Jump to content

Sta nam to promice?

Оцени ову тему


Tumaralo.

Препоручена порука

Нико никог не салеће, све је на добровољној бази, немој да си љубоморан.

 

Ма где љубоморан. Разумем потпуно да Гризли не може само мене да воли.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Промичу авиони. Продаш 5 хектара, извадиш визу и купиш карту за негде.

Baš, ovde ionako nema vajde da će stanje da se popravi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не ваља, пробо један код мене у селу иза куће у неком бучаку, није било ни 5 квадрата, сељаци одма провалили и пријавили.

:))  :))  :))  :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dobro, pohvala za vaš optimizam, smisao za humor...

ipak istovremeno mnogo prepreka tražite...

 

Bavim se ovom temom par godina i pokazalo se da je najveća prepreka, kao što čovek postavi temu, baš u stavu ljudi. Primeri uspešnih opovrgavaju predrasude skupog i teškog. Izgleda su mozgovi prilično industrializovani, što će reći žive u mašini, a nekad su ti mozgovi pravili mašinu. 

Pričam o životu uglavnom van sistema, što jeste odgovor na temu "šta nam promiče".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...