Jump to content

Sta nam to promice?

Оцени ову тему


Tumaralo.

Препоручена порука

Grizli, bolje da ovo nisi ni spominjao. :D  Pusti ti ove sto ti se iz solitera javljaju, dodji ti kod mene na porciju domaceg mleka. Za tebe ce morati da se nadje, trazicu krave gde znam i ne znam. :ani_biggrin:

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сутра идем тамо, ако нешто више мрзим од те смрдљиве џунгле...

 

Не ради се ту у смраду и о бетону. Наравно да су оне старе зграде углавном естетски ружне. Смрад би се дао решити регулацијом саобраћаја, али то тамо не може да прође, то ми комуњаре у Европи радимо.

 

Ради се о томе да је то центар света, центар наше цивилизације. Ту је на неки начин сабрана читава историја човечанства. То је једини заиста космополитски град на свету. То је град Тесле и Пупина и Фајнмана. То је град са бесконачним културним садржајима. То је град кога чак и ванземаљци најпре посете кад дођу на Земљу и најпре нападну они зли. А имаш и ”Централни парк”. Ту се гнезде неке птице селице којима је то прво дрвеће након океана. :) Били смо пар дана (У Њу Рошелу, али смо путовали свакога дана до Менхетна и околине), и ја већ почео да размишљам: ”А шта се мени није свиђало ономад у овој Америци?!” И онда кренусмо колима за Тенеси и стадосмо у некој селендри у Пенсилванији да једемо. Братеееееее, тад сам се сетио свега... Следећи пут морам да убедим скво да идемо на Карибе преко Чикага. Причају људи та је то такође једна од неколико лепих метропола ове планете.

 

Исто Београд, није Београд скуп неокречених зграда, већ је град у коме Ричард Сандовал има ресторан, град Милутина Миланковића, Мике Аласа, Зорана Радмиловића... Не може све ни да се опише, тај дух мора да се живи и осети. Наравно да га нећеш осетити ако само видиш смог, гужву и пуне аутобусе. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Какве везе то сад има са пољопривредом? :)

 

Па и нисам много, мада би требало. Ај` написаћу нешто на оној теми о издајниц... пардон, животу у разним земљама света.

Moglo bi :), volim da čitam gde su sve ljudi putovali :).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па морао сам некако да вас смирим, само што се нисте почупале... :)

Taman posla, nije Nata ljanka da prlja ruke sa svakim.

Ionako je na ignore, pa se ubuduće neću spuštati tako nisko da se objašnjavam sa svakakvima :).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:ani_biggrin: Onaj osecaj kad ne morate nista da pricate, sami se ljudi pronadju. Hahaha.  :))) 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иначе, за оне који воле дух градова и дух егзотичних места, нарочито онај део о култури хране, препоручујем емисије овог лика.

Ume da bude malo vulgaran.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

То је само форма, површина. Лик је проживео свашта и зна много о животу.

Zanimljiv je sa hranom svakako, ali ume malo da pretera.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ради се о томе да је то центар света, центар наше цивилизације. Ту је на неки начин сабрана читава историја човечанства. То је једини заиста космополитски град на свету. То је град Тесле и Пупина и Фајнмана.

 

Ма наравно, и ја то најбоље обожавам. Само не би могао да живим на таквом месту, немам ту жицу. Више сам за оно са кравама...

 

То је град са бесконачним културним садржајима.

 

За сад су ми на списку концерт у Карнеги Холу и "Американац у Паризу" на Бродвеју... Остало шта у`ватим. :)

 

Оћу и Метрополитан да обиђем, прошли пут нисам имао времена па сам само протрчао.

 

И онда кренусмо колима за Тенеси ...

 

:smeh1:

 

Следећи пут морам да убедим скво да идемо на Карибе

 

Кад следећи пут будем слетео на неко од тих острва не враћам се више. Макар морао да се бавим пољопривредом.

 

преко Чикага. Причају људи та је то такође једна од неколико лепих метропола ове планете.

 

Па има неки шмек, ал` никако зими. Само лето и месец дана горе-доле. Осим ако нећеш да останеш замрзнут негде поред језера до априла...

  • Волим 1

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Ма наравно, и ја то најбоље обожавам. Само не би могао да живим на таквом месту, немам ту жицу. Више сам за оно са кравама...

 

 

Moj covek! :) Idemo mi na Zlatibor. :sunce:

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moj covek! :) Idemo mi na Zlatibor. :sunce:

 

Види ову што салеће ожењене по форумима.

 

А овај ожењени лајкује, а вамо чува жену од сурфера, ко прави Балканац.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Гризли и ја смо се разумели, не знам што се мешаш са својом поквареном маштом.  :tongue: 

 

Нико никог не салеће, све је на добровољној бази, немој да си љубоморан. :ani_biggrin:

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А овај ожењени лајкује, а вамо чува жену од сурфера, ко прави Балканац.

 

То се зове џентлмен брате, све даме чувам од сурфера и тих разних женскароша...

  • Волим 1

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...