svoje glasace gledaju jeftino,pa onda im dele litar ulja,kesu uglja ili sta slicno. I generalno sto svoje glasace posmatraju iskljucivo kroz brojke i broj glasova.

 

A ima i jos puno toga...

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...